Nevhodné!

Nevhodné! https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467399/bmid_nevhodne-fl4-467399.jpg 4 621 119

Stačilo jedno žhavé video pořízené na dovolené s přáteli a Ireland Saint Jamesové přišla domů výpověď pro nevhodné chování. Po devíti letech, kdy dřela dnem i nocí, aby se na svou pozici dostala, nestála firmě ani za osobní rozhovor. Plná vzteku a povzbuzená vínem se rozhodne napsat CEO společnosti, Grantu Lexingtonovi, co si o něm myslí – rozhodně ale nečeká, že by jí kdy odpověděl! Grant je zvyklý střídat ženy a na žádnou z nich se nevázat. Peprný mail od prostořeké Ireland v něm ale probudí nečekaný zájem...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Inappropriate , 2020

Wabinka
22.08.2021 5 z 5

Výborná kniha, Ireland s Grantem byli skvělá dvojka,oba sympaťáci. Jejich počáteční emailová přestřelka mě pobavila. Ráda tedy Vi odpustím i to zázračné uzdravení Ireland po nehodě. Musím říct, že knihy psané Vi samostatně se mi líbí mnohem víc než ty, které píše spolu s Penelope.

DomenicaRisa
12.08.2021

Knížka přečtu, zabiju čas, možná se zasměju a pak zapomenu. Když jich autorka napíše 20 a v každé jsou jiné postavy, začne to prostě splývat a pro mě taková autorka nijak nevybočí z šedé řady průměru.

Majuš333
11.08.2021 5 z 5

Neviem, či ma už nejaká kniha od Vi (alebo od Vi a Pen) sklamala... Myslím, že určite nie... Je to pre mňa vždy stávka na istotu :)

'Nevhodné' bol krásny a dojemný príbeh a oboch hlavných hrdinov som si veľmi obľúbila...

Ale čo ma vie neskutočne sklamať, je to, že sa kníh len od Vi Keeland vydáva tak málo, vydanie sa neustále posúva a keď už sa konečne dočkáme nejakého nového kúska, je tam toľko preklepov a toľko chýb, že to naozaj vie pokaziť celkový dojem a pohľad na knihu :(
(Škoda, že to všetko nemá 'pod palcom' Baronet...inak by to vyzeralo...)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

"Žal se dost podobá plavání v oceánu. Za lepších dnů můžeme plavat na vlnách s hlavou nad vodou a na tváři cítíme slunce. Ale za zlých dnů se voda rozbouří a je obtížné nenechat se stáhnout pod hladinu a utopit. Jediné, co s tím můžeme udělat, je stát se dobrými plavci."

"Teď si uvědomuju, že ne všechny dobré věci, co život přináší, jsou jednoduché. Někdy jsou ty nejlepší věci komplikované, ale přesto krásné a stojí za všechno riziko. Nepotřebuju sledovat východy nebo západy slunce, abych věděl, že na světě existuje něco dobrého."

Pedruska01
10.08.2021 5 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, protože prostě Vi to dost dobře umí, zvláště u svým samostatných knih, což jsem si vyzkoušela již několikrát. Znělo to velmi dobře a opět to je kniha, která se dá zdolat téměř na posezení. Trochu mě mrzelo, že jsem se jí díky malému množství času nemohla věnovat intenzivněji, protože si to zaslouží. Skvělý styl, tempo, čtivost, pohledy obou postav. Čekala jsem, že zase dostanu příběh, který je vtipný od první stránky a nepřestanu se smát až do konce. Omyl. Tentokrát jsem dostala příběh, který je hodně silný a vážný. Ano, člověk se zasměje, ale minimálně, protože prioritou tu je něco jiného. Taky byla použitá šablona šéf a podřízená, jenže v kapku jiném duchu, novém a bylo to fajn. Nic otřepaného, natož otravného.
Hlavní hrdinka Ireland mi sedla hned. Byla fajn a líbilo se mi, jak šla v mnohém za svým, především v pracovním životě. Že se nenechala zastrašit. Bavila mě a nemůžu proti ní říct ani popel. Život k ní nebyl zrovna hezký, v dřívějších dobách, ale zvládla to a snažila se žít a užívat si. Měla sny - práci, bydlení, rodinu - za kterými si šla a bylo těžké dělat opak. Chápala jsem ji. Líbila se mi i její nejlepší kamarádka, která teda byla něco, pěkné číslo. Každopádně jsem hrdince držela palce, protože to štěstí si zasloužila.
Druhý hlavní hrdina Grant byla postava, která to měla ještě horší. Toho chlapa jsem si zamilovala hned a taky mi bylo hned jasné, že není tím typickým šéfem s protivnými vlastnostmi, jaké známe. Sice o něm tak mluvili, ale nechoval se tak, takže jsem tomu nevěřila ani v okamžiku, kdy jsem ho ještě tolik neznala. A akorát jsem se v tom utvrdila. Byl jiný, v mnoha ohledech. Byl úžasný a se srdcem na správném místě, a to, co mu život přinesl bylo hrozné. Bylo mi ho tak líto a nezasloužil si to. To, jak se snažil obrnit jsem chápala. Mrzelo mě to teda i vůči Ireland, ale dokud člověk nezná celou pravdu, tak nemůže úplně soudit. Ten chlap byl silný a došel nakonec k tomu nejdůležitějšímu, odpustil si a díky tomu změnil názor a šel tím správným směrem. A já ho měla hrozně ráda, držela jsem mu palce. Líbila se mi i jeho rodina - babi, děda, sestra/y.
Jak jsem psala už na začátku, tohle nebyl vtipný příběh, díky kterému se čtenář popadá za břicho. Bylo to jiné, silné, smutné. Není to špatně. Naopak. I když celkový příběh je jedna velká pohádka pro dospělé. Někdy těch pohádek není na škodu, i když jsou tak pochmurné. Dopadlo to dobře a já za hrdiny byla ráda. Užila jsem si to a vykouzlilo mi to úsměv na tváři. Musím taky přiznat, že místy, však minimálně mi to přišlo hrozně unáhlené či lehce přitažené za vlasy, ale zase mi to nezkazilo dojem, což je jen dobře.
Kdybych to shrnula, Vi nám naservírovala příběh, který je skvělý. Je to pohádka pro velké, ve které se černá prolíná s růžovou a nakonec to dobro stejnak vyhraje. Navíc si to čtenář hrozně přeje, protože osud hrdinům nempřál dlouhou dobu a oni to potřebují jako sůl. Bylo to milé, silné. Bavilo mě to, nemůžu si stěžovat ani nic vytýkat. Celek se moc povedl, líbilo se mi to. Rozhodně doporučuji a hodnotím plným počtem. Těším se na další počin od autorky, který jistě bude taky báječný. :)

Nika30
09.08.2021 5 z 5

Předem už vím že mě tato spisovatelka nezklame. Opět velice pěkný příběh. Dost mě zasáhla dějová linka z minulosti. Dojemný a lehký příběh. Čte se to samo

uminaa
08.08.2021 4 z 5

U Vi Keelandovej idem vždy na istotu - oddýchnem si, zabavím sa, občas mi vyhŕkne aj slzička. Jej knihy mi pomáhajú nakopnúť moju vlastnú predstavivosť, čo na knihách milujem. Jednoducho jej tvorbu mám rada a ani pri tejto knihe si nemôžem (a ani nebudem ) sťažovať

alzbeta2843
08.08.2021 5 z 5

“ Nie je dúhy, bez dažďa.”

Vi zraje ako víno a s ňou i jej mistrivský talent na písanie. Ja sa vždy teším na jej novú knihu a nechávam si ju uležať na horšie časy, ale nikdy mi to nevydrží dlho. Teraz som si povedala, že sa prečítam len prvú kapitolu a pôjdem spať. A asi nemusím hovoriť ako to dopadlo.
Ja proste milujem jej knihy a štýl písania. Vždy ma to chytí za srdce a navodí smutnú a zároveň veselú náladu. Zase ma raz predbehla, lebo som si myslela, že sa bude riešiť hlavne problém otca Ireland. Zase vedľa. A myslím, že autorka vybrala dobrý námet, pretože o tomto by sa malo rozpravať viac. Nikdy neviete koho sa týka.

dikyna
07.08.2021 5 z 5

Super čtení. Určitě stojí za přečtení.

katerina3329
06.08.2021 5 z 5

DOPORUČUJI.

ivetapl
29.07.2021 5 z 5

Wow. Za mě nejlepší samostatná kniha od Vi!! ️️️
Líbilo se mi, že jsou v knize kapitoly o Grantově minulosti a ne jen vyprávění či chvilkové vzpomínky. To co se mu stalo je... Šílený. Nedovedu si to představit, muselo to být strašné.

Kniha je napsná opravdu úžasně a líbila se mi od prvních stránek až dokonce. Skvělý příběh, ale nečekejte tunu sexu. Kniha to ani nepotřebovala. Čte se sama.

Grant i Ireland jsou skvělý už od začátku. Irelandin e-mail mě dostal. Bála jsem se, že Granta sestra bude nějaká bláznivá, která bude Ireland zavařovat, naštěstí vůbec nic z toho se nekonalo. To co se stalo Grantovi... Je silný, bohužel věřím, že se něco takového děje i v reálném životě.

petusska01
29.07.2021 5 z 5

Zaraďujem túto knižku k tým lepším! Okrem humoru a super dialógov medzi hlavnými postavami samozrejme nechýbala aj uveritelná erotika a dokonca aj tie reči okolo nevyzneli ako trapas, to je co povedať. Príbeh Granta bol síce smutný ale to ze nakoniec sa to nevyhrotilo až k úplnému odpusteniu Lilli bolo na tom vlastne to dobré a to co oceňujem. Ireland a Grant tvorili super dvojku a dedo bol veľmi roztomilým doplnkom v príbehu.

pikilo
28.07.2021 4 z 5

Slabý a uspěchaný rozjezd, vypracovaný a úžasný závěr.

happy19
27.07.2021 5 z 5

Za mě nejlepší samostatný kousek od Vii ♡

„Všechno dobré, co se kdy odehraje, je k tomu, aby se člověk z toho radoval a načerpal sílu na to zlé. Všechno zlé, co se kdy odehraje, je k tomu, aby se člověk stal silnějším a vážil si toho dobrého.“

Radka1727
25.07.2021 5 z 5

Fajn příběh... pár vtipných pasáží, kdy jsem se po dlouhé době musela smát nahlas,ale taky doják na závěr. Osvěžující postava Granta, který není klasický arogantní bohatý krasavec, ale super chlap, kterému láska k Ireland pomůže překonat bolestnou minulost ...... Hodně podobné Odvrácené tváři lásky od Colleen Hoover.

Jenny46
24.07.2021 5 z 5

Tenhle příběh měl teda koule .o)))
Krásný romantický román vtipný i bolestný se štastným koncem...

oresvo
22.07.2021 5 z 5

Po dlouhé době kniha co mě bavila od první stránky po poslední. Mělo to vše. Náboj, zvrat, překvapení, emoce, romantiku, erotiku ( tak akorát ) a pěkný konec .
Četlo se jedním dechem .
Ireland byla skvělá , ze začátku drzá ale chytrá.
Grant byl taky skvělý. Zažil v životě to, co nikdo nechce zažít ale popral se s tím.
Rozhodně tahle kniha nezklame .

Ella161
21.07.2021 5 z 5

Já jsem věděla, že se mi kniha bude líbit. Četla jsem na ní skvělé ohlasy a někdo dokonce i tvrdil, že je to Vi nejlepší kniha. Mně se tedy furt líbí nejvíce Alfa samec, ale tenhle příběh je prostě něco!

Jak jsem zvyklá, tak začátek byl prostě vtipný. Jak Ireland vůbec mohla dopustit to, že takový mail pošle šéfovi? Byl fakt vtipný a díky němu se Grantovo a Ireland cesty spojily dohromady. Strašně se mi zamlouvala Ireland, který nedělalo problém nic říct. Jako vůbec nic. To, co si myslela, to také řekla. Občas do toho zakomponovala i pár sprostých výrazů a bylo jí naprosto jedno, kdo si o ní co bude myslet. Také se mi líbilo, jak byla sebevědomá a drzá. Dokázala Grante pěkně rychle zkrotit a přiznejme si, že on to fakt potřeboval. Také to byla ale holka se srdcem na správném místě. Ireland byla prostě správná hlavní postava, kterou jsem si hned oblíbila a cítila k ní už do začátku nějaké sympatie.

I v téhle knize byla mužská postava velmi sebevědomá, drzá a se špatnou minulostí. Grant byl ale zlatíčko. Občas to s ním bylo vážně těžké, ale i tak jsem si ho strašně oblíbila. Nevím, kde Vi bere pro takové chlapy inspiraci, ale vážně bych chtěla jednoho potkat.

Příběh byl opravdu skvělý. Zkoušela jsem hádat, co se asi Grantovi v minulosti stalo, ale moje odhady byly všechny špatné a skoro se ani k té správné variantě neblížily. A jeho minulost byla vážně smutná. Nejedna slza mi u toho ukápla (ha… brečela jsem fakt hodně). Bylo mi ho fakt líto. Tohle si nezasloužil, nikdo si tohle nezaslouží. A já věřím, že se tohle stává, bohužel, i v reálném životě. Kapitola 37 mě fakt dostala! Grant ušel velký kus cesty a když psal tem dopis… bože můj. Začaly mi stékat slzy, aniž bych o tom věděla. V tu chvíli jsem si totiž uvědomila, jaký tem dopis má význam (ten, kdo četl pochopí) a že za svou minulostí konečně udělal tlustou čáru.

Kudík
20.07.2021 4 z 5

Velmi hezké čtení i přes jistou tragickou událost. Trošku mi to připomnělo jinou knihu od Vi "Šéf" a od C. Hoover "Odvrácená tvář lásky". Hlavní hrdinka Ireland a její email mi daly hned v úvodu zabrat. :) No a Grant evidentně uměl adekvátně na takové zprávy reagovat. A hlavně časem dozrál k nové duze po dešti. Epilog to příjemně završil.

wielka
19.07.2021 5 z 5

Pekna kniha, dej rychlo bezal, postavy Granta aj Ireland velmi sympaticke, bola medzi nimi ta spravna chemia. Samozrejme, prislo nieco z minulosti, ale ako to uz byva, skoncilo sa to happyendom.
Hm, mimochodom, ak by ste nevedeli, ako si naraficit stretnutie s vysnivanou osobou, treba sa ucit od Granta :-) Fakt som sa bavila :-)
A nesmiem zabudnut na "Nie je duhy bez dazda." ♡

Kristy.Seb
19.07.2021 4 z 5

Není duhy bez deště.

Žal se dost podobá plavání v oceánu. Za lepších dnů můžeme plavat na vlnách s hlavou nad vodou a na tváři cítíme slunce. Ale za zlých dnů se voda rozloučí a je obtížné nenechat se stáhnout pod hladinu a utopit.jedine co s tím můžeme udělat, je stát se dobrými plavci.

Nemáme možnost volby, do koho se zamiluje. Je to jenom věc náhody. Ale zůstat se svou láskou a snažit se, aby vztah fungoval, to už náhoda není- je to věc volby.

Opět skvělý příběh. Líbí se mi, jak to opět začalo vtipnou a drzou pusou hlavní hrdinky. Tohle mě prostě baví. Samozřejmě i s tím krutým příběhem.