Láska z deníku

Láska z deníku

Emily se po rozvodu vypraví na místo, které v dětství nejvíc milovala – na kouzelný ostrov Bainbridge, kde žije její svérázná teta Bee. Představa klidné dovolené se rozplyne v nenávratnu, když potká pohledného souseda své tety Jacka a vzápětí narazí na svou dávnou lásku Grega. Emily je oběma muži okouzlena, problém ale je, že neví, kterým víc. Pak však v tetině domě objeví starý červený deník, jehož četba ji úplně pohltí – vypráví milostný příběh ženy, která na ostrově před časem žila. Je možné, že se deník k Emily nedostal pouhou náhodou? A jak souvisí s jedním z mužů? Jedno je jisté – díky němu Emily pochopí, kam skutečně patří....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/378003/laska-z-deniku-cku-378003.jpg 4.727

The Violets of March (2011)

Romány, Pro ženy
Vydáno:, Motto

Denčaa

Nad touto novou edicí Srdcovky jsem byla trochu obezřetná, jelikož mi obálka avizovala, že může jít o hodně těžkou slaďárnu. (Byť jsou opravdu nádherné.) A jak krásné překvapení bylo, když se z toho vyklubalo hodnotné čtení (teda aspoň pro mě). Zkrátka příběh, který psal sám život. Musím také přiznat, že mě mnohem víc zajímal příběh z minulosti než ten současný. Dějová linka je reálná, neteče jako med. Atmosféra knihy vám navozuje pocit, jako byste byli přímo na ostrově Bainbridge, vdechovali slaný vzduch a brodili se pískem. Asi ani jedna postava v příběhu mi nebyla nesympatická, což se mnohdy nestává. K tomu je pěkné, že můžete fandit hned několika romantickým duším, mezi kterýma kvete láska, jak v minulosti, tak současnosti. Hodně doufám, že toto nebyla poslední kniha od Sarah Jio, kterou si přečtu. Více na: https://www.instagram.com/knizni_dilna/

Arianne

Moc krásný příběh plný tajemné atmosféry, poklidný ostrov nám konejší nervy, zatímco Estheřin příběh v deníku je tak silný, že by si čtenář okousal nehty. I během odhalování vlastní historie je možné najít tu pravou lásku a hlavně neopakovat staré chyby. Ti, co si nesou svou karmickou zátěž, budou potřebovat pomoc dalších generací, aby jejich dluh vyrovnala.

Mischone

Příběh vás doslova pohltí, chytí za srdce a nechá napjaté do samotného konce. Životní osudy hrdinů nejsou nudné, všední a ani budoucnost není předvídatelná. Říká se, že pěkný román se čte u kávy, ale tu budete mít stejně studenou jak se začtete. Kniha mě bavila od začátku do konce a proložení vzpomínek z deníku je příjemným zpestřením. Líbilo se mi, že to nebyla žádná slaďárna, ale moc pěkný příběh.

Rajka440

Pekný román na letné čítanie. Z prostredia osrova plný tajomstiev z minulosti prepojené so súčastnosťou.Nádherný odychovy príbeh.

Nikola995

Děkuji za tuto knihu,děkuji,že jsem se k ní dostala. Jednoduše nádherný,dechberoucí příběh,u kterého oči nezůstaly suché..

tatafa

Krásný, čtivý a odpočinkový román, kde se propojuje současnost s minulostí v romantickém prostředí malého ostrova. Ideální oddechovka na dovolenou, která se lehce čte a potěší každou romantickou duši a dokáže pohladit, rozesmát i dojmout. Vřele všem doporučuji :)

katst

Milé letní čtení. Kniha zcela splnila má očekávání, naprosto mi sedla. Chystám se i na další knihy z edice Srdcovky, ty přebaly knihy jsou totiž fakt naprosto boží :-)

astra3

Nejvíc mě zaujal příběh z minulosti. Byl to velmi smutný příběh. Co všechno se může stát z nedostatku komunikace.

ivousekk

Série Srdcovky mě moc baví. V příběhu je opět veliká dávka romantiky, ale tentokrát i jedno hodně staré tajemství. A musím říct, že příběhu přidalo na atraktivitě. Nakonec mě rozuzlení příběhu z deníku Esther zajímalo víc, než to, jak to dopadne s Emily. Ve finále se vše až pohádkově propojilo, ale proč ne. I velké holky mají rády pohádky :-)