Jana a Dana aneb Uličnice k pohledání

Jana a Dana aneb Uličnice k pohledání https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64395/bmid_jana-a-dana-aneb-ulicnice-k-pohleda-cc1-64395.jpg 4 60 9

Jana a Dana série

Prázdninové neplechy devítiletých sestřiček - dvojčat, pobaví čtenáře od 8 let. Veselé příhody k nerozeznání podobnách devítiletých dvojčat, povedených a trochu nezvedných sestřiček Jany a Dany, hašteřivého dědy Pohrůzka a jeho poníků, koníků a ostatních tvorů. Mezi Janou a Danou a nerudným Pohrůzkem se vede tichá válka, ve které není nouze o nečekaná pekvapení a v níž každý den přináší nová dobrodružství.... celý text

Ashi
11.07.2020 4 z 5

Příjemné nenáročné čtení o dvou sestrách, které rádi jezdí na koni.

Sabina335
09.02.2020 4 z 5

bylo krasne se vratit do meho detstvi a znovu z knihovny vytahnout tuto knihu, ktera se mi krasne hodi do ctenarske vyzvy 2020. jde o velmi krasny pribeh dvojcat, ktera se odstehuji do Brna a zazivaji neuveritelne krasne letni prazdniny plne prekvapeni. velmi krasne napsane, vhodne pro mladsi ctenare.

iiiccc
23.01.2020 4 z 5

Průměrné holčičkovské čtení. "Pure devadesátky"

tomas8334
07.02.2017 5 z 5

Výborná série o Janě a Daně - baví nás doma všechny. Tím spíš, že se odehrává v Brně a okolí, kde to holky znají, takže je pro ně snadné si představit, že se s dvojčaty někde potkají.. :-)

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

grillica
26.01.2015 4 z 5

Tento a pak ještě druhý díl jsem četla poprvé právě v těch cca 10 letech a hrozně mě to bavilo, v té době jsem si hrozně přála mít dvojče, se kterým bych taky tropila hlouposti. Občas se ke svým dětským knížkám ráda vracím, tato je jedna z nich.

Mrazulka
23.02.2014 4 z 5

Další z dílů o dvojčatech. Pěkné čtení.

kapllu
07.05.2012 5 z 5

Na Janu a Danu nedám dopustit, všechny tři knížky jsou naprosto úžasné. Nevím, kde autorka chodí na ty nápady, buďto byla také takové kvítko nebo má neuvěřitelnou fantazii :) Každopádně doporučuji nejen dětem, i dospělým budou téct slzy smíchu.

WEIL
12.08.2011

I v jádru hodné děti rády dělají darebnosti.