Mám tě ráda, nemám tě ráda

Mám tě ráda, nemám tě ráda https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445671/bmid_mam-te-rada-nemam-te-rada-zVb-445671.jpg 4 792 231

S láskou tě nenávidím série

< 2. díl

Poppy Petersonová marně hledá své místo v životě. Jako herečka to dotáhla až k první mluvené roli v telenovele, ale její postavu, Ramonu Gonzálesovou, zabili dřív, než se pořad vůbec rozjel. Od maminčiny smrti žije sama a topí se v dluzích. V malém zavšiveném bytě plném pokojových rostlin po mamince sní o lepší budoucnosti. Jednoho dne, když už vůbec neví kudy kam, jí na ulici vletí do obličeje noviny. V nich ji zaujme inzerát na pozici výkonné administrativní asistentky generálního ředitele. Tu samou pozici vykonávala její postava v telenovele. Jak těžká by taková práce mohla být? S ošklivou parukou, v příliš velikých brýlích a nevkusném oblečení (to vše jí zůstalo z natáčení) se dostaví na pracovní pohovor. Tam potká Ryana Starka, upjatého a nemilosrdného generálního ředitele, který střídá asistentky jako ponožky a navíc většinu z nich hned první den v práci dožene k slzám. Co se stane, když mu do kanceláře vstoupí zjevení jako z jiného světa?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Love You, Love You Not , 2019

kopeceli
27.06.2022 3 z 5

Ale no tak co už… Poslední kniha výzvy, to jsem prostě dočíst musela. Na ostatní africké autory si v tuto chvíli netroufám, není to moje parketa.
Takže: kniha je hloupá, a to dost
je ovšem čtivá, takže si s ní rychle poradíte
další knihy autorky číst nebudu
Souhlasím s BarkaS, ta to napsala uceleně a výstižně.

BarkaS
25.06.2022 3 z 5

Je to srágorka. Ne že ne a taková praštěná. Loni jsem ji ve čtečce zapomněla rozečtenou, jak mi přišla blbá. Ale letos se na mě vynořila a za chvilku bylo po ní. Bylo to asi jako když máte fakt šílenou chuť na čokoládu a doma najdete nějakou bonboniéru od tety, co vám moc nejede. Ale co se dá dělat. Chuť na čokoládu je velká a nic lepšího nemáte. Ale docela vám to zachutná. Takhle pro jednou je to příjemná změna. Příběh je neuvěřitelný a bizarní až mě hanba fackovala. Ale jak jsem si zvykla, bylo to čtivé a hezky to “odsejpalo”. Na léto dobrý.

LadyCotton
24.06.2022 4 z 5

Oddechová romantika na dovču nebo na dlouhé zimní večery. Milé, nenáročné čtení - prostě pohádka pro holky kolem třicítky :-)

IvcaSammet
23.06.2022 1 z 5

Ještě než jsem knihu otevřela, bylo mi jasné, že dělám chybu a že tohoto rozhodnutí budu litovat. Nenávidím romantické braky a Mám tě ráda, nemám tě ráda je dokonalým důkazem proč.
Jediným důvodem, proč jsem se knihu vůbec rozhodla přečíst, je letošní čtenářská výzva a fakt, že jsem tuto e-knihu dostala jako dárek k nákupu.
Nebýt čtenářské výzvy, letěla by přímo do koše, a obávám se, že tak tomu mělo i být.
Děj je je nejen příšerně neuvěřitelný, ale celkově mi přijde, že se jedná o obyčejnou "fan fiction" napsanou třináctiletou puberťačkou. Ani jedna ze situací by se v reálném životě nikdy nestala, natož tak v takovém množství. Příběh mě nijak neoslovil, neustále oddalování důležitých částí knihy mě po chvíli začalo lézt na nervy a rádoby "vtipné" situace či poznámky mi přišly spíš trapné. U knihy jsem se ani jednou nezasmála, maximálně jsem se jednou či dvakrát pousmála. Přece jenom se mi ale podařilo knihu úspěšně přečíst (i když z velké části za to může právě čtenářská výzva), a tak jsem původně knize chtěla dát dvě hvězdičky. Kvůli posledním 100 stránkám jsem si to ale nakonec rozmyslela a dávám hvězdičku jenom jednu. I přesto, že romanťárny bytostně nenávidím a čekala jsem, že že budu trpět, tohle na mě bylo opravdu přespříliš. Stupidní závěr ani komentovat nebudu. Tuto autorku už nikdy více, bohužel.

wotana
22.06.2022 2 z 5

Taková průměrná oddechovka, úplně nenadchne, ale ani nezklame.

regulax
21.06.2022 5 z 5

Jednoduchá romantická pohádka. Sen každé dívky. Fajn čtení.

Alisa1980
20.06.2022 3 z 5

Přečteno jako druhá kniha od autorky. Začátek se mi líbil, velmi vtipné situace ..... jízda do práce na kole, počátek práce v kanceláři, bydlení....., fakt jsem se nasmála. Jiskření mezi Poppy Ryanem se mi líbilo. Ovšem konec už byl hodně slabý. Autorku znám, mám ráda, čtení od ní je jistota pohody. Takže jako relax palec nahoru.

Kristy.Seb
19.06.2022 4 z 5

To bylo tak skvěle praštěné! Jsem se smála hned od začátku. Skvělá kniha má odreagování. Přečetla jsem jedním dechem. Ujetý, ale skvělý!

Hana62
19.06.2022 4 z 5

Potřebovala jsem něco, u čeho se nebudu bát, kdy budu znát konec, zasměji se, odpočnu si. Vše splněno.

Katuska88
13.06.2022 4 z 5

Některé části příběhu byly hodně naivní, ale nic jiného jsem od takovéto knihy ani nečekala.
Kniha je přesně tím, co od ní čekáte, že bude. Při čtení jsem se pobavila.

Neluš
09.06.2022 3 z 5

K této knížce jsem přišla díky čtenářské výzvě, jinak tento žánr skoro vůbec nečtu. Ale dlouho jsem se nezasmála nahlas u knížky! A hned několikrát! Některé scénky byly trošku trapné, to ano, ale jinak super čtení, oddechovka O:)

lenkaBajza
04.06.2022 2 z 5

Z nějakého šíleného důvodu jsem sáhla po další autorčině knize... a ne, zlepšení se nekonalo. Opět naprosto divná/nesympatická hlavní hrdinka. Opět scény, které nebyly ani trochu vtipné, ale trapné. Stark byl celkem ucházející, ale jeho neteř??? takové přednášky o životě a lásce ve 13 letech?? Klobouk dolů, takové bych nevedla ani ja ve 30. Celkově to bylo nnezajímavé, táhlé (přitom příběh se odehrál pouze během dvou týdnu:D), před koncem ale bylo pár světlých stránek, které mě bavily.
Doufám, že už jsem se dostatečně poučila a po podobné knize už dlouuuuho nesáhnu.

kaja9825
03.06.2022 5 z 5

Naivní dívka, která je jako slon v porcelánu se jde ucházet o místo asistentky generálního ředitele. Od první kapitoly mi bylo jasné, jak to celé dopadne a dokonce jsem očekávala i klasické odloučení ke konci knihy, aby byl děj dramatičtější.
Ale víte co?
Já tohle miluju.
Kniha se tak skvěle četla, že jsem ani nepostřehla, že už jsem na konci. Dost jsem se nasmála při nějakých absurdních scénách a nemohla jsem se dočkat té očekávané scény, kdy na to vlítnou.
Jediné co mě zarazilo byla scéna s architektem, který měl být z Brazílie a proto umí španělsky. Přitom když jsem plánovala do budoucna cestu do Brazílie, tak jsem věděla, že se svojí španělštinou zde nepochodím, protože je to tuším snad jediná země jižní Ameriky, kde se mluví portugalsky.
Ale to jsem už trochu hnidopich.
Nelituju přečtení a plánuju určitě další knihy od autorky.

SoňaF
01.06.2022 5 z 5

Ještě jsem nezažila, abych se u knihy takhle nahlas a od srdce zasmála. Poppy je naprosto střeštěná, ať už jde o oblékání nebo o chování. Prostě nedokonale dokonalá, stejně jako celá kniha. Ideální oddychovka.

Vendula39
31.05.2022 5 z 5

Jednoduchý romantické příběh se spoustou trapných momentů a okamžiků. Jen si řekněme, kdo z nás by nechtěl být slavná herečka? Ale chovat se tak v denním životě, to už je až příliš. Zaznamenala jsem krásný milostný příběh, ale také nějaké to zklamání. Nejspíš se má první knížka od africké autorky, ale určitě ne poslední.

Julia284
30.05.2022 5 z 5

Boží kniha se spoustou vtipných scén. Celých 400 stránek uteklo jako voda. Určitě si od autorky přečtu i jiné její knihy. Velice doporučuji.

Kristulda
25.05.2022 5 z 5

Krásná milá kniha, která mě opravdu bavila. Četla jsem jí kvůli výzvě a musím říct, že jsem si jí užila i se u ní zasmála.

Malinali
23.05.2022 4 z 5

Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy. Bavila mě. Takové odpočinkové čtení ve stylu telenovely. Oddechovka.

lucifess
22.05.2022 1 z 5

Pro mě druhá kniha od afrického autora a druhá katastrofa. Na knihu jsem narazila kvůli čtenářské výzvě a hned po prvních stránkách jsem si říkala...."to jako vážně"? Větší kravinu jsem už dlouho nečetla, plusové body dávám za to, že některé věci byly natolik nesmyslné, že jsem se aspoň zasmála. Autorku už nikdy víc.

99jana99
22.05.2022 odpad!

Tak tohle byla hrůza. Nevim, která scéna z knihy byla trapnější. Pokud jste si tuhle knihu vybrali na základě čtenářské výzvy, tak doporučuji vybrat jinou. Měla jsem velký problém tohle dočíst.

tajemství

Jo Watson