Zlatka nezbednice

Zlatka nezbednice https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80990/bmid_zlatka-nezbednice-IHa-80990.jpg 4 52 10

Zlatka série

Příběh šestileté Zlatky vyrůstající na statku, který byl v restituci vrácen jejím prarodičům. Zlatka miluje zvířata, především koně. Přátelství s klisnou Lysinkou, koněm Hnědákem a poníkem Vrankou jí bohatě vynahrazuje lopotu, která se nevyhne ani takto malému děvčátku. Krásné zážitky a nesčetná veselá dobrodružství poznamenají Zlatčin vztah ke koním na celý další život.... celý text

twigxi
19.04.2023 5 z 5

Opravdu nadherny pribeh ve kterem se stridaji vesele prihody se smutnymi, presne jak je zivot prinasi. Zlatka je uzasna, odvazna a bystra holka ktera se se vsim pere s humorem. Pamatuju si, ze jsem tuto trilogii cetla uz jako mala a moc se mi libila. A ted, jako dospele, se mi libi uplne stejne :)

Knihomolka506
08.09.2020 5 z 5

Nádherný příběh o lásce ke zvířatům, koním, malé holce , která všechny rozesměje a hlavně o životě na vesnici a o tom jaký je skutečný svět. Pro někoho je to možná minulost nebo pohádka, ale pro někoho kdo takhle od malička vyrůstal a spal třeba na peci to musí být vzpomínání na staré a dobré časy. Nádherný a s citem napsaný příběh vhodný pro děti, ale nejenom pro ně.

mario.nette
16.05.2020 5 z 5

Četla jsem to jako malá a milovala jsem to :) všechny tři knížky o Zlatce. Dodnes je mám doma, ale asi bych to už nečetla.

Zlatinka.Emilly
25.06.2018 5 z 5

Hezky se to četlo, ale život na statku je asi velká dřina. A zvláště pak, žije-li tam dítě. Musí od mala pomáhat, tytam jsou chvíle, které by mělo dítě trávit se svými kamarády. Něco málo o tom vím. Moje matka také vyrůstala na statku.

Ann98
22.03.2018 5 z 5

Jako bych ve Zlatce viděla sebe samu. Vždy bylo mým snem bydlet na statku, který by byl plný různých zvířat, hlavně koní! Hezké a příjemné čtení pro malé nezbednice jako byla hlavní hrdinka.

Szekynka
02.03.2018 5 z 5

Vzpomínka na mládí. Knihu jsem zbožňovala stejně tak i další díly.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit!

Tehanu
22.03.2014 5 z 5

Tuhle knížku jsem četla snad desetkrát. Fakt hezká a milá knížka.

Galadriel23
20.04.2012 4 z 5

Tahle knížka mě naplňuje krásnými vzpomínkami, čítávala nám jí babička, když jsme byli malý. =)

Pemca
07.03.2012 3 z 5

Milé čtení pro dostpívajíci čtenáře. Prostředí koní jsem v dětství milovala a proto mě knihy o Zlatce velice bavily.