Líbáš jako ďábel

Ve volném pokračování románu Líbáš jako Bůh sledujeme další osudy zamilovaného páru - středoškolské učitelky Heleny a lékaře Františka. František se rozhodne odstěhovat se od své bývalé ženy Bohuny, ale ani soužití s Helenou se nevyhne komplikacím. A zrodí se nečekaný plán: Ze dne na den se s Helenou tajně vydávají na dovolenou do vzdáleného Maroka. Román přináší osvědčený autorský koktejl plný humoru, lehké ironie a tentokrát i příjemného napětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96606/libas-jako-dabel-96606.jpg 3.8112

Líbáš jako Bůh 2.

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Knižní klub

Kniha Líbáš jako ďábel

Taralcielle

Jako oddechovka a nenáročné počtení je to dobré, ale jednička je nesrovnatelně lepší. Tohle je už takové umělé pokračování.

knihomolka27

,,Na to ti sere bílej tesák" bez filmové Evy Holubové alias Bohunky by to prostě nešlo.

Rozarka69

Kniha se četla sama. Humorné scénky, představovala jsem si herce ve filmu a prolínala si je do knihy. Za mě paráda.

25.08.2018

Předchozí díl nesporně lepší, ale ani tady není nouze o humor a jako oddychovka super.

Šánka
12.06.2018

První díl u mě vede, ale i tohle byla moc příjemná a vtipná oddechovka. Jak film, (který jsem viděla již mnohokrát), tak i knížka, tu jsem četla poprvé, mně připravily pár hodin bezva zábavy při dalším setkání s touto poněkud praštěnou rodinkou :-).
Paní Poledňáková umí popisovat život s krásným nadhledem.

Sova15
06.06.2018

Další román paní Poledňákové a nezklamal. Kniha ani film.

mrkvajda
20.11.2017

Pro pobavení dobré, Bohuna je skvělá. Od jejího únosu však už moc nepravděpodobného. První díl se mi určitě líbil víc.

ladaol
12.06.2017