Vrahova žena

Strhující příběh o prokurátorce, která se musí vyrovnat s nejtemnější částí své minulosti a nejčernějšími obavami o budoucnost. Před čtrnácti lety byl manžel Jessiky Yardleyové odsouzen za několik brutálních vražd. Stálo ji spoustu úsilí si po tom všem se svou dcerou dát život zase dohromady a teď je uznávanou právničkou. Jenže když kdosi začne znovu zabíjet a provedením vražd kopíruje styl jejího bývalého muže, její děsivá noční můra se znovu probudí. FBI požádá Jessiku, aby se zapojila do pátrání po tomto napodobiteli. Jakmile jsou jeho motivy zřejmější, nový život, který si Jessica vybudovala, se začne hroutit. Jessica si musí položit otázku, komu může věřit a jestli je schopná vraha zastavit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465806/big_vrahova-zena-Cr2-465806.png 4.5139
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

A Killer's Wife, 2020

Kniha Vrahova žena

Opatov
04.12.2022

Skvělý psychotriller. Napětí graduje postupně a od knihy se nedá odejít. Ráda si od autora přečtu další knížky.

jaroiva
02.12.2022

Navnaděná skvělým Obhájcem jsem ihned, jak jsem uviděla tuto knihu, sáhla i po ní.
Zpočátku se mi zdálo, že narozdíl od Obhájce, půjde o standardní tuctovou detektivku, ale postupně, jak se dostalo na soudní proces, mě to opět chytlo. A konec byl dost překvapivý. A protože poslední dojem vždy přebije případné nedostatky na začátku (pokud ovšem nejsou natolik zásadní, že ke konci už nedojdu), musím hodnotit opět velmi kladně a těším se na nějakou další knížku od autora. Sáhnu ale raději po mužském hlavním "hrdinovi", takže pokračování Obhájce bude ideál, zatím tedy v angličtině no...

Evaho73
17.11.2022

Celkom strhujúci psychothriller, ktorý sa číta ľahko a pomerne rýchlo. Obsahuje predvídateľné zvraty a odhalenia, no dokázal si udržať moju pozornosť až do konca. Autor ma zaujal hlavne autentickým opisom súdneho procesu, ale postavy by podľa mňa mohli byť o trochu viac prepracovanejšie.

pupopony
15.11.2022

Dlouho se mi nestalo, že bych litoval, že je konec knihy. U Vrahovy ženy ale ano. Do poloviny to byla taková tuctová detektivka, ale posledních 200 stran to byla jízda - super !!! (Jen jsem nepochopil tag-štítek - pro ženy :-) )

Artep25
12.11.2022

Tato kniha měla mírně pomalejší rozjezd než ostatní. Ale konec to vynahradil. To jsem nečekala. A četla se výborně. Škoda,že nejsou další knihy. Klidně bych si další od tohoto spisovatele.

.berenika.
25.10.2022

- tohle mě bavilo od začátku do konce! do posledního odstavce nevíte nic
- taková detektivka z právnického pohledu, stojí to za to

helenkan
18.10.2022

To byla teda jízda. Tyhle právnický příběhy mě baví. A ten konec mě dostal.
ˇProstě paráda.

tittanie
28.09.2022

Super. Jsem opravdu nadšená. Knihu jsem přečetla za den. Od autora jsem četla Obhájce, ale tohle se mi líbí daleko více. Dobrý právnický thriller si přečtu vždy ráda.
A zase můj dost častý problém, čím více jsem z knihy nadšená, tím méně vím, co o ní napsat. :(