Tři dny do pekla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jedné deštivé noci jede veterinářka Cassie Larkinová ve svém autě sama domů, když se stane svědkem brutálního napadení mladé ženy obrovským mužem. Bez váhání zastaví a zavolá policii, ale poté navzdory radám dispečera ze svého vozu vystoupí a útočníka konfrontuje. Muž však vysloví kruté ultimátum: „Když ji necháš zemřít, nechám tě naživu.“ Jakožto lékařka, třebaže veterinární, je však odhodlána ženě v bezvědomí pomoci, a zatímco ji prohlíží, útočník prchá v jejím autě. A co je horší, teď zná její jméno. Její adresu. A ví o jejích dětech. Policisté, kteří případ vyšetřují, se snaží Cassie ujistit, že se nemá čeho bát – pachatel už bude jistě kdesi daleko. Ale ona si tím není tak jistá… Příštího večera zmizí během halloweenského koledování s jejich šestiletou dcerou Cassiin manžel Sam. Jde jen o podivnou shodu okolností, nebo počátek děsivé noční můry? Ano, Sam byl v poslední době odtažitý – je možné, že si něco začal s jinou ženou? Nebo je manželovo zmizení nějak spojené s Cassiiným setkáním s neznámým útočníkem? Tyto a další otázky jí divoce víří hlavou a Cassie ví, že nemůže věřit nikomu, možná ani sobě. Zcela jistě však ví, že nemůže jen nečinně přihlížet, zatímco jsou její nejbližší vystaveni smrtelnému nebezpečí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458301/big_tri-dny-do-pekla-vP7-458301.jpg 3.7186
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Vendeta
Originální název:

No Bad Deed, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (51)

Kniha Tři dny do pekla

magic11
15. března

mě se to líbilo, pěkně to odsýpalo a za dva dny byla pryč

Julinka679
30. ledna

Thriller, co neurazí ale ani nenadchne... Četlo se to dobře, rychle, většina věcí měla hlavu a patu takže propadák to nebyl ale chybělo mi tam něco víc, takové to wow.
Mám už trošku načteno takže mě jen tak něco hned neuchvátí a tahle knížka nebyla výjimkou, je to takové "oddechové" čtení, které má příjemnou atmosféru a sympatickou hlavní hrdinku.
Pokud thriller běžně nečtete a chcete něco "lehčího" tak věřím, že se vám knížka může líbit.
Za mě to je 3,5* a jsem zvědavá na další knížky od autorky.


rlupinek
23. ledna

Určitě zajímavá a napínavá detektivka s neméně zajímavým rozuzlením. U takovýchto případů vždycky žasnu, jak jsou pachatelé skvěle připraveni na maskování stop, odvádění pozornosti policie atd. Jak se vlastně pachateli podařilo vyměnit léky v lahvičce? Je to prostě borec. Nakonec ale stejně spadne klec!

Dolik13
20. ledna

(+ SPOILER) Za to, že je to prvotina autorky dávám nakonec 4 hvězdy, i když bych jinak dal asi jen tři. Kniha měla spád, příběh mám podsouval jednu otázku za druhou, na které jste dychtivě chtěli znát odpověď. I postavy byly poměrně zajímavé a charismatické. (Alespoň hlavní hrdinka a její roztomilá dcera) Nicméně....

Ten příběh je v konečném součtu strašně překombinovaný a málo uvěřitelný. Trápilo mě dost nelogičností a zvláštní chování určitých postav.

I když děj pomalu a jistě směřuje ke svému finále, po konečném rozuzlení necítím nějaké nadšení, které by dle mého dobrá kniha měla mít.

Ale ano, thiller to rozhodně je a když autorka vydá další knihu, určitě si ji rád přečtu a porovnám s touto prvotinou.

Tereyciiik
04.12.2022

Čtiva kniha, jen jsem se v ní dost ztrácela. Nejsem si jistá, jaký měla spisovatelka záměr, ale ten konec mi vůbec nedocházel a hlavně ani nebyl dost a řádně vysvětleny.

zuzi.kovar
26.10.2022

Ani po dočtení mi to celé nedávalo smysl.

Hvězdinka
20.08.2022

Čtivý příběh, i když často překombinovaný a závěr alá superwoman. Počáteční zápletka se změnila v něco úplně jiného a bylo to i originální.

iv.ča
27.06.2022

Skvělá prvotina od této autorky. Nenechá vás vydechnout. Napínavé čtení, od knížky jsem se nemohla odtrhnout.

1