Tři dny do pekla

Tři dny do pekla https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458301/bmid_tri-dny-do-pekla-vP7-458301.jpg 4 217 61

Jedné deštivé noci jede veterinářka Cassie Larkinová ve svém autě sama domů, když se stane svědkem brutálního napadení mladé ženy obrovským mužem. Bez váhání zastaví a zavolá policii, ale poté navzdory radám dispečera ze svého vozu vystoupí a útočníka konfrontuje. Muž však vysloví kruté ultimátum: „Když ji necháš zemřít, nechám tě naživu.“ Jakožto lékařka, třebaže veterinární, je však odhodlána ženě v bezvědomí pomoci, a zatímco ji prohlíží, útočník prchá v jejím autě. A co je horší, teď zná její jméno. Její adresu. A ví o jejích dětech. Policisté, kteří případ vyšetřují, se snaží Cassie ujistit, že se nemá čeho bát – pachatel už bude jistě kdesi daleko. Ale ona si tím není tak jistá… Příštího večera zmizí během halloweenského koledování s jejich šestiletou dcerou Cassiin manžel Sam. Jde jen o podivnou shodu okolností, nebo počátek děsivé noční můry? Ano, Sam byl v poslední době odtažitý – je možné, že si něco začal s jinou ženou? Nebo je manželovo zmizení nějak spojené s Cassiiným setkáním s neznámým útočníkem? Tyto a další otázky jí divoce víří hlavou a Cassie ví, že nemůže věřit nikomu, možná ani sobě. Zcela jistě však ví, že nemůže jen nečinně přihlížet, zatímco jsou její nejbližší vystaveni smrtelnému nebezpečí…... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Vendeta

No Bad Deed , 2020

Komentáře 61 Recenze 1

agnes25
agnes25
24.01.2024 5 z 5

Čtivé a napínavé až do samotného konce. Dávám 5 z 5.

beruska
beruska
24.01.2024 3 z 5

Asi do poloviny knihy napínavé, ale potom byl příběh (pro mne) již tak zamotaný, že jsem si pletla i postavy :) ...
Za mne bohužel jen 3* ......

Iriska62
Iriska62
28.12.2023 5 z 5

přečtené za 1 večer,napínavé,super

koki.veru
koki.veru
19.12.2023 5 z 5

Čtivý příběh, napínavý, ale některé části možná trochu přehnané. Ale líbilo se.

KKK
KKK
29.09.2023 3 z 5

Neurazí,ani nenadchne, prostě průměr.

Eventful
Eventful
26.06.2023 2 z 5

Čekala jsem nějakou parádu a ze začátku to vypadalo dost slibně, ale pak najednou z thrilleru udělali spíše fikci...přitažené za vlasy, nelogické, překombinované, jedna náhoda za druhou a nespolehlivost Cassie a její neustálé lži mě přiváděly k šílenství. Obzvláště když lže policii a poté se stále diví, že jí nikdo není schopný pořádně pomoct.

Jack Bauer
Jack Bauer
07.06.2023 1 z 5

Opět velice slibný začátek, kdy jsem očekával nervydrásající nahánění svědka a boj o život , dostal jsem místo toho téměř rodninné drama o hledání ztraceného manžela. Čtivě napsáno, ale vcelku se nic moc neděje, napětí mizivé, klasická tuctová četba, kterou kdybych vynechal, o nic bych nepřišel.

Eddemi
Eddemi
06.06.2023 3 z 5

Ako fajn, napinave, mozno trochu prekombinovane, ale to nevadilo. A aj ked precitane za par hodin, tak proste kniha ostava thrillerom na jedno precitanie. Pravdepodobne o tyzden uz nebudem vediet o com to bolo.

Kerriova
Kerriova
11.05.2023 5 z 5

Dosti zamotaný thriller s neobvyklou zápletkou a zajímavým rozuzlením. Psáno velice čtivým stylem, děj má rychlý spád, čtenáři nedá chvilku vydechnout a nedovolí mu se odtrhnout. Krom pauzy na krátký spánek jsem to přečetla v rámci 24 hodin. Situace mají hlavu i patu, vše je dobře vysvětleno, po celou dobu udržuje napětí. Takové napětí, až mi bylo samotné nepříjemně a potřebovala jsem vědět, co se stane dál. Jako prvotina autorky je to perfektní. Využila jsem ji do výzvy kniha od začínajícího autora.

Evkae36
Evkae36
23.03.2023 3 z 5

Kniha me zaujala hned od zacatku, ale ten konec, rozuzleni - prislo mi to zbytecne moc prekombinovane..

magic11
magic11
15.03.2023 4 z 5

mě se to líbilo, pěkně to odsýpalo a za dva dny byla pryč

Julinka679
Julinka679
30.01.2023 3 z 5

Thriller, co neurazí ale ani nenadchne... Četlo se to dobře, rychle, většina věcí měla hlavu a patu takže propadák to nebyl ale chybělo mi tam něco víc, takové to wow.
Mám už trošku načteno takže mě jen tak něco hned neuchvátí a tahle knížka nebyla výjimkou, je to takové "oddechové" čtení, které má příjemnou atmosféru a sympatickou hlavní hrdinku.
Pokud thriller běžně nečtete a chcete něco "lehčího" tak věřím, že se vám knížka může líbit.
Za mě to je 3,5* a jsem zvědavá na další knížky od autorky.

rlupinek
rlupinek
23.01.2023 4 z 5

Určitě zajímavá a napínavá detektivka s neméně zajímavým rozuzlením. U takovýchto případů vždycky žasnu, jak jsou pachatelé skvěle připraveni na maskování stop, odvádění pozornosti policie atd. Jak se vlastně pachateli podařilo vyměnit léky v lahvičce? Je to prostě borec. Nakonec ale stejně spadne klec!

Dolik13
Dolik13
20.01.2023 4 z 5

(SPOILER) Za to, že je to prvotina autorky dávám nakonec 4 hvězdy, i když bych jinak dal asi jen tři. Kniha měla spád, příběh mám podsouval jednu otázku za druhou, na které jste dychtivě chtěli znát odpověď. I postavy byly poměrně zajímavé a charismatické. (Alespoň hlavní hrdinka a její roztomilá dcera) Nicméně....

Ten příběh je v konečném součtu strašně překombinovaný a málo uvěřitelný. Trápilo mě dost nelogičností a zvláštní chování určitých postav.

I když děj pomalu a jistě směřuje ke svému finále, po konečném rozuzlení necítím nějaké nadšení, které by dle mého dobrá kniha měla mít.

Ale ano, thiller to rozhodně je a když autorka vydá další knihu, určitě si ji rád přečtu a porovnám s touto prvotinou.

Tereyciiik
Tereyciiik
04.12.2022 4 z 5

Čtiva kniha, jen jsem se v ní dost ztrácela. Nejsem si jistá, jaký měla spisovatelka záměr, ale ten konec mi vůbec nedocházel a hlavně ani nebyl dost a řádně vysvětleny.

zuzi.kovar
zuzi.kovar
26.10.2022 2 z 5

Ani po dočtení mi to celé nedávalo smysl.

Hvězdinka
Hvězdinka
20.08.2022 4 z 5

Čtivý příběh, i když často překombinovaný a závěr alá superwoman. Počáteční zápletka se změnila v něco úplně jiného a bylo to i originální.

iv.ča
iv.ča
27.06.2022 5 z 5

Skvělá prvotina od této autorky. Nenechá vás vydechnout. Napínavé čtení, od knížky jsem se nemohla odtrhnout.

Amitiel76
Amitiel76
01.06.2022 5 z 5

Pokud je toto autorčin debut, tak upřímně tleskám.
Mladá veterinářka Cassie, se stane jedné deštivé noci svědkem brutálního napadení neznámé ženy. Zavolá policii, vystoupí z auta a sama útočníka konfrontuje. A to se jí stane osudným. Rozpoutá tím nečekaný řetěz děsivých událostí... 3.2.1. Její manžel bez vysvětlení zmizí. Její děti jsou vystaveny teroru. Její domov obchází strach a smrt. Kdo si to s ní a jejími blízkými tak krutě pohrává? Komu může ještě věřit?
Skvěle napsaný thriller, který mě dostal od prvních stránek. Nabitý akcí a nečekanými zvraty. Jedno odhalení střídá druhé, a pak přijde třetí, které vám totálně zamíchá kartami. Nic není takové, jak se vám na první pohled může zdát. Jedna kapitola vám nastíní možný scénář, a už ta druhá vám ukáže, že to byl všechno jen velký omyl. Šokující rozuzlení vás čeká na konci.
Za mě plný počet hvězdiček.

marekB78
marekB78
26.05.2022 5 z 5

Mně to celkem bavilo. Spousta zvratů, dobrá zápletka a překvapivý konec