S pocitem viny

Jak daleko byste zašli, abyste udrželi svá tajemství v bezpečí? Lila, jediná přeživší tragické autonehody, je zmatená. Její vzpomínky jsou mlhavé, ale přesto se nemůže zbavit pocitu, že jí hrozí nebezpečí. Může za to pocit viny, nebo je za tím vším něco mnohem děsivějšího? Jack Foley se vzpamatovává z toho, že tak náhle přišel o sestru, a z její smrti viní právě Lilu. Ta mu na svou obhajobu ukáže medailonek, který zřejmě patřil Stephanie a jenž přinese více otázek než odpovědí. Společně se snaží zjistit, co se skutečně stalo, ale netuší, že je někdo sleduje. Někdo, kdo by hodně ztratil, kdyby pravda vyšla najevo. Někdo, kdo je ochotný udělat cokoli, aby tohle tajemství zůstalo pohřbené…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472006/big_s-pocitem-viny-bb8-472006.jpg 3.819
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Dying to tell, 2019

Kniha S pocitem viny

Ivuska.09
24. listopadu

Bavila mě kombinace romantiky a napětí. První dvě třetiny příběhu se mi líbily. Ale pak nastal zlom: autorka chtěla dodat svému vyprávění grády a podle mě trochu přestřelila. Situace s vrahem byla velmi zamotaná, to je v pořádku. Ale nesedělo mi to, co se v závěru odehrálo. Nicméně i tak je to kniha, která mě do sebe dokázala plně vtáhnout.

Katania
21. listopadu

Průměrný thriller s romantickými prvky. Neurazí ani nenadchne. Nelze mu upřít čtivost.

musivila
09. listopadu

Skvělá kniha, četla se sama. Zas jedna z těch, kdy musíte číst dál a jste zvědavý, co se osudnou noc skutečně stalo. Co viděla Lila, že teď ji chce někdo zabít? Takže nechybělo napětí ani romantika, tahle kombinace mě v knihách baví :)
Mrazivým psychologickým thrillerem, jak je uvedeno na obálce, bych knihu nenazývala. Řekla bych, že je to čtení spíše pro ženy. Za mě spokojenost :)

ArwenAragorn
05. listopadu

Já se budu držet stranou od veskrze pochvalných komentářů. Tohle má být thriller? Za mě slabé, nevěrohodné, příliš jednoduché. Věty byly občas krkolomné, dialogy podivné, věčně se něco řeší pořád dokola a chování postav je často naprosto nelogické až směšné. No, aspoň mě trochu překvapil pachatel na konci, i když konec taky za moc nestál. Je hodně poznat, že je to autorčina prvotina, ale po její další knize nesáhnu.

Terka18
05. listopadu

Tohle byl konečně po dlouhé době thriller. Neříkám, že byl úplně dokonalý, ještě mohl být trošku víc vyladěný, ale četl se sám a zajímalo mě jak to autorka celé vymyslí,i když jsem měla menší teorii a ta s mi potvrdila. Bylo to super a konečně jsem cítila mrazení v zádech a musela jsem číst dál a dál a když jsem knihu musela odložit stejně jsem myslela na děj. A ta troška romantiky příběhu vůbec neuškodila.

jeny-v

Tentokrát jsem si vybrala neznámou autorku a její vydanou prvotinu. S tímto románem mě mile překvapila a potenciál pro další tu určitě je. Pouze podotknu, že se jedná o lehce dramaticko-romantický žánr a kniha osloví spíše určitou čtenářskou skupinu.
Fotografka Lily Ambersonová má rande naslepo s Markem. Při návratu mají na mostě autonehodu, při níž zemřou její dva účastníci a Lily skončí v nemocnici v kómatu. Tam ji navštěvuje bratr Elliot, od něhož se dozvídá, že ji z jezera vytáhl ředitel prestižní školy Richard Gruger, který žije nedaleko s manželkou Judith a synem Aaronem. Rozhodne se jít na pohřeb Stephanii Whitmanové, jedné z obětí. Zde je konfrontována jejím bratrem spisovatelem Jackem Foleyem. Jenže je tu ještě někdo, kdo má na ni spadeno. "Jak trnité jsou cesty osudu, které ji dovedly na špatné místo ve špatnou chvíli."

alexis818

Příběh moc hezky, četlo se to dobře, ale autorka potřebuje vytrubit svůj styl. Je to debut, tak uvidíme co dál.

mikika

ačkoli obálka se tváří bůhvíjak drsně a temně, obsah je takový nasládlý... musela jsem se ujišťovat, že to fakt není Nora Roberts. ale jinak hodně čtivé.