tatafa tatafa komentáře u knih

Zlatka, děvče od koní Zlatka, děvče od koní Věra Řeháčková

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit!

Zlatka nezbednice Zlatka nezbednice Věra Řeháčková

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit!

Povídky Povídky Miloslav Šimek

Nádherná kniha s velice neobvyklým, ale o to krásnějším humorem, nad kterým je nutné se zamyslet. A zároveň kniha, která si dokáže jemně, ale o to zajímavěji hrát s češtinou a možnostmi našeho jazyka. Mohu jen doporučit.

07.01.2017 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Krásná a velice čtivá série. která mne, na základce, bohužel neoslovila natolik, jako ostatní fantasy. Nicméně, teď, když vím i křesťanské pozadí, hodlám jí dát novou šanci.

07.01.2017 4 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

07.01.2017 4 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

07.01.2017 4 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

07.01.2017 4 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

07.01.2017 4 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

07.01.2017 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Uprchlík na ptačím stromě Uprchlík na ptačím stromě Ondřej Sekora

Další knížka mého dětství. Moc ráda na ni vzpomínám. Jen to byla zároveň první knížka, která mne tvrdě rozesmutnila ;) Mohu jen doporučit!

Anička a její opička Sisi Anička a její opička Sisi Věra Řeháčková

Aniččiny příhody s opičkou Sisi Aniččiny příhody s opičkou Sisi Věra Řeháčková

Potřeštěná Dany Potřeštěná Dany Věra Řeháčková

Krásná a velice čtivá knížka. Byť o něco méně zajímavá a veselá, než ostatní autorčiny knížky. Přesto vřele doporučuji!

Lenča, zlodějka koní Lenča, zlodějka koní Věra Řeháčková

Sářiny trampoty Sářiny trampoty Věra Řeháčková

07.01.2017 4 z 5

Jana a Dana aneb Uličnice k pohledání Jana a Dana aneb Uličnice k pohledání Věra Řeháčková

07.01.2017 5 z 5

Jana a Dana aneb Kvítka z čertovy zahrádky Jana a Dana aneb Kvítka z čertovy zahrádky Věra Řeháčková

07.01.2017 5 z 5

Jana a Dana aneb Dvojčata tropí hlouposti Jana a Dana aneb Dvojčata tropí hlouposti Věra Řeháčková