Rychle domů

V hlavní roli příběhu se ocitají dvě sestry, jejichž životní cesty se rozdělily. Obě však uchovávají hluboká a temná tajemství, která se zoufale snaží udržet skrytá pod příkrovem let. V srdci tě nosím, sestro má jedné jsme krve, ty a já Alexandra Van Nessová má záviděníhodný život. Bydlí v odlehlém idylickém městečku na úpatí Skalnatých hor, pohodlné podkrovní apartmá sdílí se svým šarmantním přítelem Chasem. Práce v oboru sociálně právní ochrany dětí ji naplňuje a se zápalem pomáhá těm nejmenším, kteří jinde nenaleznou zastání. Jednoho dne se však na prahu jejího domu objeví dávno ztracená sestra Ruth a Alexandřin dokonalý život se obrátí vzhůru nohama. V čase dospívání bývala Ruth černá ovce rodiny, která obvykle zatáhla Alex do pořádných nepříjemností. Ani tentokrát tomu není jinak. Alex jí přesto pomůže, pod jednou podmínku: „Nikdy, za žádných okolností, nebudeme mluvit o minulosti.“ Poté však na jedno místní děcko dopadne neštěstí a obě sestry se musí postavit tváří v tvář tajemství, o němž přísahaly, že zůstane navěky ukryté v historii. Rychle domů je strhující příběh o tísnivě klaustrofobickém vztahu dvou sester, který čtenáři pokládá otázku: jakou hranici byste nepřekročili ani pro své nejbližší?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475070/big_rychle-domu-UgW-475070.jpg 4.117
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

Hurry Home, 2020

Kniha Rychle domů

Lenka0007
28. listopadu

Překvapivě dobré čtení, střídání časových rovin i vypravěčů. Příběh dvou sester, ve kterém není nic tak, jak se na první pohled zdá. Příběh dávno pohřbeného tajemství, které nutí čtenáře otáčet jednu stránku za druhou. Přečteno za pár hodin.

SimonaM86

Teda za mě se jednalo o takový spíš průměr.
Neurazí, ale ani nenadchne. Vše mi přišlo, teda mimo dětství Alex a Ruth, popisované tak nějak povrchně, ale i zde nebylo vše vysvětleno.
Ale sto lidí, sto chutí :-)

vera4669

Kniha se mi hodně líbila... Nic není jak se zdá. Od začátku člověk hádá, co se stalo a kdo je dobrý a kdo ten špatný :D
Postupně rozpletení příběhu, střídání postav, nebylo hluché místo, přečteno za pár hodin :))

Šárka88

Příběh pro mě, jako pro novopečenou mámu, byl velmi silný. Hltala jsem každou stránku a děj byl velmi napínavý. Mohu jen doporučit.