Na vlásku

Dominic Russo. Na pohled odtažitý, zádumčivý, nepřístupný muž, ctižádostivý šéf, kolem kterého podřízení chodí po špičkách. Ally Moralesová. Nezávislá, otevřená, optimistická a kurážná žena, která se umí postavit za sebe i za druhé a nenechá se odradit neúspěchem. Co se stane, když se tyto dva živly střetnou, navíc na jednom pracovišti, v redakci exkluzivního módního magazínu? Zdá se, že to nemůže dopadnout jinak, než že se začnou vzájemně nenávidět až za hrob. Anebo přesně naopak…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460540/big_na-vlasku-jdW-460540.jpg 4.4219

Vydáno: , Baronet

By a Thread, 2020

Kniha Na vlásku

havrmoni
19. listopadu

Tak to bylo...no páni... jízda. Tohle mě fakt bavilo. Nevím jestli je to překladem, ale už dlouho jsem nečetla knihu, kde se snad neopakovala slova. Nevím jak bych to vyjádřila, napadá mě jen výborná slovní zásoba. Zpočátku jsem se bála , že je to moc dlouhé. Ale čím víc jsem četla tím více jsem chtěla. Z těch slov, z těch odstavců a stránek na mě opravdu vyskakovaly emoce, jiskření a všechno to ostatní. Opravdu moc povedený příběh.

Kuci12
07. listopadu

Ju hů, tak tohle jo. Jasný důkaz o tom, jak může jedna pizza změnit život. Má to všechno, co žena v příběhu potřebuje a skvěle to funguje. Vtip, chemie a city všude kolem. Módní časopis, krásné šaty, ženy a další z mužů na imaginární literární seznam potencionálních manželů :-)

laura
05. listopadu

Možná je to takhle jednoduché. Když někoho miluješ, odpouštíš mu...

Ano, možná je to takhle jednoduché. A možná, že ne.

Vtipné, milé, oddechové čtení, kde to jiskří humorem, sarkasmem, ironií a neskutečně trefnými slovními přestřelkami, což mě asi na příběhu bavilo úplně nejvíc. Ally a její prostořekost mi sedla a Dominic... byl prostě Dominic :) Věčně nabručený velký méďa, který byl občas na zabití a dost často k politování. Ach, ti chlapi :)

Ano, možná je to takhle jednoduché ;)

Když někoho miluješ, odpouštíš mu...

anna7852
04. listopadu

Nádhera,kniha od začátku do konce dokonalá.
Žádná část kde bych se nudila nebo premahala nebyla.
Hodně stránek a přesto jsem nechtěla aby skoncila

Terka18
03. listopadu

Tak tohle byla naprostá paráda. Knihu jsem zhltla během dvou dnů a suprově jsem se bavila. Užívala jsem si rychlé a urýpané dialogy mezi hlavními postavami, zasmála jsem se a i jsem skoro brečela. Úžasná kniha.

AliceTief

Po dlouhé době kniha, která mě dostala od začátku do samotného konce. Opravdu mě bavil styl psaní, rozepsaný příběh od prvního pohledu až po epilogy. Doufám, že tu vyjdou další knihy této autorky.

Dela90

Když jsem brala knížku do rukou, trochu jsem se obávala nad její tloušťkou, že to bude takové utahané. Ale ne, knížka měla naprosto všechno a vůbec jsem se nenudila. Romantika, drama, napětí, chvíle, které mi drásaly srdce. Ale taky chvíle, u kterých moje srdce plesalo štěstím. Nádherná knížka, naprosto s jiným příběhem. Nečekejte žádnou zaškatulkovanou romanci v kanclu. Jo, tenhle příběh měl svůj půvab. Takže za mě velké doporučení všem, kteří mají rádi romantiku, se špetkou erotiky, příběhem, který Vás chytne za srdce a už nepustí.

attila1

Tuhle knížku jsem si neskutečně užila. Romantická, oddechová, vtipná, veselá, erotická a s dobrým koncem. Vřele doporučuji.