Na vlásku

Na vlásku https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460540/bmid_na-vlasku-jdW-460540.jpg 4 391 92

Dominic Russo. Na pohled odtažitý, zádumčivý, nepřístupný muž, ctižádostivý šéf, kolem kterého podřízení chodí po špičkách. Ally Moralesová. Nezávislá, otevřená, optimistická a kurážná žena, která se umí postavit za sebe i za druhé a nenechá se odradit neúspěchem. Co se stane, když se tyto dva živly střetnou, navíc na jednom pracovišti, v redakci exkluzivního módního magazínu? Zdá se, že to nemůže dopadnout jinak, než že se začnou vzájemně nenávidět až za hrob. Anebo přesně naopak…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

By a Thread , 2020

Ivuska.09
05.05.2021 3 z 5

Ano, bylo to dobré. Vtipné, romantické, erotiky opravdu tak akorát a já oceňuji, že je to samostatný příběh a nikoli série (alespoň zatím). Ale na druhou stranu chvílemi mi vyprávění přišlo až příliš dlouhé, já bych zkrátka pár stránek ubrala, aby měl děj větší spád.

LilluLong
05.05.2021 5 z 5

No paráda , 759 strán úžasne napísaný príbeh v ktorom autorka vedela v čitateľovi vyvolať smiech ale aj hlbšie emócie,ked aj slzicka padla.Recenzie sa zhodujú , takze zatial na každého citatela zapôsobila rovnako dobre ako aj na mna. Zaslúžene 5* a ja by som chcela oceniť i vydavateľa , ze z knihy nevytvoril trilógiu ako je v poslednom čase zvykom pri tak dlhej knihe :) ma tiez u mna 5*

Dellphi
05.05.2021 5 z 5

Tak tohle je přesně ten typ knížky, kterou mám ráda a kdyby to šlo, tak dám těch hvězdiček i deset. Kniha je zábavná, romantická, vtipná, čtivá a s dobrou mírou erotiky. Lucy Score si rozhodně přidávám ke svým oblíbeným autorům a budu jen doufat, že brzy vyjde další její kniha.

Spoiler: Nedokážu si odpustit jednu větu z knihy: „Každá žena, která vám bude vykládat, že těhotenství je plné vyjádření ženství, je odporná lhářka, nebo prodejkyně krému na strie.“ Tak pod tohle bych se klidně podepsala :-D Autorka má prostě skvělý smysl pro humor a hádky a dohady hlavních hrdinů byly skvělé a já si je hrozně užívala.

Jak už zmínila pacinka v prvním komentáři pod knihou, autorčin styl psaní se podobá stylu Whitney G. a to už o lecčem vypovídá! Takže rozhodně doporučuji!

peitho.1
04.05.2021 5 z 5

Tuhle knihu jsem si neskutečně užila, trochu jsem měla obavy,jestli nebude příběh vzhledem k rozsahu roztahaný, ale nenašla jsem jediné hluché místo. Pošťuchování hlavních hrdinů nemělo chybu, příběh plynul lehce a přirozeně a já se ani na vteřinu nenudila.
Jedinou výtku mám k obálce, ta se moc nepovedla, k příběhu se vůbec nehodí a mohla by některé čtenáře i odradit.
Za mě zcela zasloužených 5* a vřele doporučuji.

Michalka24
03.05.2021 5 z 5

Velmi pekny a hlavne vtipny pribeh...jednoducho sa pri citani musíte usmievat.

2688
02.05.2021 5 z 5

Tohle byla prostě jízda..... neskutečně jsem se bavila příběh byl vážně skvěle propracovaný, zábavný, energetický, svůdný, laskavý, průbojný, a ty hádky neměli chybu.
Konečně se hlavní hrdinové jako mávnutím proutku nezměnili jak v chování tak v projevu.

Jeanine8
02.05.2021 5 z 5

Jak již bylo dole zmíněno, obálka tak úplně neodpovídá obsahu (až na ta ramínka). Ale o to více kniha nakonec překvapí a já se fakt bavila, jakože FAKT! Bylo to napsáno skvěle! Autorka umí vtipně a trefně popsat pocity ženy i muže a těch téměř 500 stran mi uteklo jako nic a já si přála více stránek. Humor, romantika, erotika, jiskření....Kniha pro romantické duše každým coulem, nechybělo mi tam vůbec nic, co by taková kniha měla mít. Bravo! :-)

Evka3814
01.05.2021 5 z 5

Jůůů to bylo sladké♡ moc se mi to líbilo. Děj pěkně odsejpal a v téhle podělané době jsem se od srdce smála při čtení příběhu.
PS:takhle si představuji poctivě dotáhlej epilog!!!

mysterygirl
01.05.2021 5 z 5

To bylo tak krasny, mily, vtipny.. Vic takovych knih

Kešu1981
30.04.2021 5 z 5

Název knihy a obálka jsou sice trochu mimo, nicméně možná právě díky tomu mě nakonec příběh velmi mile překvapil, nadchnul a pobavil. Vážně skvěle se to četlo :o)

Petriii
30.04.2021 4 z 5

Krásná kniha. Líbilo se mi, jak dlouho kolem sebe Ally a Dominic kroužili, i když to po čase už začalo být trošku zdlouhavé. Nicméně postavy mi byli sympatické úplně všechny, konečně hlavní hrdinka co není histerka a umí si užívat život a hlavní hrdina co není jen namyšlený debil. Takže za tohle jsem vážně vděčná! Jednu tu hvězdičku ubiram za příliš moc stránek,kdyby to bylo o 100 stran kratší,vůbec by to nevadilo a za obálku... Vážně se k příběhu absolutně nehodí.

pacinka
29.04.2021 5 z 5

Skvěle jsem se bavila, po delší čtecí pauze to byl prostě skvělý začátek. Kniha nabitá jiskřením, humorem, temným tajemstvím. Samozřejmě žhavým chlapem a erotikou a konečně hlavní postavy kolem čtyřicítky, i když Ally mi v mých představách připadala mladší. Kniha mi hodně připomněla styl spisovatelky Whitney G. Určitě doporučuji přečíst, budete se dobře bavit. :-)

romantika

Lucy Score