tatafa tatafa komentáře u knih

Dvojčata zpátky ve škole Dvojčata zpátky ve škole Enid Blyton

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Dvojčata ve druhém ročníku Dvojčata ve druhém ročníku Enid Blyton

Dvojčata Pat a Isabela Dvojčata Pat a Isabela Enid Blyton

Dvojčata a Claudine Dvojčata a Claudine Enid Blyton

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Nádherná knížka, která mne doprovází od útlého dětství a stále se k ní velice ráda vracím. Škoda, že postupem času člověku odchází ta krásná naivita a lehkost věci změnit, kterou nalézáme v této knížce.

Věra, Nika a sedm babiček Věra, Nika a sedm babiček Ivona Březinová

Krásná knížka, byť na časté téma, ale i přesto má své velké kouzlo.

Ať žijí rytíři! Ať žijí rytíři! Ivona Březinová

Krásná a velmi čtivě napsaná knížka. Má stejnou hravost a humor, jako filmové zpracování.

Praprázdniny Praprázdniny Ivona Březinová

Nádherná knížka, která čtenáře rychle vtáhne do děje. Natolik, že jsem si ji i po letech musela sehnat. Vřele doporučuji!

Domov pro Marťany Domov pro Marťany Martina Drijverová

Velice čtivá a zajímavá knížka. Pouze zpětně nevím, čím mne oslovila.

Anita v sedle Anita v sedle Lise Gast

Krásná a velice čtivá knížka o koních a době minulé. Mohu jen doporučit!

Anita a koně Anita a koně Lise Gast

Krásná a velice čtivá knížka o koních a době minulé. Mohu jen doporučit!

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Krásná a velice čtivá trilogie, asi jedna z mála knížek od této autorky, ke kterým jsem se dříve čas od času vracela, a která mne více zaujala.

Podej mi ruku, Radko! Podej mi ruku, Radko! Lenka Lanczová

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Nemysli jen na kluky Nemysli jen na kluky Věra Řeháčková

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

Nech naše kluky na pokoji! Nech naše kluky na pokoji! Věra Řeháčková

Léto plné kotrmelců Léto plné kotrmelců Věra Řeháčková

Vzrůšo kvůli nové holce Vzrůšo kvůli nové holce Věra Řeháčková

V říši Skalních bytostí V říši Skalních bytostí Věra Řeháčková

07.01.2017 3 z 5

Tajemno kolem děvčátka z divočiny Tajemno kolem děvčátka z divočiny Věra Řeháčková