Jsi jednička, Zuzko

Zuzka má problémy ve škole i doma. Nejde jí čeština a matematika, otec pije. Po změnách v rodině však přechází na jinou školu, kde s pomocí třídního učitele, spolužáků a přátel dokáže, že je schopna daleko lepších výsledků, než si myslela ona i její okolí. Zároveň se vyrovná i s citovými zmatky mládí a prožívá první lásku......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26407/jsi-jednicka-zuzko-rTh-26407.jpg 3.729
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

Ctenar1202

Kniha,kterou jsem dostala kdyz mi bylo náct a i po cca 20 letech se k ni rada vracim. Problemy v rodine z pohledu pubertalni divky. Pribeh velice ctivy a zajimavy.

Nela.Rob

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

Ann98

Vcelku pohodové čtení. Jedná se o typický dívčí příběh, který shrnuje všechny problémy dospívání a mezilidských vztahů. Na to, že hlavní hrdince je třináct let, tak jsem se do ní dokázala dokonale vžít. Neměla to chudák doma ani ve škole vůbec jednoduché. Alespoň v knize to skončilo happyendem, bylo by to tak i ve skutečnosti?

EvikU.
08.04.2017

Četla jsem ji jako dívka. Uvízla mi v hlavě jak kniha tak obálka. Líbila se mi.

tatruszka
14.04.2013

Příběh, který jsem v pubertě četla asi 3x a pokaždé jsem se u něj dobře bavila

WEIL
12.08.2011

Určitě taková kniha povzbudí mladé dívky, které mají pocit, že mají problémy, kterým nikdo nerozumí.