Terez25 Terez25 komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Tak tohle byla lahůdka. Zajímavé prostředí hokeje, dva nádherní chlapi a osudová láska. To, že ta láska je homosexuální není nikterak rušivé, naopak a k milostným scénám (kterých je tu tedy nepočítaně:)), autorky přistupovaly velmi citlivě a s respektem. Oba charaktery mi velmi sedly a jak Ryan, tak Jamie byli velmi sympatickými hrdiny. Určitě stojí za přečtení, ráda se k ní vrátím.

28.09.2021 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Výborně vystavěná atmosféra, že člověk trpěl spolu s Paulem a stejně tak nenáviděl Annie.
Film jsem viděla dříve, než jsem četla knihu a líbil se mi, ale kniha je lepší, Annie je v ní ještě větší psychopatka.
Určitě doporučuji k přečtení.

16.09.2022 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

11. díl a opět velmi kvalitní a poutavý příběh. Pro Angelu Marsons mám velkou slabost. Jenom mě mrzí, že už mám přečteno, a že mě čeká dlouhé čekání na další díl.

13.06.2021 5 z 5

Překrásná a dojemná kniha, která se četla velmi dobře. Bylo mi moc líto Lindy, která byla kvůli hloupé nehodě odtržena od dcery i dosavadního života.
Vřele doporučuji.

30.01.2023 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Dobré, jako vždycky. Možná trochu slabší zápletka, ale u Angely Marsons to vždy vynahradí poutavý styl psaní a skvěle napsané postavy.
Některé díly mě bavily víc, některé míň, ale stále však platí, že A. Marsons je velmi dobrá spisovatelka.

16.06.2020 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Nádherná kniha o věcech za hranicí absurdity. Státem nařízené sterilizace byly nepochopitelným zvěrstvem. Příběh je však velmi dojemný a kuráž jedné ženy obdivuhodná.

07.11.2019 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Perfektní, jako vždy. Zajímavý případ z děsivého prostředí sekty. Angela Marsons prostě nikdy nezklame. Těším se na další díl.

30.06.2022 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Na knihy od Vi mi obvykle stačí 48 hodin, někdy i méně. Tato nebyla výjimkou. Je to hlavně proto, že její knihy se čtou velmi dobře, jsou krásným útěkem z reality, žhavé scény potěší a fantazie se rozběhne na plné obrátky.:)
Nicméně k její knihám se budu vždy ráda vracet a těšit se na nové.

25.09.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Ze začátku jsem měla o příběhu pochybnosti, zda má vůbec ambice udržet mou pozornost celých 544 stran. Bylo pro mě příjemným překvapením, když jsem zjistila, že se mi kniha vůbec nechce odkládat a přečtenou jsem ji měla za dva dny.
Jedná se o velmi milé vyprávění mladé Animant, která zná pouze venkovský způsob života, a která shodou okolností nastoupí jako asistentka vedoucího knihovníka v Londýně. V příběhu sledujeme, jak si Animant život v Londýně, tak vzdáleném od jejího vlastního, postupně oblíbí a přichází na kloub lásce, která pro ní do té doby byla neprobádaným územím...

13.04.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Knihy Angely Marsons mám moc ráda a tato v pořadí již 10. kniha byla opět velmi dobrá. Svižné tempo a záživný příběh mě jako věrného čtenáře série s Kim Stone nepřekvapil, to už jsou standardy této spisovatelky. Žádnou knihou mě zatím A. Marsons nezklamala, takže dokud bude psát, já budu číst.

07.01.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Velká bomba, kterou jsem nemohla odložit a musela číst pořád dál.
Zvláštní a pro mě velmi neotřelé a přitažlivé téma. Kladné postavy byly sympatické, zato záporné byly echt padouši. Řetěz je skvělá kniha, kterou nedáte z ruky, dokud nebudete na poslední straně.

12.11.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Naprosto super detektivka-thriller, která mě úplně pohltila. Nekonvenční hlavní postava Jude, je svérázná a v okamžiku si vás získá. Detektiv Uriah Ashby ji skvěle doplňuje. Hned jdu na druhý díl.

24.03.2020 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Skvělý příběh, super postavy, za mě na jedničku! Kate je dost podobná mé oblíbené Kim Stone, takže mi byla hned sympatická. Fajn jsou i ostatní postavy jako Glock, John a T.J.
Jdu na další díly!

15.11.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Jedním slovem úchvatné! Okouzlující příběh, příjemné hlavní postavy, ale i hrůzy ústavu, dělá z této knihy koktejl, který si prostě vychutnáváte písmeno za písmenem. Ještě se mi nestalo, aby mě kniha dojala k slzám. Téhle se to povedlo.

24.06.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Vynikající, neustále gradující, strhující příběh.
Sympatické postavy, které si okamžitě oblíbíte a zajímavý, zvrácený vrah.
Více dějových linií mě moc bavilo, hlavně “Deník”. Skvělé.

04.01.2019 5 z 5

Kniha představuje Toma nejen jako filmového Draca, ale i jako obyčejného kluka, který víc, než po čemkoliv jiném, touží po obyčejném životě. Příjemné čtení, doporučuji nejen fanouškům Harryho Pottera.

12.01.2023 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

No za plný počet, jak jinak...:) Klasika, na kterou jsem od těchto spisovatelek už zvyklá. Příjemné duo hlavních postav, krásná mladá dívka a úžasný muž s hrudníkem, na kterém by se dalo štípat dříví. :-D
Zas máme pro jednou příležitost si díky této pohádce zalézt do peřin a snít...

28.02.2021 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Celkem průměrný příběh, který se ale nečetl vůbec špatně a bavil mě. Policajti se sice občas chovají trochu nelogicky, ale hlavní hrdinka je dobrá postava a celé to pozvedá.
Nevím, jestli půjdu do Inkoustu, ale možná to ve mě musí uzrát.

25.11.2020 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Pěkný příběh, krásné popisy přírody a silná hlavní hrdinka. Avšak označení "světová literární událost" mi přijde značně přehnané.
Nevidím v této knize nic moc jiného, než výše uvedené a za nijak zvlášť výjimečnou ji nepovažuji. Jdu proti proudu, ale vím, že za týden už si na ni nevzpomenu.

29.10.2020 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Výborná kniha, která se mi velmi líbila a ještě chvíli ve mě bude doznívat.
Četla se velice svižně a měla jsem ji přečtenou za pár hodin. Od Colleen Hoover to byla moje první kniha a pravděpodobně ne poslední...

12.09.2020 5 z 5