Mám tě ráda, nemám tě ráda

Mám tě ráda, nemám tě ráda https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445671/bmid_mam-te-rada-nemam-te-rada-zVb-445671.jpg 4 780 229

S láskou tě nenávidím série

< 2. díl

Poppy Petersonová marně hledá své místo v životě. Jako herečka to dotáhla až k první mluvené roli v telenovele, ale její postavu, Ramonu Gonzálesovou, zabili dřív, než se pořad vůbec rozjel. Od maminčiny smrti žije sama a topí se v dluzích. V malém zavšiveném bytě plném pokojových rostlin po mamince sní o lepší budoucnosti. Jednoho dne, když už vůbec neví kudy kam, jí na ulici vletí do obličeje noviny. V nich ji zaujme inzerát na pozici výkonné administrativní asistentky generálního ředitele. Tu samou pozici vykonávala její postava v telenovele. Jak těžká by taková práce mohla být? S ošklivou parukou, v příliš velikých brýlích a nevkusném oblečení (to vše jí zůstalo z natáčení) se dostaví na pracovní pohovor. Tam potká Ryana Starka, upjatého a nemilosrdného generálního ředitele, který střídá asistentky jako ponožky a navíc většinu z nich hned první den v práci dožene k slzám. Co se stane, když mu do kanceláře vstoupí zjevení jako z jiného světa?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Red

Love You, Love You Not , 2019

pastelkaX
pastelkaX
04.03.2024 4 z 5

Klasická červená knihovna na zlepšení nálady, neurazí, nenadchne. Odpočinková záležitost s předvídatelným dějem. Ale je to takový roztomile milý.

Iris30
Iris30
28.02.2024 5 z 5

Pokud se chcete smát tak, že i slzy nebudete moct zadržet, tak vřele doporučuji :)
I když jsem četla v noci, smála jsem se opravdu nahlas.
A konec byl pro mně překvapení, dopadlo to úplně jinak, než jsem myslela.

Alex.rrr
Alex.rrr
08.01.2024 3 z 5

Co si budeme, je to klasická alá červená knihovna, ale oblečená do vtipného, bláznivého kabátu, kde se i já pozastavím a ráda si ji přečtu. Od knihy nečekáme žádnou osvětu a je příjemným zpestřením, že normální romantický příběh dokoření vtip, humor a pár ztřeštěných situací. U knih autorky se bavím a musím říct, že se neuvěřitelně dobře čtou ač tento žánr normálně ráda nemám.

GaleW
GaleW
01.12.2023 5 z 5

Ale jo, mně se to líbilo, dost jsem se nasmála, což u knížek nebývá až tak obvyklé, oba hlavní hrdinové byli moc sympatičtí a samozřejmě krásní :-) určitě jako vtipnou, milou oddychovku doporučuji

E_Lan
E_Lan
19.11.2023 3 z 5

Taková jednoduchá odpočinková love story, která moc nenudí, sem tam pobaví a samozřejmě dobře skončí. Nic víc a nic míň.

barbora28475
barbora28475
25.10.2023 2 z 5

Po prvním díle, u kterého jsem se dost nasmála, byla pro mě tato kniha trochu zklamáním. Přišlo mi to až moc bláznivé.

Knihomolka_176
Knihomolka_176
05.10.2023 4 z 5

Tak tohle pro mě bylo překvapení! Upřímně jsem ze začátku nečekala, že se mi kniha bude tak líbit. Poppy byla úžasně střelená, smůla se jí lepila na paty a já si užívala každou stránku. Ryan byl přitažlivý a i když dost často napružený, pro Poppy sem tam našel i úsměv

MAU256
MAU256
18.09.2023 5 z 5

Tak u téhle knížky jsem se tedy nasmála. Jedna lež a už se s Poppy táhla a jen se nabalovaly další. Jak se z této situace dostat ven, když se zamilujete do šéfa a on do vás, jenže to vlastně nejste vy? Oddechové, legrační a zároveň romantické čtení, určitě doporučuji.

Janulkaxxx
Janulkaxxx
05.08.2023 4 z 5

Hodne blaznive, ale super oddechovka

LunaL.
LunaL.
02.08.2023 5 z 5

Jestli hledate odpocinkove cteni, u ktereho se hodne zasmejete, sahnete po tehle knizce! Vtipne, legracni a humorne :D a dost ctive a trochu bizardni. Tri ctvrte pribehu jsem si uzivala,posledni cast byla trochu slabsi, konec az moc... ale asi nic jinyho se od toho ani cekat nedalo.
Urcite zkusim i dalsi knihy autorky.

Kory98
Kory98
01.07.2023 5 z 5

Tak takhle knížka u mě od paní spisovatelky prozatím zvítězila. Smála jsem se tak, že mi až tekly slzy a rodinní příslušníci se chodili dívat, jestli mi náhodou nepřeskočilo :-). Zrovna třeba tuto knížku bych si přečetla, kdybych se potřebovala rozveselit, alespoň ta první polovina je bezvadná. Nevím, kam Jo Watsonová na ty nápady chodí. Její hrdinky jsou ztřeštěné, bláznivé, nepředvídatelné a hlavně se jim dost lepí smůla na paty. Ale přitom, si pořád dokážou zachovat tvář a jsou to v jádru vlastně obyčejné holky.

Lutzinka
Lutzinka
22.06.2023 5 z 5

5 hvězd - za všechny ty výbuchy smíchu!
Příběh je klasika, nic šokujícího, hrozivý šéf a nekompetentní sekretářka a její hodně ustřelené chování, ale prostě to byla zábava. Tleskám.

Tevik
Tevik
11.06.2023 5 z 5

Taková krásná oddechovka. Ano předvídatelné, ale to se dá od této knihy čekat. Od smíchu, kroucení hlavou a neustáleho si říkání, ne ne Poppy nedělej to.

yonda
yonda
17.05.2023 4 z 5

Nemám příliš v oblibě ztřeštěné hrdinky, které mají ve finále štěstí na muže svého srdce. Ale tady to vážně fungovalo! Podle mě vtipný, příjemný, místy dojemný příběh o ,,těch dvou'', co se do sebe samozřejmě zamilují. Doporučuji na chmurné dny!

Kerriova
Kerriova
11.05.2023 4 z 5

Vybrala jsem si ji do loňské čtenářské výzvy "od afrického autora", sama bych po ní asi nesáhla. A vůbec nelituju! Praštěnější knížku jsem snad ještě nečetla. Není to žádná literatura pro náročné nebo starší a pokročilé, ale jako oddechovka na víkend nebo na dovču vážně ideální volba. Bohudík že jsem ji četla jako e-knihu, jinak by byla poprskaná od výbuchů smíchu skrz naskrz. Poppy je nevídaný talent na trapasy a nejšílenější průsery K autorce se ještě určitě vrátím, její smysl pro ulítlý humor je mi hodně sympatický. Procenta stahuju jen proto, že to prostě není rádoby hodnotná literatura. Srdečně doporučuju, pokud hledáte něco lehkého a zábavného, u čeho vypnete po náročných dnech.

Evkaha
Evkaha
03.04.2023 3 z 5

Realita pokulhává a některé scény absurdní, ale i přesto pohodové, oddychové čtení

ZůzaSomolka
ZůzaSomolka
03.04.2023 odpad!

Při čtení této knihy mi odumíraly mozkové buňky. Kdo má rád telenovely, asi si přijde na své, ale můj šálek čaje to není. Příběh ani nemá žádný větší zvrat. Jako jo, hlavní hrdinka zažije pár trapasů a nepříjemných situací, ale jinak to má pohádkový průběh, kdy se o ni stará pracháč, a i když mezi nimi vznikne neshoda, je to drama asi jen 1 stránku, a pak zas dobrý.

Anor505
Anor505
25.03.2023 3 z 5

Tohle byla vážně ztřeštěná šílenost, některé situace byly až absurdní, ale bylo to vtipné a to jako hodně. Víc se mi líbila první polovina knížky, ta byla vážně trhlá, v druhé polovině už to byla klasická pohádka pro větší holky. Příběh měl i svoje mouchy a chybičky, ale tak 3,5 hvězdičky si určitě zaslouží.

havrmoni
havrmoni
11.03.2023 2 z 5

Tak to bylo něco co moc nemusím. Tyhle bláznivky. Jako ten začátek , hrůza. Ke konci se to trošku srovnalo, ale celkově takové zvláštní, jiné slovo mě nenapadá. Určitě si své čtenáře najde, je to taková odpočinková četba, ale i když mám tenhle tip relaxace ráda, tak pro mě tohle není.Škoda, že jsem na recenzi theressablack nekoukla hned , bych si ušetřila čas, protože v ní bylo vše co jsem po přečtení cítila.

katushah
katushah
10.03.2023 2 z 5

To je takový kýč a klišé. Milionkrát napsaná lovestory šéfa a asistentky. Četla jsem to jen kvůli čtenářské výzvě.

tajemství

Jo Watson
jihoafrická
2020  79%S láskou tě nenávidím
2020  76%Mám tě ráda, nemám tě ráda
2018  78%Svatba naoko
2021  86%Já a ty, navždy
2017  78%Hořící měsíc

Kniha Mám tě ráda, nemám tě ráda je v

Přečtených1 111x