Svatba naoko

Annie ví, že život není vždycky fér. Někdy vyhraješ. Jindy prohraješ. A někdy náhodou přijdeš domů z práce dřív a nachytáš svého přítele s jeho kolegyní v situaci, kterou si nedovedeš představit ani v těch nejdivočejších snech. Navíc v den, kdy čekáš zásnubní prstýnek. Důležité je se z toho nezhroutit a jít dál – třeba se vydat na tropickou dovolenou a užívat si, co to jde. Ale ani to Annie nevyjde, protože ve stejném hotelu narazí na svého bývalého a jeho novou přítelkyni. Zoufalé situace si žádají tak trochu zoufalé činy a Annie nenapadne nic lepšího než předstírat, že je na dovolené taky s novým partnerem – toho na jedničku sehraje Chris, sympatický scenárista, se kterým se Annie seznámí na pláži. Podaří se Annie ze šlamastyky vybruslit se ctí a vyléčit si zlomené srdce? A pomůže na oplátku ona Chrisovi překonat tvůrčí blok? A jak dlouho jí bude trvat, než si uvědomí, že na Chrise myslí víc, než na svého ex?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382700/big_svatba-naoko-jPn-382700.jpg 4.1263

Destination Love 2.

Vydáno: , XYZ (ČR)

Almost a Bride, 2017

Kniha Svatba naoko

Petulka2302

Dojemný a vtipný příběh jako u všech knih této autorky. Lehké čtení pro příjemný odpočinek

pollyn

Úplně jsme si s hlavní hrdinkou nepadly do noty ...

Misshell1

Zbožňuji s jakou lehkostí, láskou napíše takový příběh. Ač někdo řekne, že se jedná o otřepané témata, tak autorka to vylíčí tak, protože prostě je to možné a není to přitažené za vlasy.

kolacky
10.12.2021

Knížku jsem v knihovně popadla jen tak mimochodem a nelituju, sladká, ale ne přeslazená. Příjemné čtení. Doporučuju.

Magič
11.11.2021

Můj první příběh od spisovatelky a začala jsem hned druhým dílem, což je škoda, protože se zde objevují postavy z prvního dílu a více věcí vám chvílemi nedává smysl. Knihu jsem přečetla za jediný večer. Lehce se čte, příběh je vtipný, odehrává se na krásném místě u moře. Bohužel místy byl příběh předvídatelný a utažený za vlasy.. hlavně ten konec teda. Ale tak s názvem SVATBA NA OKO se to dalo očekávat. Jsem ráda, že byla i mezi hrdiny roční prodleva, na vyjasnění myšlenek a života.

nina3905
27.10.2021

Príbeh, ktorý je klasický, ale napriek tomu originálny. Dejová zápletka, pre niekoho možno "otrepaná" - falošný snúbenec a svadba naoko. Autorka ponúka veľmi dobrodružný, romantický príbeh s množstvom humorných situácii, pri ktorých sa schuti zasmejete a pobavíte.

tami1
07.10.2021

Vtipně napsaná letní romantika.
Od začátku jsem fandila Annie a jejím kamarádům. Chris je také velký sympaťák. Ale na vyšší level tu vtipnost a zábavnost podle mě posouvá až přítomnost hlavních zloduchů: Trevva a Tess.
Bavila jsem se.

dooky
27.09.2021

Nějak mě to neuchvátilo, něco mi tam chybělo a neuměla jsem si hlavní hrdiny oblíbit.