Terka18 Terka18 komentáře u knih

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak tohle nesedlo. Příběh se četl dobře,autorka píše hodně čtivě,ale jinak to pro mě nemělo nic nad čím bych řekla wow. Thriller si představuju jinak. Neměla jsem ten pocit po těle,který bych u takové knihy měla mít. Ani ten konec to nevylepšil.

29.10.2021 2 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Lehké nenáročné čtení. Když očekáváte romantiku na 100% budete zklamaní. Nečekala jsem nic závratného a přesně to jsem dostala. Je to tak jednoduše a vtipně napsané, že se mi to líbilo a četlo se to samo.

28.10.2021 5 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Příběh se mi četl velice dobře, i když je z právního prostředí a měla jsem lehce obavy, abych jej zvládla přečíst. Ovšem autor umí psát úplně parádně a vtáhnout vás do děje a nejednou zjistíte, že máte polovinu knihy přečtenou. Podle anotace jsem si představovala malinko něco jiného, ale zklamaná nejsem. Hvězdy ubírám jen za to, že konec pro mě byl už neuvěřitelný a zbytečně překombinovaný.

23.10.2021 3 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Hodně pěkný příběh, plný lásky, obětavosti a smutku. Sam byl úžasný jako hlavní hrdina příběhu. Nešlo si ho nezamilovat. To co v životě zažil a jako ho to ovlivnilo bylo velice silné a od autorky bravurně popsané. Na konci jsem brečela to ani jinak nešlo. Úžasná kniha.

16.10.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Druhý díl série o detektivce Josie byl trošku slabší než první díl, už moc postav a může se to plést. Měla jsem občas zmatek kdo je kdo a lehce překonbinovaný děj, nemuselo to být až tak zamotané. Jinak se mi příběh líbil a četl se moc dobře a rychle. Hlavní postavy Josie a Noah jsou super a těším se na třetí díl.

05.10.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Tak tohle byla naprostá paráda. Ponořila jsem se tak do čtení, že jsem až v jeden moment nahlas vykřikla a to se mi často nestává. Naprosto famózní detektivka. Lehce jsem tušila, kdo je pachatel, ale i tak mě to neskutečně bavilo. Doufám, že další díl bude stejně dobrý.

28.09.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Jsem na vážkách. Tohle není tvorba Colleen do které jsem se zamilovala. Chyběla mi tam ta lehkost a krása příběhu plný romantiky. Vadily mi lži a Clara mi lezla na nervy skoro celou knihu, až ke konci se mi konečně příběh dostal pod kůži a užívala jsem si ho a konec byl krásný.

21.09.2021 3 z 5

Faleš Faleš Sibel Hodge

Příběh nebyl tak úplně ztracený a špatný. Kniha se četla dobře a detektiv byl sympaťák. Jen mi připadalo, že měl příběh pár takových hluchých míst, které zkazily ten celkově dobrý dojem. A jako thriller bych knihu nezařadila, spíše jako povedenou detektivku.

12.09.2021 4 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Od thrilleru očekávám úplně něco jiného. Zklamání.

04.09.2021 1 z 5

Splnit si své sny Splnit si své sny Hendrik Winter (p)

(SPOILER) Kniha se mi líbila. Nečekala jsem žádnou obrovskou pecku,ale romantické a smutné čtení. Romantické to bylo a občas i vtipné. Samozřejmě jsem na konci brečela,protože to jinak nešlo. Kniha se mi četla dobře. Ovšem to že byla částečně podle skutečných událostí jsem nečekala.

29.08.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

První polovina byla dobrá. Příběh nabral rychlost a čtení šlo samo. Ale od poloviny hrůza. Děj se vlekl a vlekl. I když by měl nabírat ty největší otáčky. Zbytečně překombinované. Zbytečné postavy. Hlavní postavy nesympatické. Od autorky se mi líbila daleko více jiná kniha.

19.08.2021 1 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Tohle bohužel nevyšlo. Nemohla jsem se začíst. Četla jsem a nevěděla o čem. Nedokázala jsem dočíst do konce.

15.08.2021 1 z 5

Než jsme se odcizili Než jsme se odcizili Renée Carlino

Tohle bylo krásné. Jako by psané přímo pro mě. Moje city byly s hlavními postavami a zažívaly s nimi všechno. Bylo to tak krásně napsané, procítěné, laskavé,milostné. Krásný romantický příběh.

08.08.2021 5 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Musím dát pět hvězd, i když to bylo lehounce překombinované a možná i lehce zamotané, kdo se nesoustředí tak může mít zmatek v postavách. Ale i přes to to byl příběh napětí a mrazení v zádech, jak jsou některé věci vůbec možné. Upřímně jsem nečekala takový konec. Ale měl spád to se musí nechat a to jsem ocenila, že už nebylo zbytečné natahování, ale autorka šla rovnou k věci.

04.08.2021 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Název knihy pro mě byl jako magnet. Knihy od autorky mám moc ráda a většinou je přečtu během pár dnů. Ale taky mi něco chybělo. Ta jiskra, to co by mě pohltilo a nepustilo. Název mi poskytl hromadu nápadů, jak to bude vypadat. Ale nakonec jsem lehce zklamaná. Je to příjemná oddechovka.

01.08.2021 4 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Krásně letní čtení. Nic náročného a nečekejte žádný velký trhák a obří zápletku. Ale i tak se mi kniha četla velice pěkně a ráda se k ní vrátím. Myšlenky na krásný penzion se spoustou levandule kolem, mě přivádí na myšlenky, že by to bylo krásné mít takové místo na odpočinek.

10.07.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Hezký romantický příběh. Zasmála jsem se i jsem měla slzy v očích. Super.

04.07.2021 5 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Jsem moc spokojená s knížkou,příběh byl super. Možná i trošku lepší než první díl. Rozjezd hned na začátku a jen se rychlost a napětí zvyšovalo. Za mě super.

22.06.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Na knihu jsem se těšila a to byl asi kámen úrazu. Nevím proč je kolem ní tak velké hodnocení. Pro mě jsou ohledně tohoto tématu rozhodně lepší a povedenější knížky. Ale co čtenář to názor.

13.06.2021 1 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Tohle nevyšlo, co je to za styl psaní?.. Pomalu jak smsky. Žádná přímá řeč, všechno ve zkratkách. Honem rychle. Velké zklamání.

12.06.2021 1 z 5