P.S.

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/267961/p-s-0Qv-267961.jpg 3.61226
Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)

Páájinka
včera

Zajímavý pohled do života naší hvězdy.

PavlaJirka

Knihu jsem přečetla do konce,ale popravdě moc se mi nelíbila,nebyl to můj šálek kávy ????

Tevik

Čtivá knížka, moc pěkné ilustrace.

Januka

Jak již psalo mnoho čtenářů přede mnou - největší kvalita knihy je především v nádherných ilustracích.

Romanka89

Zabrousila jsem na doporučení mimo oblast mých obvyklých žánrů a nelituji. Milé oddechové čtení, u některých fejetonů jsem se při jejich čtení musela usmívat. Některé mě zaujali více, jiné méně, řekla bych, že první polovina knihy byla čtivější, do druhé jsem se většinou musela trochu nutit. Krásné ilustrace.

Čtenářská výzva 2018: Kniha, která obdržela cenu Magnesia Litera.

Jitaku

Některé povídky se mi líbily, jiné zase tolik ne... takové oddechové čtení. Co naopak chválím moc, jsou pěkné ilustrace.

dzucka

Dvě hvězdy za shanu. Ale tedy nic moc..za mě.
Přijde mi, že se jedná rádoby o filozofické dílo, ale časté opakování téměř všeho mi nepřijde moc filozofické. Prvních několik kapitol mi to ještě přišlo zajímavé, ale pak už celkem nudné.
Tím nechci nikoho a ani knihu urazit, ale vím, že po ní už nikdy nesáhnu. A nebýt "výzvy", tak ani nedočtu.

mig20

Taková pohodová kniha. Je dobré, že je to spousty krátkých fejetonů, takže ve chvíli, kdy člověk má spíše hodně malých chvílí, tak se to čte dobře. Zároveň mě to ale vlastně nijak moc nenutí se ke knize vrátit (ale to je spíš dané tím, že tento žánr není ten, který bych běžně vyhledávala). Herečka je mi při vypravování sympatická a některé fejetony se mi moc líbili.

Glivuska

Odpočinková kniha pro ženy. Lehké čtení, někdy vtipné, jindy dovede k zamyšlení. Nádherné ilustrace. Když k tomu člověk bude přistupovat jako k souboru fejetonů, které byly původně publikovány v magazínu ELLE, nemůže být zklamaný (tím knihu neshazuji, jen odhaduji ideální čtenářku :).

Markéta_2

Mimořádně pozitivní knížka! Že je Aňa skvělá herečka, jsem dávno věděla. Teď mě přesvědčila, že by se mohla dát i na dráhu spisovatelky!

šavlozubka

Kniha mě bavila tak napůl, některé fejetony byly trefné, od srdce, měly hloubku - záleží, v jakém jste zrovna rozpoložení, v čem se najdete. Ilustrace velmi povedené!

Tebby

Kniha byla velice čtivá. Chvílemi se sice opakovala. Ale ve finále se mi jako celek líbila.

DoDidDone

Tahle knížka se pro mě hodnotí obtížně, protože – jak jsem ihned po začátku zjistil – rozhodně nejsem cílová skupina, takže bylo jasné, že se u spousty autorčiných fejetonů budu nudit a dostatečně je neocením. Myslel jsem si, že to bude úplně o něčem jiném. Spíš jsem čekal něco o autorce ale ve smyslu, kde vyrůstala, co prožila atp. Tohle se taky dalo, ne že ne. Tuto slavnou herečku obdivuju, protože se ve své profesi opravdu vyzná a umí. Nechce se mi hodnotit knížku méně než za čtyři hvězdičky, protože podle mě musí být složité jako celebrita otevřít se před celým národem a psát o takových věcech. Aňa umí dobře namotivovat, to jsem taky zjistil už od začátku. Je vidět, že je to dost pozitivní člověk a užívá si života a radosti kolem sebe. Některé její myšlenky byly pěkné a rád se k nim vrátím. Jak říkám, já nejsem cílovka, takže spoustě věcem nerozumím tak, jak bych měl a ani asi neporozumím a nepoznám. Takže tak. Kniha poputuje k sestrám, které si v tom jistě najdou své.
PS: Méně než 4 hvězdičky se mi nechce dávat taky kvůli skvělým ilustracím. ;)
PPS: Aňa dokázala, že nejen, že je skvělá herečka, ale taky výborná spisovatelka. ;)
PPPS: Tohle mě na jejích fejetonech bavilo asi nejvíc. ;) :D

Monika145

Kniha krásně graficky zpracovaná. Při nesouvislém čtení by mě možná jednotlivé fejetony zaujaly více. Takhle mám pocit, že mě a Aňu stjná vlna rozhodně minula. Kniha si ale určitě najde svoji skupinu čtenářů, jež zaujme a budou se u ní cítit hezky. Hledáte-li nenaročné čtení, něco na co máte čas třeba jen tak 5 - 10 minut, fejetony jsou určitě dobrá volba,protože i při delší pauze Vám neuteče souvislost.

Áňa 998

Neskutečně čtivá kniha, která se bude zamlouvat nejednomu čtenáři. Přečteno jedním dechem :-)

RomanaK

Kniha je čtivá. Správná oddechovka. Co se mi moc líbilo, že přes to, že ji považuji za lehké čtení, jsem se při ní kolikrát zamyslela a řekla jsem si to je fakt. Tak to v životě je a nebo dobrý nápad, to bych taky mohla zkusit. Často jsem se usmála, protože kniha je i vtipná. A celkově vykouzlí úsměv na rtech. Za mě ano, lehké letní pohodové čtení k vodě. Kde nevadí, že knihu na chvilku odložíte, protože vám děj nikam neuteče. Krátké kapitolky jsou k tomu naprosto super. Prostě žádný spěch :)

Pavlína79

Zajímavá, intimní sonda do života jedné obyčejné ženy, matky, manželky, milenky, přítelkyně (profesně ji samozřejmě velmi uznávám a obdivuji) .... všechny máme sny, touhy, strachy, zkušenosti, naději a štěstí. Je milé si připomenout, že záleží jen na nás, jak si tohle všechno ve svém životě uspořádáme.

Beewawy

Lehká odpočinková literatura, která mi občas dala podnět k zamyšlení. Na druhou stranu mi některé myšlenky přišly "ploché", nic moc neříkající, často se proměňující v klišé... Ovšem je to můj osobní názor a je možné, že jsem k této knize nedozrála a za pár let v ní najdu TU pravdu :)
Po grafické stránce mě naopak knížka nadchla! Ilustrace jsou prostě skvělé!

JulietRocks

Prvních 100 stran jsem doslova "slupla" jako malinu. Je pravda, že potom jsem na chvíli měla "dost", ale jakmile jsem se opět dostala do té správné nálady, "zblajzla" jsem i zbytek knihy. Doporučení za mě by asi bylo knihu nečíst v kuse jako román (jak jsem udělala já). Jinak je ale pro mě kniha jasný TOP. Po celou dobu čtení jsem s paní Geislerovou plula na stejné vlně a bylo to vážně fajn. :)

Ivetaaa

Očekávala jsem něco jiného:(

Fourgirl

Oddechové čtení pro pousmání. Hezky graficky zpracovaná kniha, obyčejné příhody ze života. Jednou se možná ke knize vrátím.

pavčape

Knížka mě velice mile překvapila, fejetony byly pohlazením po duši a lehkým důvodem k zamyšlení.

Katulik86

Nejvic se mi asi libily ilustrace a celkove zpracovani knizky, ale u nekterych myslenek jsem se i pousmala a nektere se mi vylozene hodi... Celulitida je zpusobena spatnym osvetlenim, uhlem pohledu a hormony. Ja proste nenosim kratke sukne a je to... :) Ale byla to moc prijemna oddechovka a docela mile prekvapeni... A navic i dalsi zasek do letosni vyzvy ;)

cori

Soubor fejetonů z lifestylového časopisu v jedné knize, kde však tak nevyzněly. Víc mě zaujaly ilustrace. Kdyby Lela ilustrovala dětskou knížku, hned bych si ji koupila.

munka

Prečítané kvôli čitateľskej výzve. Príbeh o obyčajnom živote, žene , rodine. Čo ma však upútalo je pekná grafika.

terijans

Dobrá oddychovka vhodná třeba na léto.

Ni.kk.i

Toto je první knížka, kterou jsem si koupila, přiznám se, jen kvůli krásnému obalu a ilustracím. Po přečtení, nelituji. Příjemné čtení do pohody. Člověk se u toho nejednou mile usměje, zamyslí či snad chytí slinu na něco dobrého k zakousnutí... :D

nicky168036

Super oddechovka překvapilo mě v kolika věcech máme stejný pohled na věc nebo nad stejnou věcí podobně přemýšlíme. Knihu bych si asi nepřečetla pokud by mě nezaujalo zpracování v knihkupectví, ale díky tomu jsem si ji koupila a nelituji. Krásně napsáno krásně zilustrováno za mě bomba!

KACABAK

Bláznivá kniha s bláznivou Aňou. Kdo se nudí, tak knihu přečte za 1 den. Je v ní spousta postřehů od ženy pro ženy. Provede Vás obyčejnými dny a uvidíte (nebo uslyšíte), že ženy to nemají často vůbec lehké:)

Veru.Viti

Krásné ilustrace v knize. To se opravdu povedlo. Jinak pohodové, nenáročné, milé a oddechové čtení. Krátké fejetony o každodenním životě herečky.

ze života prvotina Magnesia Litera

Aňa Geislerová