Tři dny do pekla

Jedné deštivé noci jede veterinářka Cassie Larkinová ve svém autě sama domů, když se stane svědkem brutálního napadení mladé ženy obrovským mužem. Bez váhání zastaví a zavolá policii, ale poté navzdory radám dispečera ze svého vozu vystoupí a útočníka konfrontuje. Muž však vysloví kruté ultimátum: „Když ji necháš zemřít, nechám tě naživu.“ Jakožto lékařka, třebaže veterinární, je však odhodlána ženě v bezvědomí pomoci, a zatímco ji prohlíží, útočník prchá v jejím autě. A co je horší, teď zná její jméno. Její adresu. A ví o jejích dětech. Policisté, kteří případ vyšetřují, se snaží Cassie ujistit, že se nemá čeho bát – pachatel už bude jistě kdesi daleko. Ale ona si tím není tak jistá… Příštího večera zmizí během halloweenského koledování s jejich šestiletou dcerou Cassiin manžel Sam. Jde jen o podivnou shodu okolností, nebo počátek děsivé noční můry? Ano, Sam byl v poslední době odtažitý – je možné, že si něco začal s jinou ženou? Nebo je manželovo zmizení nějak spojené s Cassiiným setkáním s neznámým útočníkem? Tyto a další otázky jí divoce víří hlavou a Cassie ví, že nemůže věřit nikomu, možná ani sobě. Zcela jistě však ví, že nemůže jen nečinně přihlížet, zatímco jsou její nejbližší vystaveni smrtelnému nebezpečí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458301/big_tri-dny-do-pekla-vP7-458301.jpg 3.8130
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

No Bad Deed, 2020

Kniha Tři dny do pekla

Sammy.Boy

Tentokrát mi čtení zabralo téměř tři měsíce. Je to ostuda, já vím, ale i přes čtivost příběhu mě po většinu večerů, kdy jsem si ke knize sedl s čajem a těšil se na další kapitoly a přibývající napětí, jednoduše přemohla únava. Když se však vrátím k obsahu knihy, autorka zde přichází s celkem zajímavým námětem ideálním pro podzimní čas. Konec byl na můj vkus tak trochu překombinovaný a maličko uspěchaný.

Nikol2110
19.11.2021

Kniha se mi velice líbila. Byla napínavá, akorát ke konci se do toho člověk lehce zamotá. Za mě trošku nečekaný konec. Přečteno za jeden den.

martina2540
13.11.2021

Byla to nejhorší kniha, co jsem za poslední dobu četla. Některé situace na sebe vůbec nenavazovaly a vše bylo velmi neuvěřitelné včetně závěru.

vipera
12.11.2021

Bylo to čtivé, ale to je tak všechno. Chtělo to ubrat překombinovaného děje, kterému se vážně uvěřit nedá, a přidat hodně charakteru v podstatě všem postavám.

Kenan
10.11.2021

Za mně to bylo docela dobré. Napínavé, lavina událostí jedna za druhou. Konec trochu neuvěřitelný, ale za přečtení určitě stojí.

bupilla
03.11.2021

Hneď na úvod musím uviesť, že toto je kniha, ktorú by som si sama nekúpila (podľa anotácie), ale dostala som ju ako darček k nákupu ako e-knihu a tak som si povedala, že si ju skúsim prečítať.
Prvá polovica ma vyslovene milo prekvapila, bolo to výborné - krátke kapitoly, fajn štýl písania, napínavý dej. Potom to ale išlo do niekam... a posledných pár kapitol už bolo pre mňa ako za trest. Dočítala som ju len preto, aby sa to celé nejako uzavrelo a ja by som to mohla čím skôr pustiť z hlavy :o/
Naozaj zlátanina. Prekombinované. Nepochopiteľné správanie postáv. A pre mňa nie príliš uveriteľné motívy ich konania.
Niektoré veľmi podstatné veci ostali nevysvetlené.
Čo malo šokovať a vyvolať v čitateľovi silné emócie, bolo nakoniec len otravné, nebolo to uveriteľné a prišlo mi to prvoplánové.
Škoda času na čítanie tejto knihy. A keby som ju nečítala počas dlhej cesty autom, tak ju zrejme ani nedočítam.
Dve hviezdičky za to, že som ju dokázala dočítať :D a za ten veľmi nádejný rozbeh.

renne
29.10.2021

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Velice rychle jsem se začetla a kniha mě pohltila od začátku až do konce.

Lily189
22.10.2021

Kniha byla čtivá, příběh zajímavý. Asi do poloviny knihy byl děj i napínavý. Konec byl za mě až moc neuvěřitelný, jen jsem kroutil hlavou. Každopádně jinak fajn kniha.