Nevhodné!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Stačilo jedno žhavé video pořízené na dovolené s přáteli a Ireland Saint Jamesové přišla domů výpověď pro nevhodné chování. Po devíti letech, kdy dřela dnem i nocí, aby se na svou pozici dostala, nestála firmě ani za osobní rozhovor. Plná vzteku a povzbuzená vínem se rozhodne napsat CEO společnosti, Grantu Lexingtonovi, co si o něm myslí – rozhodně ale nečeká, že by jí kdy odpověděl! Grant je zvyklý střídat ženy a na žádnou z nich se nevázat. Peprný mail od prostořeké Ireland v něm ale probudí nečekaný zájem......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467399/big_nevhodne-fl4-467399.jpg 4.2286
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Inappropriate, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (65)

Kniha Nevhodné!

ZHrdinka
dnes

Tady mi neco chybelo. Zacatek byl super, ale pak chybela jiskra. A urco by byl super epilog.

knihomolkaJani
11. října

Další pěkná jednohubka. Nečekejte nic světoborného, kniha je hezká s jednoduchým příběhem, a čte se velmi dobře. Granta mi v některých kapitolách bylo opravdu líto, zaseknul se v jemu nelehkém období, ale naštěstí potkal Ireland a ta je velmi přátelská, chápavá.


Myška43
09. října

,, Můj bratr je jako ústřice. Je pevně uzavřený a možná se nikdy neotevře, nebo možná budeš ten, komu se podaří ho uvolnit a otevřít. Pokud k tomu dojde, můžu ti slíbit, že uvnitř najdeš perlu."

Další ,,perla" od mé nejoblíbenější autorky. Jak já miluju její knihy. Není potřeba se více rozepisovat. Kdo jede na stejné vlně jako já, tak tenhle příběh ocení.

,,Všichni máme za sebou nějaké vztahy, které ovlivňují to, jak se díváme do budoucna."

veronika9761
06. října

Klasicka keelandova, ctu ji mezi tezkyma titulama jako oddech. Nikdy nezklame.

tittanie
02. října

Poslední dobou mám šťastnou ruku na výběr knih.
Tahle se velice dobře četla. Mezi postavami to jiskřilo. Líbilo se mi i prostředí a že kniha nebyla jenom o vztahu Granta a Ireland.
Občas to bylo i vtipné. Knihu můžu doporučit.

lihate
30. září

"V pohádkách bývá krásný a padouch. Život není tak černobílý. Někdy je krásný princ obojím."

Knihy od Vi jsou sice označené jako erotické romány, ale já miluju, že nikdy nejsou jen o sexu. Často mají nějakou dramatickou zápletku, něco, co jim přidává na hodnotě... A tahle kniha je toho důkazem. Začala skvěle a tolikrát jsem se dlouho u knihy nesmála, jako tady u té. Četla se neuvěřitelně rychle a lehce. Líbilo se mi, že narozdíl od jiných příběhů na to nehupli hned, ale nejprve se poznávali.
Příběh, který doprovází Granta je hluboký a bolavý. Jeho bolest je občas téměř hmatatelná a ve čtenáři vzbudí dost lítosti. To, co Lily provedla je hrozné, ale na druhou stranu není jasné, zda si toho je vůbec vědoma.
To, jak k sobě přistupovali s respektem a jak se oba snažili netlačit ve správné chvíli na druhého, bylo krásné.

"Moje teta říkávala, že žal se dost podobá plavání v oceánu. Za lepších dnů můžeme plavat na vlnách s hlavou nad vodou a na tváři cítíme slunce. Ale za zlých dnů se voda rozbouří a je obtížné nenechat se stáhnout pod hladinu a utopit. Jediné, co s tím můžeme udělat, je stát se dobrými plavci."

Lee7
29. září

Jedu menší maraton spisovatelky a můžu jen říci, že psát umí. Drama nechybí a i když tahle byla těžší než jiné, líbila se a humor na začátku byl vynikající. Pak už šlo jen o koule

Laf
28. září

Na knihu jsem se těšila. Navnadila mne na ní anotace, ale bohužel jsem byla trochu zklamaná. Ze začátku je kniha dost humorná a líbilo se mi špičkování mezi hlavními postavy, ale potom to postupně nabíralo spád dolů. Něco tomu prostě chybělo. Tímto nechci říct, že kniha je špatná. To nikoli. Má dobrý příběh, který plynule utíká. Za přečtení to stojí a kdo již četl něco od této autorky, ví, do čeho jde. Ale na plný počet hvězdiček to tentokrát nevidím :)

1