Lev, čarodějnice a skříň

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První díl sedmidílné fantasy Letopisy Narnie. Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte do země zázraků a kouzel. Sledujte příběh sourozenců Petra, Zuzany, Edmunda a Lucie v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí, zakletých Bílou čarodějnicí...

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29484/lev-carodejnice-a-skrin-OvQ-29484.jpg 4.22289
Série:

Letopisy Narnie (1.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Orbis pictus (ČR)
Orig. název:

The Lion, the Witch and the Wardrobe (1950)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (224)

Kniha Lev, čarodějnice a skříň

Přidat komentář
Jarmila97
02. srpna

Krásna knizka myslela jsem si jak je dlouha nakonec za den přečtena už se moc těším na další díl

smudlajs
30. července

Úžasná pohádka, která nenudí ani dospělé. Občas je potřeba přečíst si nějakou oddechovku, ve které dobro vždy zvítězí nad zlem. Jednou ji určitě budu předčítat svým dětem.

Tereziee
30. července

Krásná jednohubka, kterou přečtete za pár chvilek. I když je knížka určená spíše dětem, dospělého neurazí. Jediné co bych ocenila, by bylo víc popisů, detailů apod. U knihy pro děti je to ale zbytečné. Určitě se ráda pustím do dalších dílů.

SuperSojka
21. července

V mládí jsem tuto knihu prošvihla, tak si to vynahrazuji při čtení s novou generací. Kniha je napsaná tak, že zaujme už šestiletého a zároveň neurazí ani jeho rodiče, což je pro mě ideál. Nedá se ovšem čekat Tolkienova propracovanost.

PhoebePollard
19. května

Nejlepší díl, bez debat. Popisy jsou někdy trochu rozvláčné a Aslanovu povhu jednoduše nechápu, ale stejně... tahle kniha je prostě boží! A úžasná a skvělá!

Pitíčko114
26. dubna

Bylo to trochu strašidelní a akční. Ta skříň byla nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VendelinkaC
13. dubna

Narnii jsem brala jako čtenářský rest, který musím dohnat. A dojem... Je to... milé. Je to prostě pohádka. Jsou to tenoučké knížky, které člověk přečte raz dva, popisy jsou jednoduché, strohé. Jednou si ji ráda přečtu s dcerou, ale mě už to neoslnilo.

minadolejsi
09. března

Kniha mého dětství. Není moc knih z dětství, ke kterým bych se ráda vracela, ale Lewis píše tak skvělým způsobem, že to prostě nejde nevrátit se ♥