Inheritance

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Inheritance je čtvrtou knihou ze série Odkaz Dračích jezdců, kterou napsal Christopher Paolini. Neuplynulo mnoho času od doby, kdy byl Eragon pouhým klukem z chudé farmy a Safira jen modrým kamenem ležícím v hlubokém lese. Nyní se situace změnila. Eragon je dračí jezdec a zabiják stínů a Safira mocný drak, který spolu se svým jezdcem letí vstříc k definitivnímu vítězství nebo záhubě. Osud celé země spočívá na jejich bedrech. Životy tisíců lidí závisí na tom, jak si v poslední bitvě povedou. Celé dlouhé měsíce výcviků i bitev mohou všem přinést naději a život, ale stejně tak i bezednou propast ztráty, smrti a zatracení. Ten nejtěžší zápas je stále ještě čeká. Galbatorix. Budou muset najít veškerou sílu k tomu, aby svedli tuto poslední bitvu. Jestli tentokrát neuspějí, je vše navždy ztraceno. Další šance už nebude. Eragon a Safira spolu dokázali dojít dál, než se kdokoliv odvážil vůbec doufat. Ale teď musí svrhnout zlého krále z jeho trůnu, zbavit násilím zmítanou zemi tyrana a nastolit v Alagaesii znovu právo a řád. Není velká šance, že se jim to podaří. A pokud ano, jakou cenu budou muset zaplatit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110686/odkaz-dracich-jezdcu-inheritance-RGT-110686.jpg 4.42493

Odkaz Dračích jezdců / Odkaz Dračích jazdcov 4.

Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Inheritance, 2011

Kniha Inheritance

Bybyla
22. listopadu

Tak precist tenhle dil mi trvalo nekolik mesicu. Nejak jsem se nemohla prokousat stredem...nicmene potom to nabralo spad a nakonec jsem i slzu uronila :-) Cela saga je uzasna a chapu, ze ji syn cetl opakovane.

Lea_41
15. listopadu

Konec byl takový.. zvláštní. Mrzí mě že už to skončilo.

Alnima
06. listopadu

Krásné zakončení celé série.

tankista8b

výtečná kniha s nádherným dějem ale poněkud nudným koncem

temna.vila

Inheritance považuji za velmi dobré zakončení celé série. Já osobně jsem při čtení byla napjatá, kam tedy celý příběh bude směřovat a s výsledkem jsem moc spokojená. Pokud bych měla celé sérii něco vytknout, budou to nejspíš jen zatraceně těžké názvy, které jsem občas neuměla ani vyslovit a které mě místy mírně brzdily ve čtení. Jinak příběhu ale nemám co vytknout a jsem ráda, že se stal mou součástí.

Mucq.luck

(+ SPOILER) Ach, je tam tolik nedokončených věcí! Zodpovědět to, byla by to další kniha. Jediné za co se Paolini omluvil, že neodhalil více Angelu. Ale co letherbaka, pás Beldora Moudrého (musí někde být!), osud Nasuady a Murthaga a co Arya a Eragon? Trochu mi tam chyběla ta pusa na rozloučenou. Plus teda smrt Galbatorixe. Způsob, jak zemřel byl logickej a on celkově byl přesně takový, jakýho jsem si ho představovala, ale že se prakticky rozplynul mi přišlo trochu divný.
Obecně bych celou sérii rozhodně hodnotila kladně. Knihy jsou čtivé a moc mě bavily, postavy jsou sympatické a oblíbíte si je.

StarPopcorn

Ten konec…ok, mě se líbil a i mi to dávalo smysl, ale 100 lidí 100 chutí :)
Kniha je velice čtivá a dobrá, jestli se ptáte na tohle

ydnac

NEJLEPŠÍ SÉRIE O DRACÍCH !!!!!!!!! :-) DOPORUČUJI :-)

Křest ohněm
Křest ohněm