V dobrém i zlém přehled

V dobrém i zlém
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460807/bmid_v-dobrem-i-zlem-9t7-460807.jpg 4 171 171

Lizzie je mladá a úspěšná právnička. Navíc je šťastně provdaná za Sama, který je jí zcela oddaný. Jednoho dne jí zavolá starý známý, jenž je obviněn z vraždy své ženy Amandy, a žádá ji o pomoc. Zach je hlavní podezřelý. Lizzie dlouho váhá, ale nakonec souhlasí, že se jeho případu ujme. Čím víc se Lizzie noří do nablýskaného světa brooklynské smetánky, tím intenzivnější má pocit, že tu něco nehraje. Zach netušil o své ženě spoustu zásadních věcí, a Amandini přátelé sotva věděli, že její manžel existuje. Jak Lizzie postupně odkrývá pravdu, je nucena čelit temným tajemstvím, která souvisí i s jejím zdánlivě dokonalým manželstvím…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Good Marriage, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V dobrém i zlém. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (51)

teepe
06.09.2024 4 z 5

Prvních 100 stran sem si říkala, že tohle snad ani nedočtu. Části s Amandou mě nudili. Ale pak se to zlomilo a já se začala těšit až si budu moct číst a zjistím jak to dopadne. Vraha jsem tedy rozhodně neodhadla. Hvězdičku ubírám jen za vleklý začátek, jinak by to byla rozhodně záležitost na 5*

Enynka76
05.09.2024 4 z 5

Kniha mě naprosto uchvátila. To je přesně ta kniha, u které si řeknete, že ještě jednu kapitolu a půjdete spát, ale nejde to :). Rozhodně napínavé do poslední stránky :). Děj je plný zvratů a neočekávaných odhalení.

essene
22.04.2024 4 z 5

Příjemná a čtivá kniha-stále se něco dělo... pěkně napsané,napínavé-vrah-všichni a nikdo)))

Knižní novinky (9. týden)

28.02.2021

Kniha V dobrém i zlém v seznamech

v dalších seznamech1x