Tři dny do pekla

Tři dny do pekla https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458301/bmid_tri-dny-do-pekla-vP7-458301.jpg 4 219 62

Jedné deštivé noci jede veterinářka Cassie Larkinová ve svém autě sama domů, když se stane svědkem brutálního napadení mladé ženy obrovským mužem. Bez váhání zastaví a zavolá policii, ale poté navzdory radám dispečera ze svého vozu vystoupí a útočníka konfrontuje. Muž však vysloví kruté ultimátum: „Když ji necháš zemřít, nechám tě naživu.“ Jakožto lékařka, třebaže veterinární, je však odhodlána ženě v bezvědomí pomoci, a zatímco ji prohlíží, útočník prchá v jejím autě. A co je horší, teď zná její jméno. Její adresu. A ví o jejích dětech. Policisté, kteří případ vyšetřují, se snaží Cassie ujistit, že se nemá čeho bát – pachatel už bude jistě kdesi daleko. Ale ona si tím není tak jistá… Příštího večera zmizí během halloweenského koledování s jejich šestiletou dcerou Cassiin manžel Sam. Jde jen o podivnou shodu okolností, nebo počátek děsivé noční můry? Ano, Sam byl v poslední době odtažitý – je možné, že si něco začal s jinou ženou? Nebo je manželovo zmizení nějak spojené s Cassiiným setkáním s neznámým útočníkem? Tyto a další otázky jí divoce víří hlavou a Cassie ví, že nemůže věřit nikomu, možná ani sobě. Zcela jistě však ví, že nemůže jen nečinně přihlížet, zatímco jsou její nejbližší vystaveni smrtelnému nebezpečí…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

No Bad Deed , 2020

marekB78
26.05.2022 5 z 5

Mně to celkem bavilo. Spousta zvratů, dobrá zápletka a překvapivý konec

6591
25.05.2022 5 z 5

Knihu s více zvraty jsem ještě nečetla, myslíte si, že už víte jak to skončí a najednou se celý ten příběh zamotá ještě víc.
A pak ještě víc... až máte chuť se nachvíli zastavit a sepsat si co všechno víte.
Postavy byly docela dobře zpracované, stejně jako celý příběh.
Krásně všechno zapadalo do sebe.

*Spoiler*
Chudák Sam, ten v tom nakonec byl nevinně
*Spoiler*

Oblíbená Postava: Lester

Mruskulka
14.04.2022 5 z 5

Při pobytu v nemocnici jsem potřebovala nějaké odreagování. Sáhla jsem po téhle knize, i když recenze nic moc. Možná to bylo prostředím, ve kterém jsem, ale mě kniha pohltila od začátku a musela jsem číst další a další kapitolu. Matku obdivují, je to lvice.

Špekyn
09.04.2022 3 z 5

Slabší thriller. (Ale na prvotinu ujde.) Vstup do děje je dost rychlý - než se člověk rozkouká, je akce. Napětí by šlo ale lépe zpracovat. Hlavní zápletka je trochu komplikovaná a nevysvětlená. Redovo stěžejní vyprávění bylo poněkud odbité - lepší by bylo zpracovat ho třeba jako retrospektivu už od začátku, jako proložení přítomnosti. Odhalení na konci je zmatené, nedotažené a spousta stěžejních otázek zůstává nezodpovězena.

Magrata15
03.04.2022 4 z 5

Nic není, jak se zdá a ani v tomto thrilleru nic není tak,jak to na první pohled vypadá.
Kniha se četla jedním dechem a odhalovala stále nová překvapení.
A opět, jak už to v těchto knihách bývá, policie byla až druhá. Mamina si všechno dokáže vyšetřit sama.

PosPol
23.03.2022 4 z 5

(SPOILER) Kniha tu nemá příliš dobré hodnocení, ale mě uchvátila. Možná proto, že thriller jsem nikdy nečetla a přicházím mu na chuť až nyní a tak není s čím moc srovnávat. Od začátku víte, že je něco špatně. A červík hlodá a hlodá, ale až do poslední chvíle jsem fakt netušila. Pak když mi to došlo, otevřela jsem pusu a nechápala. Posledních 50 stran bylo skvělých, napínavých a nemohla jsem odtrhnout oči. Hvězdičku ale strhávám za fakt, že mnoho věcí je nepromyšlených, nedávají smysl, nebo jsou nereálné.

AlexandraBane
11.02.2022 3 z 5

Nebylo to špatný, ale ani z toho nejsem odvařená

Fleur213
09.02.2022 2 z 5

Jak už to zaznělo - děj, hlavně ty narychlo vymyšlené zápletky na závěr působí překombinovaně. Některé "háčky" nejsou dovysvětlené - během děje ani v závěru. Autorka dokáže detailně vykreslit rodinný život a zároveň to nejdůležitější, tu celou pointu toho PROČ se to děje si nechá jen na několika odstavcový popis. Děsná škoda. Přijde mi, že se tak zaměřila na to, co hlavní hrdinka prožívá, cesta z bodu A do bodu B, že chybělo jakési dokreslení toho ostatního - co dělala celou dobu policie, jaké byly pocity manžela? Jakoby tam jeden vypravěčův pohled chyběl, aby to mělo šťávu. Zkrátka z obyčejné matky a veterinářky soukromým detektivem. Ne, to mi hlava fakt nebrala.
Jediné co oceňuju, je dobře vygradovaný závěr, který jsem přečetla jedním dechem. Nicméně to už moje hodnocení na tuto knihu nespraví. Snaha se cení, především u prvotiny, ale třeba to příště vyjde líp.

Sammy.Boy
15.01.2022 4 z 5

Tentokrát mi čtení zabralo téměř tři měsíce. Je to ostuda, já vím, ale i přes čtivost příběhu mě po většinu večerů, kdy jsem si ke knize sedl s čajem a těšil se na další kapitoly a přibývající napětí, jednoduše přemohla únava. Což je ovšem pouze můj problém. Ale zpět k obsahu knihy, kdy sledujeme TŘI DNY DO PEKLA hlavní hrdinky. Námět zajímavý, ideální pro podzimní čas. Konec byl už tak trochu překombinovaný a maličko uspěchaný.

Nikol2110
19.11.2021 4 z 5

Kniha se mi velice líbila. Byla napínavá, akorát ke konci se do toho člověk lehce zamotá. Za mě trošku nečekaný konec. Přečteno za jeden den.

martina2540
13.11.2021 1 z 5

Byla to nejhorší kniha, co jsem za poslední dobu četla. Některé situace na sebe vůbec nenavazovaly a vše bylo velmi neuvěřitelné včetně závěru.

vipera
12.11.2021 2 z 5

Bylo to čtivé, ale to je tak všechno. Chtělo to ubrat překombinovaného děje, kterému se vážně uvěřit nedá, a přidat hodně charakteru v podstatě všem postavám.

Kenan
10.11.2021 4 z 5

Za mně to bylo docela dobré. Napínavé, lavina událostí jedna za druhou. Konec trochu neuvěřitelný, ale za přečtení určitě stojí.

bupilla
03.11.2021 2 z 5

Hneď na úvod musím uviesť, že toto je kniha, ktorú by som si sama nekúpila (podľa anotácie), ale dostala som ju ako darček k nákupu ako e-knihu a tak som si povedala, že si ju skúsim prečítať.
Prvá polovica ma vyslovene milo prekvapila, bolo to výborné - krátke kapitoly, fajn štýl písania, napínavý dej. Potom to ale išlo do niekam... a posledných pár kapitol už bolo pre mňa ako za trest. Dočítala som ju len preto, aby sa to celé nejako uzavrelo a ja by som to mohla čím skôr pustiť z hlavy :o/
Naozaj zlátanina. Prekombinované. Nepochopiteľné správanie postáv. A pre mňa nie príliš uveriteľné motívy ich konania.
Niektoré veľmi podstatné veci ostali nevysvetlené.
Čo malo šokovať a vyvolať v čitateľovi silné emócie, bolo nakoniec len otravné, nebolo to uveriteľné a prišlo mi to prvoplánové.
Škoda času na čítanie tejto knihy. A keby som ju nečítala počas dlhej cesty autom, tak ju zrejme ani nedočítam.
Dve hviezdičky za to, že som ju dokázala dočítať :D a za ten veľmi nádejný rozbeh.

renne
29.10.2021 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Velice rychle jsem se začetla a kniha mě pohltila od začátku až do konce.

Lily189
22.10.2021 4 z 5

Kniha byla čtivá, příběh zajímavý. Asi do poloviny knihy byl děj i napínavý. Konec byl za mě až moc neuvěřitelný, jen jsem kroutil hlavou. Každopádně jinak fajn kniha.

Polieta
18.10.2021 5 z 5

Za mě super triller,od začátku do konce napětí a do poslední chvíle jsem nevěděla jak to dopadne. Přečteno během 2 dní

JustWomen
18.10.2021 4 z 5

Fakt hodně zapletené to bylo. Zvláštní motiv, tolik lží a tolik trpících včetně dětí. Ale bylo to čtivé a konec se mi líbil.

bigben
03.10.2021 3 z 5

Děj se dost přeléval, otázka - kdo je dobrým a kdo špatným...je vůbec pravda, co vidíte nebo je všechno jinak...a kdo jsou vaši rodiče..kniha se četla dobře, jen celá zápletka byla hodně zapletená...

Ráčkajda
30.09.2021 4 z 5

Knížka byla velmi čtivá, záživná...i když trošku přitažená za vlasy, ale líbila se mi.