Hořící měsíc

Exotické dobrodružství jako lék na zlomené srdce „Promiň, nemůžu“ - Když si Lilly Swansonová přečte tenhle vzkaz od svého snoubence pět minut před začátkem svatebního obřadu, má pocit, že se jí zhroutil celý svět. Její pečlivě naplánovaný, dokonalý život s mužem snů se roztříští na tisíc kousků a Lilly z minuty na minutu neví, co dál. Rozhodne se proto ještě v přechodném pominutí smyslů nastoupit do letadla a odletět sama na líbánky do exotického Thajska. To ještě netuší, jaká vzrušující cesta plná poznání, nečekaného dobrodružství a možná i nové lásky ji čeká…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343066/big_horici-mesic-weV-343066.jpg 4225

Destination Love 1.

Literatura světová, Humor, Pro ženy

Vydáno: , XYZ (ČR)

Burning Moon, 2013

Kniha Hořící měsíc

dooky

Nebylo to zlé, ale od autorky jsem četla lepší a vtipnější. Nenáročný, romantický, mnohdy ne zcela reálný příběh. Fajn čtení, když potřebuje člověk vypnout.

Jana65

Přečteno za 1 den, kniha se četla sama. Perfektní oddechovka, člověk u čtení nemusí přemýšlet, jen se baví. Ale zajíímalo by mně, zda budou i další pokračování. Viděla bych to na další tři knihy, podle počtu kamarádek. Snad se dočkám.

Evka27

Sladce dovolenkové čtení.

marara

Tohle byla jednohubka! Ideální čtení na pláž - nenáročné, vtipné, pohodové. Sem tam i životní moudro typu: "Člověk musí občas trochu couvnout, aby se dostal dál."

lihate

"V lidském životě se objevují okamžiky, jež změní všechno od základu. Otřesou i skálou. Nasměrují vás jiným směrem, k jiným lidem, místům i věcem. Tyhle okamžiky nepřicházejí často, ale když už ano, postaví vám život i celý svět na hlavu."

Vlastně stačí málo. Jeden den blbec. Jeden debil. Jedno ponížení. Jedna neupřímnost. A svět je vzhůru nohama. Hrozně se mi líbilo, že Lilly je totálně obyčejná holka, toužící po lásce a porozumění. Že má stejný mindráky, strachy a úzkosti, které bych v její situaci měla taky. Bavili mne její vtipné průpovídky a myšlenky. A zároveň její obrovský odhodlání, síla a odvaha. Udělat něco novýho, něco možná nerozumnýho, něco, co by nikdy jindy neudělala a navíc na druhý straně světa s téměř cizím člověkem. Moc jsem se při čtení bavila, až mi přišla kniha krátká.

"Zjistila jsem, že život je série improvizací. Člověk se musí přizpůsobit nečekaným změnám a vylízat se z ran, musí se umět bránit, dokud nezesílí a není rychlejší a lepší než dřív."

Renike

Bylo to vtipne a nenarocne cteni, jdu na 2.dil

pogmanka

Skvělá romantická a humorná knížka. Takové mám nejraději. Musím přiznat, že začátek mě úplně okouzlil a řezala jsem se smíchy. Líbilo se mi, jak se oba hrdinové seznámili i jak se víc poznávali. Ale je pravda, že druhá třetina knihy mě už tak strašně nebavila, nebo spíš jsem se nesmála tak často jako na začátku, každopádně konec byl přesně jaký jsem chtěla. Takže spokojenost a těším se na další knížku v pořadí.

petulkapeta

Ale já se nezbláznila.
Naopak. Konečně jsem přišla k rozumu.
Nikdy předtím jsem nebyla víc sama sebou.
Stačilo pár dní, abych našla své skutečné já.
Hořící měsíc mě nezvratně proměnil.
Úžasna kniha neskutečně jsem se bavila a rozhodně doporučuju zlepší naladu. Lilly od te doby co poznala Damiena se mi libila čím dal víc :)