tatafa tatafa komentáře u knih

Anna a tři králové Anna a tři králové Radka Zadinová

Krásná knížka napsaná velmi čtivým stylem, jen málo dívčích románů jde to takto vyhrocených situací a emocí. Je to příjemná změna, mohu jen doporučit.

Čas zázraků Čas zázraků Radka Zadinová

Dech nesmělých nadějí Dech nesmělých nadějí Radka Zadinová

Dívka bez minulosti Dívka bez minulosti Radka Zadinová

Motýlí čas Motýlí čas Radka Zadinová

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

krásná knížka, která si v každé době nalezne svého čtenáře. Kouzelné vyprávění, které zároveň přibližuje trochu jinou kulturu severských zemí. Vřele doporučuji!

06.01.2017 4 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Jedinečná knížka mého dětství. I když pro koho by nebyla mezi srdcovkami, že? Pro mne rozhodně je!

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Zajímavý nápad i velice čtivá série. Nicméně nevím proč, ale tato série mne úplně nezaujala, a oproti řadě jiných mne neláká se k ní vracet. Ale přesto doporučuji.

06.01.2017

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

06.01.2017 3 z 5

Ani já nemohu být objektivní, protože Harry Potter je po mne velice speciální a srdeční záležitost. Moc jsem se těšila na nový díl, byť jsem se zároveň velmi bála, jak bude neplánované pokračování vypadat. Mé obavy se nakonec nevyplnily, je to velice čtivá a zajímavá knížka, byť na kvalitu předchozích úplně nedosahuje. Jediné co mi na knížce výrazněji vadí je, že je nutné, aby čtenář znal předchozí díly podrobně, protože v opačném případě bude, při autorově přeskakování v minulosti, značně zmaten nebo nebude v obraze. Přesto rozhodně doporučuji k přečtení.

06.01.2017 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Na této sérii jsem se naučila číst a de facto i vyrostla. Každý díl ze série jsem četla několikrát a myslím, že neexistuje lepší nebo horší díl, protože všechny jsou skvělé, stejně tak jako postupné odhalování charakterů hlavních postav, které jsou vykresleny do nejhlubších detailů. Prostě jedinečné dílo, které má speciální místo v mé knihovně.

06.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

06.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

06.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

06.01.2017 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá mini série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost