Hořící měsíc

Hořící měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343066/bmid_horici-mesic-weV-343066.jpg 4 338 84

Destination Love série

Exotické dobrodružství jako lék na zlomené srdce „Promiň, nemůžu“ - Když si Lilly Swansonová přečte tenhle vzkaz od svého snoubence pět minut před začátkem svatebního obřadu, má pocit, že se jí zhroutil celý svět. Její pečlivě naplánovaný, dokonalý život s mužem snů se roztříští na tisíc kousků a Lilly z minuty na minutu neví, co dál. Rozhodne se proto ještě v přechodném pominutí smyslů nastoupit do letadla a odletět sama na líbánky do exotického Thajska. To ještě netuší, jaká vzrušující cesta plná poznání, nečekaného dobrodružství a možná i nové lásky ji čeká…... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Burning Moon , 2013

Mruskulka
22.05.2022 5 z 5

Čekala jsem romanťárnu a to jsem dostala. Bylo to příjemné čtení, snadné, pohodové.

Margaritta1987
30.04.2022 3 z 5

Pohodová knížka na 2-3 večery. Četla se svižně a postavy mi byly sympatické.

aydam
24.04.2022 4 z 5

Pro Lilly je svět černobílý stejně jako její práce auditorky. Zda ji cesta do Thajska změní pohled na život si přečtěte, pokud máte rádi bláznivé romantické komedie.
Když odpustíte příběhu uvěřitelnost, zažijete s Lilly spoustu komických situací a přenesete se do exotických destinací.

"Vypadají jako obří penisy, viď?"
"Hm... Ani jsem si nevšimla."
"Nejsi extra dobrá lhářka, Lilly. Čtu v tobě jako v novinách. Jsi z té penisové armády hrůzou polomrtvá."
Nebyla jsem si jistá, zda mu dokážu úsměv oplatit, ani že si naplno připustím, že jsme v obležení stáda pinďourů.

E.vi.k
16.03.2022 2 z 5

Za mě ztráta času, zřejmě nejsem cílová skupina. Přečetla jsem jen kvůli čtenářské výzvě.

Magdyla.8
15.03.2022 3 z 5

Od spisovatelky jsem nečekala nějaké převratné dílo a Hořící měsíc je toho důkazem. Je to romantický příběh dvou lidí a popis jejich cesty životem, jak té společné tak i kterou si prochází každý zvlášť. Kniha neurazí ani nenadchne, ale mě se líbila a odpočinula jsem si u příběhu skvěle. Na událost bych s hlavními hrdiny jela nejraději taky a maximálně bych si to užila.

Worbitka89
11.03.2022 2 z 5

Čteno v rámci čtenářské výzvy. Začátek byl skvělý, od thajska se to táhlo, i stylisticky, ani scenérie to nezachránila, milostné scény se staly téměř směšnými, stejně jako vedlejší postavy. Poslední stránky o nerozhodné Lilly jsem odpočítávala. Ještě že má kniha hezký přebal.

Micandy
03.03.2022 5 z 5

Moje první čtení od autorky, kterou si dávám na seznam. :-)))) tak jsem se nasmála, tahle kniha je nejlepší na pochmurné dny. Je zábavná, ujetá a hlavně má svižný děj. Mě se moc líbila a těším se na její další.

sylvator
15.02.2022 odpad!

Strašná blbost. Čteno kvůli čtenářské výzvě a dočteno pouze proto, abych věděla jak dopadne story rozmazlené, ufňukané a pubertální hlavní hrdinky a jejího přeslazeného týpka.

Květi62
15.02.2022 4 z 5

Bláznivá knížka, která vás pobaví. Prostě knížka na pohodu. A také vám splní bod č.3 čtenářské výzvy.

Tesset
12.02.2022 4 z 5

Super, tak by měla vypadat pohodová knížka. Postavy jsem si oblíbila, nechyběl tomu vtip ani smysluplný děj. Za mě fajn.

cherubinka
12.02.2022 4 z 5

Už jsme přečetla pár knih od autorky a zvykla si na její hlavní hrdinky, které se ocitají v naprosto neuvěřitelných situacích. A protože jsem nejdřív četla Annie Anne a pak až příběh Lilly, věděla jsem, jak to skončí. Ale to mezitím bylo opět svěže a vtipně napsané.

Booky84
30.01.2022 5 z 5

Krásné a pohodové čtení, které lehce plyne a najednou je člověk na konci knihy. Těším se i na další autorčiny knihy.

Aichah
01.01.2022 4 z 5

Předvídatelné, ale jako taková vtipná oddechovka mi to přišlo vhod.

Misshell1
24.12.2021 5 z 5

Tohle začnete číst večer a dostanete se na 80 stranu, ale už se vám zavíraji oči, ale ráno to musíte dotáhnout do konce. Slza ukápla, milovala jsem Damiena. Jak vždycky řekl něco tak trefného a zároveň sexy:)

dooky
23.09.2021 4 z 5

Nebylo to zlé, ale od autorky jsem četla lepší a vtipnější. Nenáročný, romantický, mnohdy ne zcela reálný příběh. Fajn čtení, když potřebuje člověk vypnout.

Jana65
24.08.2021 5 z 5

Přečteno za 1 den, kniha se četla sama. Perfektní oddechovka, člověk u čtení nemusí přemýšlet, jen se baví. Ale zajíímalo by mně, zda budou i další pokračování. Viděla bych to na další tři knihy, podle počtu kamarádek. Snad se dočkám.

Evka27
15.08.2021 4 z 5

Sladce dovolenkové čtení.

marara
16.07.2021 4 z 5

Tohle byla jednohubka! Ideální čtení na pláž - nenáročné, vtipné, pohodové. Sem tam i životní moudro typu: "Člověk musí občas trochu couvnout, aby se dostal dál."

lihate
06.07.2021 5 z 5

"V lidském životě se objevují okamžiky, jež změní všechno od základu. Otřesou i skálou. Nasměrují vás jiným směrem, k jiným lidem, místům i věcem. Tyhle okamžiky nepřicházejí často, ale když už ano, postaví vám život i celý svět na hlavu."

Vlastně stačí málo. Jeden den blbec. Jeden debil. Jedno ponížení. Jedna neupřímnost. A svět je vzhůru nohama. Hrozně se mi líbilo, že Lilly je totálně obyčejná holka, toužící po lásce a porozumění. Že má stejný mindráky, strachy a úzkosti, které bych v její situaci měla taky. Bavili mne její vtipné průpovídky a myšlenky. A zároveň její obrovský odhodlání, síla a odvaha. Udělat něco novýho, něco možná nerozumnýho, něco, co by nikdy jindy neudělala a navíc na druhý straně světa s téměř cizím člověkem. Moc jsem se při čtení bavila, až mi přišla kniha krátká.

"Zjistila jsem, že život je série improvizací. Člověk se musí přizpůsobit nečekaným změnám a vylízat se z ran, musí se umět bránit, dokud nezesílí a není rychlejší a lepší než dřív."

Renike
29.06.2021 5 z 5