Nemysli jen na kluky

Nemysli jen na kluky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4695/nemysli-jen-na-kluky-4695.jpg 4 18 4

Třináctiletá Simona je dcerou populárních rodičů. Je panovačná a zvyklá, že ji okolí respektuje. Na první diskotéce upadla do epileptického záchvatu. Pro matku se stává Simona brzdou kariéry a stěhuje dceru k babičce do Brna. Zde se Simona učí žít jak s nemocí, tak i mezi novými lidmi. Není to pro ni vůbec jednoduché, často se musí smiřovat i se životními porážkami. Pokud chce najít to, co dosud postrádala - totiž dobré kamarády, musí v sobě najít tolerantnost k druhým a také slevit ze svojí svéhlavosti. ... celý text

Kory98
29.11.2023 5 z 5

Příjemné zpestření četby románkem pro náctileté. Letos jsem si jich ve výprodeji v knihovně pořídila několik a hned po přečtení budou dělat radost někomu dalšímu. Jen ty mladé lidi přesvědčit a nadchnout pro čtení. Obdivuji paní Řeháčkovou, jak bravurně ovládá jazyk a myšlení náctiletých. V této knize navíc trochu hantecu a brněnské pohody.

Sabina335
06.04.2020 3 z 5

Krásný román pro dospívající dívky.

Barbarita
20.06.2018 5 z 5

Tuhle knizku jsem vazne zrala, pamatuju si, ze jsem ji precetla nekolikrat za sebou a pak se k ni jeste vracela :) skvele napsana, vrele doporucuji.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!