Věra Řeháčková

česká, 1950 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Matkou na půl úvazku

Matkou na půl úvazku - Věra Řeháčková

Ambiciózní žena se ocitá před těžkým rozhodnutím. Stojí takřka na nejvyšší příčce své kariéry, manžel však touží po dítěti. Jak situaci vyřešit? Biologické hodiny bijí na... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 137 knih

Komentáře (16)

Přidat komentář
Žitečko
15. června

Skvěle píšící autorka. Píše knihy ze života.
S některými postavami se čtenář úplně stotožní. A nejedná se jen o knihy pro dospělé. Také její knihy pro děti jsou perfektní.

Micka02
15.12.2019

Přečetla jsem všechny její knížky, které jsem našla v knihovně v dětském oddělení. Každou knihu jsem měla přečtenou za jeden a půl dne, protože jsem se nemohla udržet a nečíst. Všechny jsou moc napínavé.

Ann98
07.03.2018

Skvělá česká autorka. Poslední dobou jsem nedělala nic jiného, než že jsem hltala jednu její knížku za druhou. Knihy jsou velmi pěkné, zajímavé a čtivé. Autorka si totiž vybírá zajímavá témata (např. gamblerství ženy, operaci dítěte, soužití starších manželů nebo povodeň na Moravě, atp.). Když držím v ruce její knihu, nejraději bych se zavřela do toho svého "imaginárního světa" a četla a četla a četla ..

tereza0684
09.02.2017

Romány jsem nikdy neměla v lásce, ale jedna z autorčiných knih mne přesvědčila o opaku. Skvěle jsem se vžila do částečně smutného příběhu..knížka mě bavila od začátku do konce, konec byl dojemný a krásný☺

Ria.
18.07.2016

Od Věry Řeháčkové jsem přečetla snad každou knížku, které napsala, když jsem ještě tedy četla knihy pro děti.

Ať to byli Nik a Nika, Věrka, Zlatka, Pampeliška nebo dvojčata Jana a Dana, každou knížku jsem si naprosto užívala a to, že skoro v každé byli zahrnutí koně, to všem příběhům přidávalo úžasnou atmosféru.

vera1246
15.07.2016

Úžasné knihy napínavé a ze života...hodně dobře se čtou.

candy72
14.06.2015

Moje nejoblíbenější knížky jsou od Věry Řeháčkové. Nejraději mám sérii o Katce, nejhezčí její knížka je pro mě: S čím Katka nepočítala.

baral
03.03.2015

Mám ráda knížky Věry Řeháčkové,pokaždé se těším na nové.

1