Prožila jsem něco neuvěřitelného

Do čtrnácti let byla Lenka zamindrákovaná – mizerný školní prospěch, špatné rodinné podmínky, lupénka. Změna v jejím životě nastala, když její kožní nemoc příbuzná Nina vyléčila pomocí kamene šungitu. Lenka se s Ninou a její rodinou rozjede do daleké Karélie vzácný kámen hledat. V drsné přírodě nedaleko severního polárního kruhu Lenka zažívá nebezpečná dobrodružství i poznání svých nejen léčitelských schopností....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/149418/prozila-jsem-neco-neuveritelneho-149418.jpg 3.154
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

bookwoman

Knížka měla pěkný děj, ale přišlo mi, že se Lenka uzdravila až nereálně rychle a celkově i to, jak léčila lidi bylo hodně nereálné podle mě.Stejně jako to, že se Lenka zamilovala do Eskymáka. Na knížce mi vadil taky slang, který si myslím, že tam ani být nemusel. Ale protože měla jinak kniha pěkný děj, tak dávám 4 hvězdy z 5.

surynas
17.06.2017

Nápad dobrý a jedinečný ,ale provedení bylo na můj vkus moc jednoduché. Obvykle se od knih nedokážu odtrhnout, ale u této to bohužel neplatilo. . Ale na oddech dobrý.

Veveruškaaa
01.05.2017

Krásná oddechovka od české autorky, jelikož miluju horniny a nerosty, učím se rusky líbilo se mi to mnohonásobně více :-).
Bylo to takové krásné obohacení.
5* nemám co dodat.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

KnihomolTerka
04.08.2016

Hezká kniha. Četla se jedním dechem a dozvěděla jsem se pno zajímavých a zároveň pravdivých informací o šungitu.

eletrika03
28.09.2015

Mělo to zajímavý námět, ale chtělo by to trochu rozvést. Přišlo mi to, že to spisovatelka chce rychle ukončit.

tisha8409
09.08.2015

Jedna hvězda za to, že to může ukázat cestu těm, kteří se trápí stejně... ale jako psát o tom, že hledám přírodní věc na problematickou pleť a svý mindráky, mi přijde pubertálně ujeté.
Navíc proč jezdit kamsi, když šungit koupíte v každé zdravé výživě?
Jak psala agi-recenzistka, že je nadšená z toho, že autorka použila jako léčivou věc SKUTEČNÝ kámen, tak mne toto neuchvacuje.. bylo by skutečně hloupé psát o vymyšlené hornině.

Mladým holkám to dá zase to, že zdr. potíž nebo vzhled = potíže, které nutně musí mít.
Jak z toho ven? musí to někdo udělat za ně. Doby, kdy se neřešily malichernosti jsou pryč..dnešní mladí musejí se vším pomoci, protože sami na to nemají.
Takže za mě ne.

Delight
13.04.2015

Kniha se zajímavým a originálním nápadem, ale provedení by mohlo být propracovanější. Na jedno či dvě odpoledne je to zábavná oddechovka, ale několik předposledních stránek jsem se nemohla dočkat, až ji dočtu.
Některé události byly zbytečně obsáhle rozepsané, naopak ty, u kterých bych detailnější popis očekávala, byly nepřirozeně useknuté. Kniha za přečtení určitě stála, ale znovu bych se k ní již nevrátila.

Lucík_16
02.03.2015

Velmi zajímavý námět, ale kniha mi přišla moc uspěchaná. Lenka se uzdravila až zázračně rychle, působilo to hodně nereálně.

chaera
24.08.2014

Nápad dobrý, ale ten slang jsem nemohla vystát. Každou chvíli jsem měla nutkání jí odložit.

petrisca
22.11.2013

Kniha je velice zajímavá, ale je velice podobná těm od této autorky

Karolkoh
14.09.2013

Kniha byla hezky provedená, ale celkově nic moc :/

Adele02
10.06.2013

Krásně se četla. Patří k mým oblíbeným.

zuzkah13
04.05.2013

Krásná knížka, jedna z mých oblíbených.

KlubKnihomolu
10.04.2013

Prosím, opravte autorce křestní jméno ! Jmenuje se Věra, nikoliv Lenka, jak je chybně uvedeno. Děkuji..