tatruszka tatruszka komentáře u knih

Dávám 4**** protože je to prostě Harry Potter :-D Samozřejmě jsem si ji hned pořídila ke své sbírce ostatních knih :-) Docela jsem se bála scénáře, hlavně toho, že knihu přečtu dřív, než bych chtěla, což se také stalo :-) Že by mě děj nějak prvotřídně nadchl, to se říct nedá. Dokonce mám pocit, že jsem něco na podobný způsob četla někde na fanfiction :-) Ale jak jsem řekla, Harry Potter je Harry Potter

28.09.2016 4 z 5

Knihu jsem si koupila kvůli naprosto krásnému názvu a obálce. A i když jsem knihu přečetla v podstatě jedním dechem, tak mě hlavní hrdinka poměrně štvala svým chováním, v podstatě nic nezvládla bez cigarety a alkoholu. Nicméně jsem se těšila na šťastný konec, který prostě od takového knihy očekávám, těšila jsem se na tu závěrečnou pusu a romanticky šťastný konec, který se k mému sklamání nekonal.

13.06.2016 3 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Nemůžu říct, že by to byla nějaká smysluplná knížka, ale byla to knížka plná krásných blbůstek :-) teď, na začátku krásného letního počasí, jsem si ji náramně užila - takové letní čtení, při chvíli jsem si přečetla pár stránek a bylo to pěkně oddechové :-)

31.05.2016 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Já se teda před spáním četbou této knihy opravdu velmi bavila... To ani jinak nešlo. Opravu příjemný humor, chvílemi jsem se absurditou situace nemohla nabažit :-)

24.05.2016 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Docela dost mě zasáhla první polovina knihy, byla jsem fakt zhnusená ze všech těch věcí, co se děly. Ke druhé půlce jsem se jen těžko vracela, dlouho mi trvalo, než jsem se druhou polovinou prokousala. I přes to si myslím, že je tato kniha moc dobrá.

02.04.2016 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha se mi docela líbila, bylo osvěžující číst příběh z druhé strany pohledu, párkrát jsem se i zasmála jeho myšlenkovým pochodům. Ale zaregistrovala jsem určité situace, které se s pohledem Any tak úplně neshodovaly. Taky jsem pořád čekala na jeho rozhovor s paní Lincolnovou, jak pořád pak Anu bombardovala a nic.

03.03.2016 3 z 5

Příběh mě dost bavil, sice jsem se občas ztrácela, ale vesměs jsem se dost bavila :)

26.02.2016 4 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Příběh se mi líbil i sám o sobě, ani tam tolik sexu nemuselo být. I když, bez něj by byla kniha asi tak poloviční :-) Hodněkrát jsem se opravdu od srdce zasmála.

07.02.2016 4 z 5

Tragédie o třech jednáních Tragédie o třech jednáních Agatha Christie

Příběh dobrý, ale tolik mě nebavila :-)

06.02.2016 4 z 5

Jsem učitelka v mateřské škole, možná to byl důvod, proč jsem si knihu přečetla, proč mě zaujal název. Cítila jsem z příběhů malé denní radosti, na které mnoho lidí zapomíná, radosti, které děti vidí. Krásná kniha :-)

04.02.2016 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Tohle byla moje první kniha od Agathy Christie, a rohdoně není poslední :-)
Zajímavý příběh, poutavý, přečtený jedním dechem.

01.02.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Po dočtení knihy mám hodně rozporuplné pocity - nevím, zda pro mě příběh skončil dobře nebo špatně. I přes to musím smeknout před autoem, děj byl promyšlený, ani chvíli jsem se nenudila, pořád se to posunovalo dopředu, žádná mrtvá místa :-)

Po 10 minutách dalšího uvažování jsem na to přišla - může za to Harry Hole, který všechno přežil, byl skoro jako nějaký superhrdina, kdežto Šimon superhrdina nebyl a Sonny taky ne. Proto jsem asi očekávala podobný konec, jako tomu bylo u HH.

17.01.2016 5 z 5

Tři vánoční dárky Tři vánoční dárky David Kaps

Příjemně strávené 4 hodinky čtením :-)

03.11.2015 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Tak tohle jsem rozhodně nečekala - ve vteřině, kdy jsem si uvědomila podstatu příběhu, mi přeběhl mráz po zádech, zatajil se mi dech a řekla jsem na plné pecky: "No týýý vole!"
Rozhodně 5*, jinak to ani nejde!

31.10.2015 5 z 5

Temné království Temné království Carmen Bin Ladin

Knihu určitě doporučuji přečíst tomu, koho zajímá život žen v Saúdské Arábii.

13.09.2015 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Rozhodně jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla. Rozhodně doporučuji přečíst. Hodně se mi líbilo perspektivní popisování příběhu z různých pohledů od různých lidí.

19.07.2015 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Tento příběh mi přišel trošičku "slabší", než předchozí díly - možná natahování příběhu o hlavní postavě? Nevím, každopádně utor je úžasný spisovatel, další díl si přečtu se stejným očekáváním, jako ty předhcnozí.

14.07.2015 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Podle mě jedna z nejnapínavějších autorových knih (ze série Harryho Holea)!

11.06.2015 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Parádní čtení, ale Jsem naštvaná, že zase umřel někdo, kdo se mi líbil :-/

27.05.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Příběh byl stejně jako první díl hezký, čtivý a příjemně oddychový. Je pravda, že Selekce byla podle mě o něco lepší, ale i tak jsem se pobavila. Už se těším na další díl.

08.05.2015 4 z 5