Líbáš jako ďábel

Líbáš jako ďábel https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96606/bmid_libas-jako-dabel-q7E-96606.jpg 4 138 35

Líbáš jako Bůh série

Ve volném pokračování románu Líbáš jako Bůh sledujeme další osudy zamilovaného páru - středoškolské učitelky Heleny a lékaře Františka. František se rozhodne odstěhovat se od své bývalé ženy Bohuny, ale ani soužití s Helenou se nevyhne komplikacím. A zrodí se nečekaný plán: Ze dne na den se s Helenou tajně vydávají na dovolenou do vzdáleného Maroka. Román přináší osvědčený autorský koktejl plný humoru, lehké ironie a tentokrát i příjemného napětí.... celý text

Aaloha
27.12.2023 3 z 5

Přečteno do výzvy DK. Vtipná oddechovka. Jelikož film je u nás doma hodně oblíbený, tak mi trošku vadilo, že kniha je vlastně přepsaný film slovo od slova. Čekala jsem trochu víc.

Nymfadora.T.
15.05.2023 4 z 5

V rámci Výzvy jsem si knihu přečetla znova- humorná, milá oddechovka . A to, že jsem několikrát viděla i film je jen bonus, protože herecké obsazení nemá chybu.

Amneris
14.04.2023 4 z 5

První díl se mi líbil víc. V tomto mě trochu mrzelo, že Helenina sestra Kristýna nedostala větší prostor, přišla mi jako zajímavá postava s dobrým potenciálem. Jinak jde opět o čtivou knížku, i když pasáž o únosu Bohunky mě moc nebavily.

Zlatinka.Emilly
11.12.2021 4 z 5

První díl se mi líbil víc, sice jsem knihu nečetla, viděla jsem jenom film, ale shlédla jsem i tento film a přesně knihu kopíroval.

monulam
07.02.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, v podstatě je film s knihou totožný. Zábavné a oddychové čtení

Taralcielle
06.09.2019 4 z 5

Jako oddechovka a nenáročné počtení je to dobré, ale jednička je nesrovnatelně lepší. Tohle je už takové umělé pokračování.

knihomolka27
29.07.2019 5 z 5

,,Na to ti sere bílej tesák" bez filmové Evy Holubové alias Bohunky by to prostě nešlo.

Rozarka69
08.02.2019 5 z 5

Kniha se četla sama. Humorné scénky, představovala jsem si herce ve filmu a prolínala si je do knihy. Za mě paráda.

Šánka
12.06.2018 4 z 5

První díl u mě vede, ale i tohle byla moc příjemná a vtipná oddechovka. Jak film, (který jsem viděla již mnohokrát), tak i knížka, tu jsem četla poprvé, mně připravily pár hodin bezva zábavy při dalším setkání s touto poněkud praštěnou rodinkou :-).
Paní Poledňáková umí popisovat život s krásným nadhledem.

Sova15
06.06.2018 5 z 5

Další román paní Poledňákové a nezklamal. Kniha ani film.

mrkvajda
20.11.2017 3 z 5

Pro pobavení dobré, Bohuna je skvělá. Od jejího únosu však už moc nepravděpodobného. První díl se mi určitě líbil víc.

ladaol
12.06.2017 5 z 5

Příjemně jsem se bavila.

jakafe
10.06.2017

První polovina se mi četla dobře, navíc jsem ocenila známé pražské reálie. Říkala jsem si, že je to příjemné odreagování od bichlí a těžkých knižních témat. Nicméně od únosu Bohuny dějových zvratů značně přibylo a stalo se to opravdu hodně překombinovaným. Román jsem dočetla, ale už bych jej podruhé nečetla, takže poputuje dál. Jinak film jsem viděla, jednou před lety v době premiéry a kniha mi příběh živě připomněla. Tak či tak, Líbáš jako ďábel je z kategorie knih, u kterých jasně cítím, jak se mi čtenářské dojmy do několika dní vypaří z hlavy.

saez
05.04.2017 4 z 5

Autorka píše výtečně, čtivě a vtipně, ale v této knize jakoby slevila z nastavené laťky.

jana277
15.01.2017 5 z 5

Čítala som pred filmom, mala som živé predstavy, výborne som sa pobavila.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná knížka, která navíc zachovává a přenáší stejnou pohodu, jako film, což se jen tak nevidí. Klobouk dolů před autorkou.

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Kniha mě bavila úplně stejně jako film.... a to se vždy nepodaří :-) rozhodně doporučuji

Bar16
20.05.2016 3 z 5

Tři hvězdy dávám jen proto, že Bohunka je prostě super postava :-) Jinak za mě slabší průměr, často jsem se trochu nutila knihu číst...

veronie
22.01.2016 4 z 5

První díl byl pro mě zábavnější, ale i tak to bylo dobré. Když porovnám filmové a knižní zpracování, ač byl příběh stejný i s vtipnými komentáři, přesto to bylo v něčem jiné. Film byl pro mě v tomto případě lepší.

MiaVanAcid
24.03.2015 3 z 5

Líbila se mi více, než předchozí- byla (pro mne ) vtipnější.