Terka18 Terka18 komentáře u knih

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Příjemný odpočinkový příběh, přiznávám, že ze začátku jsem měla problém se začíst a měla jsem obavy jestli knihu zvládnu přečíst, ale jak se Mina dostala do Švýcarska, tak to šlo samo. Při čtení jsem měla chuť také zažít krásu švýcarské přírody.

30.01.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Znáte ten pocit,když knihu chcete co nejdříve dočíst,protože je tak skvělá a na druhou stranu nechcete aby ta krása skončila? Tak tohle jsem zažívala po celý příběh,musela jsem číst, protože to nešlo jinak,ale přála jsem si,aby mi stránky v knize tak rychle neutíkaly pod očima. Smála jsem se, brečela jsem. Dokonalost.

25.01.2022 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

(SPOILER) Tak tohle bylo špatné a to hodně špatné. Pardon, ale půjdu proti spoustě kladných komentářů. Neuvěřitelný příběh, který mě jen více a více unavoval, štval a vlastně přestal bavit . Christopher byl tak hloupý, že mě ta jeho naivita totálně odrazovala od čtení. Jak někdo může být tak slepý a hloupý. Tohle vážně nešlo. Ani jsem to nezvládla dočíst do úplného konce.

23.01.2022 1 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Upřímně ani nevím jak knihu ohodnotit, abych vystihla správně své myšlenky a pocity po dočtení. Jsem zklamaná,čekala jsem daleko víc,než mi kniha dala. Hlavní hrdinové mi nepřirostly k srdci pořádně ani v prvním díle a tady mé vztahy, k nim jen ochladly. Vážně mě napadla podobnost s jinou knihou a nemohla jsem se toho zbavit až do konce.

21.01.2022 2 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Super příběh,který mě chytil hned na začátku a četl se sám. Trocha napětí a i některé věci lze předvídat, ale to nevadí. Příběhů to nic neubírá. Chce to další díl.

16.01.2022 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Příjemný lehký příběh, který se čte sám. Rozjezd možná trošičku pomalejší, ale pak to bylo skvělé. Není to nic náročného, ale líbila se mi ta jednoduchost a lehkost příběhu.

09.01.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Na knihu jsem se moc těšila, protože jsem si autorku oblíbila. Když jsem viděla kolik má stran, byla jsem zvědavá, jaké téma se bude v příběhu odvíjet. Upřímně jsem vůbec netušila, co za téma to bude a dopředu jsem v knize nehledala o co půjde a jsem ráda, že jsem to vydržela a plynule jsem se k hlavnímu tématu dočetla. Kniha se četla sama, autorka umí krásně psát. I když tedy hlavní téma a celá pointa byla docela rychle rozebrána a ocenila bych více. Autorka to rozjela a hned ukončila. Lehounké zklamání.

02.01.2022 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Zase úžasný příběh, trošku více komplikací a z jiného prostředí než u jiných příběhů z této série, ale i tak skvělé. Příběh se čte sám, protože je tak dobře napsaný, že ani nevíte, že už máte polovinu za sebou. A momenty s Aidenem... To se nejde nesmát. Suprové.

29.12.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Příběh Maddoxe se mi líbil. Není to nic náročného,ale je to moc příjemné a romantické počtení. Autorka píše tak že se kniha čte sama. Zasmála jsem se a jako romantická duše jsem měla i slzy v očích. Určitě přečtu i další ze série.

26.12.2021 5 z 5

Cizinec v naší posteli Cizinec v naší posteli Samantha Lee Howe

Kniha se četla dost dobře a rychle, ale chybělo tomu to wow. Ten úžas a překvapení. První třetina byla v pohodě, druhá třetina byla romantická, naivní a poslední byla zase v pohodě. Čekala jsem daleko víc, čekala jsem že to bude opravdu thriller a ne romantický příběh u kterého byly skoro všechny postavy nesympatické. Úplné zklamání to není, konec byl pro mě napínavý a nabral trošku otáčky, ale ani tak to nezachránil.

22.12.2021 3 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Upřímně jsem zklamaná, čekala jsem víc, první polovina super, tak jsem si říkala, tak to bude bomba, konečně si počtu a budu cítit mrazení po těle. Ale ono nic, od druhé poloviny, to nebylo nějak ono. Scházela mi jiskra, scházelo mi gradování příběhu. Konec byl pro mě takový neúspěšný.

12.12.2021 3 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Tento příběh byl krásné počtení a pohlazení po zamilované duši. Čtení se mi moc líbilo a užívala jsem si ho. Není to nic náročného na čtení a to jsem zrovna potřebovala. Jen bych chtěla, aby část s Jackem byla trošku rozvinutější, ale i přes to krása.

04.12.2021 5 z 5

Tiché dítě Tiché dítě Sarah A. Denzil

Konečně dost povedený psychothriller. Když matce zmizí šestileté dítě a nikdo nic neví a tolik let se nic neobjeví až samotné ztracené dítě. A nakonec takový konec. Měla jsem podezřelého, ale zmýlila jsem se.

28.11.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Moc hezký příběh, bohužel nemůžu dát plný počet hvězd, něco mi v příběhu chybělo. Hlavní hrdinka mi nesedla tak jak bych si přála. Zařadila bych to do odpočinkových romantických příběhů na zimní večery.

14.11.2021 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Příjemný romantický příběh. Moc se mi líbil. Děj krásně plynul, žádné zádrhely a zbytečné věci. Konečně taky kniha, ve které nebyl hlavní hrdina boháč, ale normální kluk, který se zamiluje.

09.11.2021 5 z 5

Ohnivé květy Ohnivé květy Susan Meissner

Příběh krásně pohladí po duši. Nejprve jsem měla strach, když jsem knihu začala číst, jestli to vůbec půjde, ale čtení šlo samo. Krásné čtení, lehké střídaní času a postav, ale vůbec to příběhu neublížilo. Clara byla velice silná a úžasná postava, kterou jsem si oblíbila. Ke konci příběhu lehké zvraty a napětí, což příběhu jen pomohlo.

07.11.2021 5 z 5

S pocitem viny S pocitem viny Keri Beevis

Tohle byl konečně po dlouhé době thriller. Neříkám, že byl úplně dokonalý, ještě mohl být trošku víc vyladěný, ale četl se sám a zajímalo mě jak to autorka celé vymyslí,i když jsem měla menší teorii a ta s mi potvrdila. Bylo to super a konečně jsem cítila mrazení v zádech a musela jsem číst dál a dál a když jsem knihu musela odložit stejně jsem myslela na děj. A ta troška romantiky příběhu vůbec neuškodila.

05.11.2021 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Tohle pro mě bylo trápení. Žádný thriller,jen zbytečně zdlouhavé vysvětlování a popisování. Přeskakovala jsem řádky a nakonec si přečetla konec,abych věděla kdo je vrah.

03.11.2021

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Tak tohle byla naprostá paráda. Knihu jsem zhltla během dvou dnů a suprově jsem se bavila. Užívala jsem si rychlé a urýpané dialogy mezi hlavními postavami, zasmála jsem se a i jsem skoro brečela. Úžasná kniha.

03.11.2021 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Čekala jsem víc. Styl psaní byl pro mě hrozný. Odstavce naprosto nesmyslné. Hlavní hrdinka mi nesedla až do konce. A poslední část knihy ve které to mělo konečně gradovat a být strhující, to bylo utrpení. Měla jsem co dělat, abych knihu dočetla. Hodně velké zklamání, protože jsem se na knihu dost těšila a čekala jsem něco jiného než jsem dostala.

31.10.2021 1 z 5