Inheritance přehled

Inheritance
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110686/bmid_odkaz-dracich-jezdcu-inheritance-RGT-110686.jpg 4 3125 3125

Inheritance je čtvrtou knihou ze série Odkaz Dračích jezdců, kterou napsal Christopher Paolini. Neuplynulo mnoho času od doby, kdy byl Eragon pouhým klukem z chudé farmy a Safira jen modrým kamenem ležícím v hlubokém lese. Nyní se situace změnila. Eragon je dračí jezdec a zabiják stínů a Safira mocný drak, který spolu se svým jezdcem letí vstříc k definitivnímu vítězství nebo záhubě. Osud celé země spočívá na jejich bedrech. Životy tisíců lidí závisí na tom, jak si v poslední bitvě povedou. Celé dlouhé měsíce výcviků i bitev mohou všem přinést naději a život, ale stejně tak i bezednou propast ztráty, smrti a zatracení. Ten nejtěžší zápas je stále ještě čeká. Galbatorix. Budou muset najít veškerou sílu k tomu, aby svedli tuto poslední bitvu. Jestli tentokrát neuspějí, je vše navždy ztraceno. Další šance už nebude. Eragon a Safira spolu dokázali dojít dál, než se kdokoliv odvážil vůbec doufat. Ale teď musí svrhnout zlého krále z jeho trůnu, zbavit násilím zmítanou zemi tyrana a nastolit v Alagaesii znovu právo a řád. Není velká šance, že se jim to podaří. A pokud ano, jakou cenu budou muset zaplatit?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Inheritance , 2011

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inheritance. Přihlašte se a napište ho.

lena.o.knihach
04.06.2024 5 z 5

Posledních pár týdnů mi dělala společnost série Odkaz Dračích jezdců. A v podobě audioknih to byl neskutečný zážitek. Svoji zásluhu na tom má samozřejmě i Martin Stránský, jehož charismatický hlas jsem poslouchala ve dne v noci.

Inheritance je nejdelší audiokniha, jakou jsem doposud poslouchala a myslím, že 31 hodin jen tak něco nepřekoná. Já si tento čtvrtý díl užívala dva týdny a konec mě velmi dojal.

Eragon, Safira, Ronan, Arya, Nasuada, Murtagh, Trn, Glaedr - nejen tyto postavy si mě získaly. Nejsou perfektní, postupně se vyvíjely, mají své chyby a já je za to zbožňuju ještě víc. A vy byste je všechny měli poznat.

Mám radost, že si konečně můžu tenhle můj obří rest odškrtnout a že se teď nemusím se světem Eragona loučit, protože na mě čeká Murtagh.

#spoluprace @audioteka_czsk

Luigi1
14.05.2024 5 z 5

Moc se mi tato knížka líbila doporučuji

Ivanka83
24.04.2024 audiokniha 5 z 5

Opět skvělý přednes Martina Stránského. Ten jeho hlas bych mohla poslouchat donekonečna.
A co ke knize ještě dodat? Asi jen, že to byl i pro mě nejlepší díl. Skvělé zakončení série. Až je mi líto, že je už konec. Naštěstí se můžeme těšit na Murtagha.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Inheritance v seznamech

v Přečtených5 596x