tatafa tatafa komentáře u knih

Proměny: Diář 2013 Proměny: Diář 2013 Paulo Coelho

Úžasný diář, u kterého mne vždy těší, když se do něj musím podívat. To by nikdo jiný nedokázal ... vřele doporučuji

07.01.2017 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Zajímavě a velice realisticky napsaná kniha. Nebýt povinné četby, tak bych si ji sice nikdy nepřečetla, ale o to více obdivuji autora, že ji dokázal napsat tak čtivě, že jsem ji, jako silný odpůrce podobných knížek, dokázala přečíst ...

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Krásná knížka, která navíc zachovává a přenáší stejnou pohodu, jako film, což se jen tak nevidí. Klobouk dolů před autorkou.

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

S tebou mě baví svět S tebou mě baví svět Marie Poledňáková

S kým mě bavil svět S kým mě bavil svět Marie Poledňáková

Velice zajímavá a čtivá kniha, kterou ocení především milovníci jejích filmů, které zanese trochu "pod pokličku" své tvorby.

07.01.2017 4 z 5

Jak Anděla viděla anděla Jak Anděla viděla anděla Marie Poledňáková

Krásná knížka, která je velice čtivá. Nicméně mne tolik nezaujala, jako předchozí díly, asi tím, že zde už chybí veselý hošík Vašek, který přinášel do příběhu více legrace. myslím, že právě vtipnost a lehkost tomuto dílu, oproti předchozím značně chybí.

07.01.2017 3 z 5

Jak dostat tatínka do polepšovny Jak dostat tatínka do polepšovny Marie Poledňáková

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

Taxis Taxis Blanka Chlupová

Krásná a velice čtivá knížka, která zajímavě ukazuje i na další osudy hrdinů z předcházejících knížek. Nicméně mne, jako velice romantickou duši, neoslovila natolik, jako předchozí díly. Především pro smutný závěr. Ale přesto vřele každému doporučuji!

Daň ze štěstí Daň ze štěstí Blanka Chlupová

Nádherná knížka, když jsem ji poprvé přečetla, bylo mi líto, že tyto časy už jsou dávno pryč, a že něco podobného nemohu zažít. Nicméně si myslím (a doufám), že podobní lidé, jako hrdinové opravdu existují, protože jsem nedávno pár takových přátel objevila. Další z mých srdcových knížek, které bych každému doporučila.

Prázdniny na vodě Prázdniny na vodě Blanka Chlupová

Eragon Eragon Christopher Paolini

Krásná a poutavá série, která se propracovaností blíží k mému favoritovi - sérii o Harry Potterovi. Navíc obdivuji autora, že byl podobného díla schopný již v poměrně mladém věku. Mohu jen doporučit!

Eldest Eldest Christopher Paolini

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Krásná a poutavá série, která se propracovaností blíží k mému favoritovi - sérii o Harry Potterovi. Navíc obdivuji autora, že byl podobného díla schopný již v poměrně mladém věku. Nicméně i mne závěr trochu zklamal, asi jsem čekala lepší konec, i když je pravda, že jinak to asi skončit nemohlo. Mohu jen doporučit!

Variace na lásku Variace na lásku Radka Zadinová

Krásná knížka napsaná velmi čtivým stylem, jen málo dívčích románů jde to takto vyhrocených situací a emocí. Je to příjemná změna, mohu jen doporučit.

Šeptání v dešti Šeptání v dešti Radka Zadinová

Předehra Předehra Radka Zadinová

Zajímavá knížka napsaná velmi čtivým stylem, jen málo dívčích románů jde to takto vyhrocených situací a emocí. Je to příjemná změna, mohu jen doporučit.

Země nikoho Země nikoho Radka Zadinová