Prázdniny na vodě

Prázdniny na vodě https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45549/bmid_prazdniny-na-vode-45549.jpg 4 40 9

Robin a Nika série

Prázdninový příběh party sedmnáctiletých studentů a jejich mladého učitele.

Sablu
22.01.2019 5 z 5

Krásná knížka, která pohladí po duši a pobaví věkovou kategorii, které je určená.

Blanchidlo
17.07.2018 5 z 5

Četla jsem ji už jako puberťák a dodnes se k ní občas ráda vrátím. Určitou dobu to byla moje nejčtenější kniha. Vůbec jsem nevěděla, že je i pokračování! Klasický dívčí román, u kterého se od srdce zasmějete :)

SmisekIvuska
26.01.2018 5 z 5

Knížku jsem už četla a tak jsem se po x letech k ní vrátila. Je moc fajn a člověk si zavzpomíná na svá "mladší" léta :-) Někomu nemusí všechny postavy sednut, ale za mě super knížka.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Nádherná knížka, když jsem ji poprvé přečetla, bylo mi líto, že tyto časy už jsou dávno pryč, a že něco podobného nemohu zažít. Nicméně si myslím (a doufám), že podobní lidé, jako hrdinové opravdu existují, protože jsem nedávno pár takových přátel objevila. Další z mých srdcových knížek, které bych každému doporučila.

Kekik
30.12.2016 3 z 5

Na styl psaní autorky jsem si musela nejdříve zvyknout.
Co se mi moc líbilo byla hra, kterou vymyslel jejich třídní učitel Robin. Dále ta síla přátelství v kolektivu.
Naopak se mi nelíbila ta absolutní dokonalost postav, zvláště u Veroniky, ta tedy byla dokonalá naprosto ve všem. To mi trochu kazilo čtení. Ale první díl se mi líbil více než druhý Daň ze štěstí.

1v8na
13.10.2014 5 z 5

příběh se mi velmi líbil. Byl napínavý a opravdu poutavý. Musím si sehnat i druhý díl.

Kykys
13.12.2013 5 z 5

Tahle knížka se mi děsně líbila, ale tak dokonalou holku jako je ta hlavní hrdinka jsem ještě nikdy nepotkala.

KikiEli
22.07.2013 3 z 5

Trochu naivní.. :) přesto pěkné... :) možná maličko přitažené za vlasy... každopádně neřekla bych, že to byla ztráta času.. :)

Lucis.s
03.12.2012 4 z 5

Akční, vtipná, v dívčích letech má oblíbená, teď jsem ji znovu přečetla z nostalgie a opět jedním dechem! :)

prázdniny

Blanka Chlupová
česká, 1967
1995  84%Prázdniny na vodě
1996  84%Daň ze štěstí
2001  86%Taxis

Kniha Prázdniny na vodě je v