Šťastní lidé čtou a pijou kávu přehled

Šťastní lidé čtou a pijou kávu
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280736/bmid_stastni-lide-ctou-a-pijou-kavu-Eid-280736.jpg 3 1078 1078

Dá se vyléčit zlomené srdce? Mladá Pařížanka Diane je přesvědčená, že šťastní lidé čtou a pijou kávu, a proto tak nazve svou kavárnu. Když však při automobilové nehodě zahyne její manžel i malá dcerka, Diane ztratí smysl života. Zcela se uzavře před světem a přestane se starat i o svou literární kavárnu. Nakonec se rozhodne odjet do Irska, které toužil navštívit její muž, a na jeho bouřlivém a drsném pobřeží dát do pořádku svůj život. Netuší, že tu potká muže, který rázem její život změní. Záhadný fotograf Edward, kolem nějž se dějí podivné věci, ji přiměje vrátit se do života. V současné době se podle knihy natáčí i film.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Les gens heureux lisent et boivent du café , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šťastní lidé čtou a pijou kávu. Přihlašte se a napište ho.

Zuzunda
19.07.2024 5 z 5

Trošku mě mrzí nízké hodnocení, jaké kniha má. Mě se líbila moc. I přes tragédii, která postihla hlavní hrdinku, je to milé odpočinkové čtení. A jsem zvědavá na pokračování :)

milena8281
02.02.2024 4 z 5

Podle názvu knihy jsem čekala nějaké veselé čtení, možná něco motivačního, proto mě děj knihy překvapil - hlavně začátek, kdy vlastně spadnete po hlavě rovnou do té nejsmutnější části. Vlastně jsem hrdinku tak trochu chápala. A název pro kavárnu je kreativní. Zajímalo by mě, jak by to znělo ve francouzštině. Vždycky jsem snila o tom, jaké by to bylo mít takovou čtecí kavárnu..... škoda, že jí není věnován větší prostor. Ale Felix byl boží :D

Alienn
28.12.2023 3 z 5

Asi jsem čekala trochu víc a to mám tyto romantické příběhy ráda a také mám ráda kávu. I tak se ale dám do druhého dílu, abych věděla jak to dopadne, i když tuším.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Šťastní lidé čtou a pijou kávu v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených1 593x