P.S.

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/big_p-s-rvn-267961.jpg 3.51768

Kniha P.S.

ferdada

Hvězdičky dávám za ilustrace. Vlastně bych jich měla dát víc, klíďo plný počet. Protože ony, a vůbec celkové grafické pojetí knihy, text významně předbíhají.

medlovice

Ty ilustrace mě taky zaujaly. Dokonce víc než text, prohlížím si to pořád dokola a hledám podobu , tragiku i komedii , strach, lásku a zlobivé děti a teprve potom čtu a zase si prohlížím ilustrace, protože knih s ilustracemi je tak málo.
Už jenom vzít ji do ruky a otevřít, tak dobře se drží, jako nahlédnout tajně do deníčku přítelkyně o které víte všechno, ale chcete vědět víc , dotknout se prstem , přejet po obrázku, nahlédnout do soukromí , pod kůži , pod víčka , prohrábnout vlasy.....

Lucie131313

Velmi, opravdu velmi oddechové čtení.... Když chce člověk nemyslet, neobohacovat se, prostě číst cosi... :)

hanka24

Kniha je krásně ilustrovaná. Co se týče obsahu, fejetony mi vyhovovaly, na mateřské se ty dvě stránky dají přečíst mezi plínou a mlíkem :) příjemně jsem se u toho zrelaxovala a i obsah některých mi byl zrovna v tomhle období velmi blízký. Doporučila bych jako odpočinkovou literaturu, když prostě chcete vypnout hlavu.

Teraka

Na knize je nejkrásnější doprovodná ilustrace. Je neskutečně osobní a vědomí, že je vytvořila vlastní sestra autorky je intimnější než samotný text.

Fialka78

Aňu Geislerovou mám prostě ráda. Knížka je milá a co zde píše, jí tak nějak "zlidšťuje". Má podobné starosti a úvahy jako jiné ženy a mámy :-)

Aňu mám ráda jako herečku, proto jsem si knihu sebou přibalila na dovolenou. Kniha má krásné provedení a ilustrace, je příjemná do ruky, ale jinak mě moc neuchvátila. Je plná, pocitů, myšlenek, zpovědí a zážitků popsaných s humorem a prijemnou lehkostí. Stejně jak už bylo popsáno v jedné recenzi tady, číst si v časopise jako sloupky by bylo asi lepší, protože si musíte počkat na další a můžete se těšit. Tady jak je vše pohromadě, se mi ta radost ze čtení nějak ztratila v překladu . Asi jsem měla moc velké očekávání. Jako čtení na lehátko na dovolenou s drinkem v ruce asi tak akorát.

slaska77
27.12.2021

Knížku jsem náhodně našla v knihovně a protože mám Aňu moc ráda, s chutí jsem si ji přečetla. Koncept knížky hodnotím na 3 hvězdičky, asi je přirozené, že když knížku psala tak dlouho, nedokázala se vyhnout určitým opakováním a klišé.... Ale knížka je taková optimistická a příjemná, místy vtipná, místy nutící k zamyšlení, za to jsou 4 hvězdičky určitě přiměřené.... a ilustrace, ty jsou prostě nádherné, Lela je neuvěřitelně šikovná, jako by člově Aňu přímo viděl. Sečteno a podtrženo za 4 hvězdičky a kéž by každý uměl na svůj život nahlížet s lehkostí, značnou mírou sebereflexe a humorem. Děkuji Aňo.