Terka18 Terka18 komentáře u knih

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Poslední díl byl moc povedený, řekla bych že nejlepší. Všechno se vysvětlilo a nic nebylo nedokončené nebo překombinované. Příběh plyne tak nějak sám a najednou zjistíte, že máte dočteno a že všechny dílky skládačky zapadly tam kam měly. Moc hezký závěr série.

10.04.2022 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Myšlenka dobrá, ale knihu jsem nedokázala dočíst. Nemohla jsem se začíst, pro mě špatný styl vyprávění. Hlavní postavy mi nebyly sympatické. Příběh měl dobrou myšlenku,ale pro mě by musela být podána a napsaná více poutavě.

06.04.2022 1 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Mám jen jediné slovo a to je úžasný!!! Smála jsem se, brečela jsem, užívala si každou stránku. Když se objevili kluci z BAM tak to bylo ještě víc super. Musela jsem se smát i přes slzy, protože tak dojemný příběh, plný citu, lásky, obětavosti, porozumění jse dlouho nečetla. Chytí za srdce a nepustí!!

03.04.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Moc hezky se mi příběh četl. Autorku a styl jejího paní mám ráda, takže jsem si čtení užívala. Není to nic náročného a něco nečekaného, ale stejně se příběh čte moc hezky. Samozřejmě je jasné, jak to dopadne, ale proč si neužít hezkou romantiku a jen tak snít spolu s Katy a Richardem.

02.04.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Tak tohle byla paráda už od první stránky. Naprostá dokonalost po těch špatných knihách tohoto tématu co jsem četla před touto. Úžasný příběh,mělo to náboj,rychlost. Úžasný. Potřebuju další díl!!!

24.03.2022 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Neuchvátilo mě to tak jak jsem čekala. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická, tudíž se mi příběh četl hůř, než jsem čekala. Autorčin nápad úžasný, ale pro mě to nebylo úplně to wow, které jsem si myslela, že bude. Konec lehce překvapivý, ale napadlo mě něco takového už v první třetině knihy. Lehké zklamání. Čekala jsem, že mě kniha více chytne po tom co jsem si přečetla komentáře u knihy.

19.03.2022 2 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Příjemný konečný příběh o BAM, kde je hlavní postava Sandy a Jordan. Bylo to krásné a moc hezky se to četlo,najednou zjistíte že jste v polovině a ani nevíte jak. Ani jsem nechtěla aby tato série skončila. Moc hezké oddechové čtení.

09.03.2022 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Nádherný příběh, který se četl sám. Autorka prostě umí psát, četla jsem a najednou jsem zjistila že jsem za polovinou a druhá polovina šla ještě rychleji, možná až moc rychle. Četla jsem tento první díl až jako poslední, protože jsem jej nemohla sehnat, ale vlastně to vůbec nevadilo. I tak to bylo super a jen některé kousky skládačky z dalších dílů, zapadly do sebe.

06.03.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Jsem nadšená. Příběh byl úžasný. Tristan byl naprosto skvělý, Clair už tak moc ne,občas jsem měla vztek za to jak se chovala, ale to vynahradily ty chvíle kdy jsem se u knihy tak smála až jsem brečela. Určité momenty neměly chybu a byly naprosto úžasné. Kniha splnila všechno co jsem čekala a i to co jsem nečekala. Romantický příběh s kapkou vtipu.

04.03.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Četlo se to samo už od začátku. Není to žádný náročný příběh,ale i tak to bylo skvělé. Nasmála jsem se, protože některé průpovídky hlavních hrdinů stojí za to a pár momentů do kterých se dostanou taky. Přečteno za víkend.

20.02.2022 5 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Asi jsem měla velké očekávání podle anotace a moc jsem se těšila,protože tohle pro mě bylo zklamání a trápení. Příliš mnoho postav,zbytečně natažený děj, nakonec jsem ani nevěděla o čem jsem četla určité pasáže v knize.

14.02.2022 1 z 5

Rychle domů Rychle domů Roz Nay

Čekala jsem něco víc. Možná kdyby byl příběh napsaný více poutavě, hodnotila bych lépe, ale bohužel jsem zklamaná. Kniha se četla dobře a zajímavá zápletka, ale chtělo to něco víc, něco mi v příběhu scházelo.

13.02.2022 3 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Moc hezké čtení. Příběh je úžasný tak jako každý ze série.

05.02.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Příjemný odpočinkový příběh, přiznávám, že ze začátku jsem měla problém se začíst a měla jsem obavy jestli knihu zvládnu přečíst, ale jak se Mina dostala do Švýcarska, tak to šlo samo. Při čtení jsem měla chuť také zažít krásu švýcarské přírody.

30.01.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Znáte ten pocit,když knihu chcete co nejdříve dočíst,protože je tak skvělá a na druhou stranu nechcete aby ta krása skončila? Tak tohle jsem zažívala po celý příběh,musela jsem číst, protože to nešlo jinak,ale přála jsem si,aby mi stránky v knize tak rychle neutíkaly pod očima. Smála jsem se, brečela jsem. Dokonalost.

25.01.2022 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

(SPOILER) Tak tohle bylo špatné a to hodně špatné. Pardon, ale půjdu proti spoustě kladných komentářů. Neuvěřitelný příběh, který mě jen více a více unavoval, štval a vlastně přestal bavit . Christopher byl tak hloupý, že mě ta jeho naivita totálně odrazovala od čtení. Jak někdo může být tak slepý a hloupý. Tohle vážně nešlo. Ani jsem to nezvládla dočíst do úplného konce.

23.01.2022 1 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Upřímně ani nevím jak knihu ohodnotit, abych vystihla správně své myšlenky a pocity po dočtení. Jsem zklamaná,čekala jsem daleko víc,než mi kniha dala. Hlavní hrdinové mi nepřirostly k srdci pořádně ani v prvním díle a tady mé vztahy, k nim jen ochladly. Vážně mě napadla podobnost s jinou knihou a nemohla jsem se toho zbavit až do konce.

21.01.2022 2 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Super příběh,který mě chytil hned na začátku a četl se sám. Trocha napětí a i některé věci lze předvídat, ale to nevadí. Příběhů to nic neubírá. Chce to další díl.

16.01.2022 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Příjemný lehký příběh, který se čte sám. Rozjezd možná trošičku pomalejší, ale pak to bylo skvělé. Není to nic náročného, ale líbila se mi ta jednoduchost a lehkost příběhu.

09.01.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Na knihu jsem se moc těšila, protože jsem si autorku oblíbila. Když jsem viděla kolik má stran, byla jsem zvědavá, jaké téma se bude v příběhu odvíjet. Upřímně jsem vůbec netušila, co za téma to bude a dopředu jsem v knize nehledala o co půjde a jsem ráda, že jsem to vydržela a plynule jsem se k hlavnímu tématu dočetla. Kniha se četla sama, autorka umí krásně psát. I když tedy hlavní téma a celá pointa byla docela rychle rozebrána a ocenila bych více. Autorka to rozjela a hned ukončila. Lehounké zklamání.

02.01.2022 5 z 5