Líbáš jako Bůh

Helena Altmanová je sympatická profesorka francouzštiny a literatury na gymnáziu. Patří k oblíbeným pedagogům, díky zdravému nadhledu si rozumí se studenty i kolegy ve sborovně. Skutečně nepředvídatelné okamžiky ji však čekají v osobním životě. Rozvětvená rodina k tomu poskytuje dostatek příležitostí. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem Karlem, problémy ovdovělé sestry Kristýny, manželské karamboly syna Adama i pozdní lásky babičky Alžběty - to všechno Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní život a vlastní city jaksi nezbývá čas. A přesto jednoho dne přijde to, co obvykle přichází, když už jsme na sny rezignovali. Helena se za dramatických okolností seznámí s lékařem záchranné služby Františkem. A úplně normálně a naplno se zamiluje! Začíná bouřlivý příběh plný vášně, rozchodů a návratů, v němž zamilované dvojici komplikují vztah jak partneři, tak další členové rodiny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21334/libas-jako-buh-21334.jpg 4.1175

Kniha Líbáš jako Bůh

TerezaKlima
29.04.2021odpad!

Prosím, ať podobné věci nevznikají.

Knihomolka506
26.04.2021

četla jsem před 5 lety, půjčila si ji omylem znovu a protože já až na knihy, kde si moc nepamatuji děj nečtu znovu tak ji vracím do knihovny.
Ke knize a filmu zároveň: obě dvě formy skvělé, vtipné, plné situaci, které se můžou stát jen v té "normální" rodině :)) Kamila Magálová je skvělá herečka!

ut.la
02.08.2020

Knížku jsem začala číst z nouze, kdy na chalupě nic jiného (krom houbařských příruček) nebylo. No, na léto do lehátka, aby člověk zaměstnal oči, dobré. Čte se fakt snadno - a rychle. Ale příběh jednoduchý, tradiční, předvídatelný. Ta knížka nenabízí vůbec nic nového. Film je lepší, člověk jím ztratí méně času.

JáraTym
06.06.2020

Knížka vypráví s vtipným nadhledem okolnosti, které se mohou stát když se "nevhodně" zamilujete. Skvěle zpracované. Lepší než film. Protože tento příběh je velmi psychologický a je lepší když ho pocítíte ve formě deníku ,což a této knize velmi oceňuji. Velmi doporučuji, příjemná oddechovka pro zasmání.

monulam
07.02.2020

Pěkné odpočinkové čtení, kniha a film se moc neliší

Taralcielle
06.09.2019

Super oddechovka, zábavný příběh, milé čtení :)
Bohunka je na zabití, hlášky všech členů z rodiny, včetně babičky, jsou k zasmání klidně i po třetím přečtení.

Kebira
08.08.2019

Odpočinkové zábavné čtení. Knihu jsem přečetla 2x za sebou.

lenka31
05.07.2019