Eragon

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Fantasy bestseller Eragon z pera patnáctiletého Christophera Paoliniho, který nadchl miliony čtenářů po celém světě. Vypráví příběh chudého farmářského chlapce, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě – Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou ... První díl trilogie Odkaz Dračích jezdců. Eragon je plný hrůzných momentů, snů a zjevení. Nikde nevázne. Je to začátek velkého díla. Bezmála 500 stran uteče jako voda. O Eragonovi se mi zdává i v noci a po knize sahám hned po probuzení. Jako nespočet dalších čtenářů čekám se zvědavostí, obdivem a nadějí, co bude dál. A jako Eragonova dračice říkám: ,,Všechno bude dobré, maličký.'' Liz Rosenbergová, The New York Times...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1108/odkaz-dracich-jezdcu-eragon-cNZ-1108.jpg 4.34707
Série

Odkaz Dračích jezdců / Odkaz Dračích jazdcov 1.

Žánr
Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)
Orig. název

Eragon, 2002

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (631)

Kniha Eragon

Přidat komentář
RaDaR26
13. listopadu

Krásná a čtivá série ze světa dračích jezdců. Nenechte se odradit nepovedeným filmovým zpracováním! Kniha je (jako vždy) tisíckrát lepší!

Alnima
06. listopadu

Krásná fantasy z pera Christophera. Neskutečně promyšlená fantasy se vším, co by podle mě měl tento žánr mít. Je to vlastně jedná z mých prvních fantasy, co jsem přečetla a od té doby se mi těžko hledá něco, co by se tomuto dílů alespoň trochu přiblížilo a nebylo to příliš drsné.


Badass_girl
05. listopadu

Moje vstupní brána do světa fantasy. Ze začátku mě docela odrazovala tloušťka knihy, ale když jsem se začetla, děj běžel jako po másle a nemohla jsem přestat číst. Obdivuji Paoliniho, že v tak mladém věku dokázal napsat tak úžasnou fantasy.

aktijnov
31. října

Trochu mi vadí knihy, které si nechávají otevřený konec, aby autor prodal další díl.... Na druhou stranu je to krásná fantazie plná zajímavých příběhů a obrazů.

Netopýr_5
26. října

Nej, asi o chlup vyhrává nad sérií Hraničářův učeň...

Sany33
26. října

Ak vezmeme do úvahy, že autorovi bolo v dobe písania iba 16 rokov, kniha je mega pecka. Ak by som tento fakt nezohľadňoval, kniha je iba pecka. Odkaz dračích jazdcov je v dohľadnej dobe jedna z mala dobrých fantasy ság. Paolini vytvoril Alagasiu na to aby hrdinovia jeho kníh mohli zažívať epické dobrodružstvá a aby sme my ako nestranný divák mohli ich osudy prežívať s nimi. Obľúbená postava: Brom. 98%

kokrokr
22. října

Nechápu, jak někdo může tohle dětské žvatlání považovat za kvalitní příběh.

LillyM.
20. října

"Eragon je plný přízraků, snových představ i hrůzných momentů. Nikde nevázne. Je to kus velkého díla. Více než 500 stran ubíhá rychle. Přistihla jsem se, jak o něm v noci sním, a po knize sáhnu, hned když se probudím. Jako nespočet dalších čtenářů čekám se zvědavostí, s obdivem a se zatajeným dechem, co se stane příště."
(The New York Times)

1 ...

Doporučujeme

Vlny zmítané smrtí
Vlny zmítané smrtí
Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon, Eldest, Brisingr
Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon, Eldest, Brisingr
Eldest
Eldest
Historička
Historička