Nenechám tě odejít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před jedenácti lety uprchla Lindsey s dcerou Sophií před svým násilnickým manželem, který se ji pokusil zabít. Našla si nový domov, začala s podnikáním a snažila se odstřihnout od svého starého života. Myslela si, že unikla temné minulosti a že je v bezpečí. Po jedenácti letech je však exmanžel Andrew propuštěn z vězení a Lindsey se začínají dít strašidelné věci. Někdo se jí vkrade do domu, pokusí se otrávit psa a napadne jejího přítele. Andrew tvrdí, že to není on. Že se změnil. Může mu věřit? Nebo za útoky stojí někdo, kdo je Lindsey blíž než si sama myslí? A jak se může drobná lest, kterou Lindsey před lety provedla, změnit v její největší noční můru? Psychologický román Nenechám tě odejít popisuje rodinné drama založené na efektu motýlích křídel. Kniha zachycuje majetnickou lásku, která se jednoho dne vymkne kontrole. Román plný napětí s nečekanou zápletkou od kanadské autorky Chevy Stevens, která napsala řadu úspěšných thrillerů oceněných mezinárodními cenami....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409029/big_nenecham-te-odejit-NvI-409029.jpg 4.3164
Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Ocelot
Originální název:

Never Let You Go, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (66)

Kniha Nenechám tě odejít

Andynka
29. října

Příběh o životě s alkoholikem se sklony k psychické manipulaci, ne-li až fyzickému násilí. Tak od tohohle příběhu jsem čekala opravdu hodně. A jak to bylo velmi dobře rozjeté, tak já jsem se začala místy nudit. Od druhé poloviny se hodně vzpomínalo... Autorka se nás snažila hodně zmást, ale já jsem si byla celkem jistá, kdo za vším stojí. A měla jsem pravdu. Takže to se za mě až moc nepovedlo. Ale , co mě celkem dostalo bylo proč se to celé dělo. To si moje hlava opravdu nedala dohromady. A celý příběh to dost nakoplo. Takže ano... docela tenhle příběh dá hlavě zabrat... i ten tisnivy pocit, že se z tohohle pekla nedá vymotat se dostavil. Jen škoda, některých pasáží, kdy jsem se snažila to celé popostrčit a rozjet.

Ann58
24. září

Děj byl zajímavý, textu se nedá nic vytknout. Ale špatné dělení odstavců velice ubíralo na spádu vyprávění, které se tím občas stávalo zmatečné...


Handulenka
19. února

Moc pěkný a napínavý thriller. Krásně se četla. Určitě si ještě něco od autorky přečtu.

Siraelxy
02. února

Kniha se mi líbila moc.
Příběh je výborně vystaven, napětí graduje a odhalení je překvapivé.
Vyprávění Lindsey se střídá s pohledem její dcery Sophie.
Efekt motýlího křídla....jedna akce ovlivní další....cokoliv uděláte/neuděláte má vliv na životy všech.
Nikdo nejsme bez viny.

kotalovap
08.12.2021

Napínavá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. I když je děj trochu předvídatelný, neubírá to na kvalitě. Postavy jsou propracované a uvěřitelné. Hodnotím jako velice povedený psychologický román a těším se na další knihy od Chevy Stevens.

Terka18
31.10.2021

Čekala jsem víc. Styl psaní byl pro mě hrozný. Odstavce naprosto nesmyslné. Hlavní hrdinka mi nesedla až do konce. A poslední část knihy ve které to mělo konečně gradovat a být strhující, to bylo utrpení. Měla jsem co dělat, abych knihu dočetla. Hodně velké zklamání, protože jsem se na knihu dost těšila a čekala jsem něco jiného než jsem dostala.

zpychova
21.09.2021

V tomto románu mě opravdu mrazily scény s Andewem. Oceňuji, že se Lindsey dokázala oprostit od minulosti a nechat za sebou minulý život - bohužel pouze do doby, kdy je Andrew propuštěn z vězení. Ještě působivějším se román stává postavou dcery Sophie. Knihu doporučuji, udržela mě v napětí!

Amitiel76
02.08.2021

No páni! Tak tohle byl vážně naprosto perfektní thriller. Čtyrista stran jsem přelouskala za dva večery, a odcházela spát úplně s nechutí, protože jsem nutně potřebovala vědět co bude dál.
O postavách z knihy jsem pak celý den přemýšlela a dedukovala, kdo za tím vším asi stojí. No přesto jsem se úplně sekla, a poslední kapitoly přinesly pro mě šokující odhalení....
Hlavní hrdinka byla úžasně silná ženská. Jak se po tom všem čím si prošla, znovu dokázala postavit na vlastní nohy, a vybudovat nový život pro sebe s svoji dceru. Prošla si traumatem, a přesto našla sílu jít dál. Musela jsem ji obdivovat na každé stránce.
Perfektní čtení, které určitě doporučuji....

1