Prožila jsem něco neuvěřitelného

Do čtrnácti let byla Lenka zamindrákovaná – mizerný školní prospěch, špatné rodinné podmínky, lupénka. Změna v jejím životě nastala, když její kožní nemoc příbuzná Nina vyléčila pomocí kamene šungitu. Lenka se s Ninou a její rodinou rozjede do daleké Karélie vzácný kámen hledat. V drsné přírodě nedaleko severního polárního kruhu Lenka zažívá nebezpečná dobrodružství i poznání svých nejen léčitelských schopností....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149418/prozila-jsem-neco-neuveritelneho-149418.jpg 3.265
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Kniha Prožila jsem něco neuvěřitelného

smejkalova.m
předevčírem

Hodně se mi líbila, když jsem četla anotaci, tak jsem byla lehce skeptická, ale přečetla jsem jí během chvilky a určitě můžu doporučit!

Ana72154

Problém se začíst. Nedalo se číst vkuse, musela jsem několikrát odložit.

Nell55221
13.05.2019

Kniha mi přijde hodně nereálná,ale děj je originální a je to něco jiného,než co vidíme všude. Knihu jsem četla dost dlouho než jsem se dočetla do více zajímavých částí,ale stálo to za to. Mrzí mě,že konec byl moc uspěchaný.

Ann98
25.02.2019

Jsem docela zklamaná. Už ze samotného názvu knížky jsem očekávala něco docela jiného. Obecně nemám moc ráda knihy s nadpřirozenými prvky. Přišlo mi, že kdyby autorka napsala příběh čistě o nelehkém období dospívání a hledání svého místa na světě, bez nadpřirozena, udělala by líp. Samotnou knihu jsem nepřečetla na jeden zátah (jak je u této autorky mým zvykem), což už něco vypovídá. Myslím si, že se mohla autorka nad dějem více pozastavit a více si ho promyslet.

Adri777
09.02.2019

Není to špatná kniha, ale já jsem čekala trochu více. Bez urážky ale přijde mi trochu hloupé se zamilovat do nějakého domorodce, kterému lenka ani nerozumněla a knížka byla taková hodně uspěchaná, třeba na ten konec se podle mě mohla autorka trochu více zaměřit.

Vendula39
31.12.2018

Velice hezká knížka od české autorky. Děj se mi líbil asi taky protože se učím rusky. Jinak doporučuji přečíst.

bookwoman
03.06.2018

Knížka měla pěkný děj, ale přišlo mi, že se Lenka uzdravila až nereálně rychle a celkově i to, jak léčila lidi bylo hodně nereálné podle mě.Stejně jako to, že se Lenka zamilovala do Eskymáka. Na knížce mi vadil taky slang, který si myslím, že tam ani být nemusel. Ale protože měla jinak kniha pěkný děj, tak dávám 4 hvězdy z 5.

surynas
17.06.2017

Nápad dobrý a jedinečný ,ale provedení bylo na můj vkus moc jednoduché. Obvykle se od knih nedokážu odtrhnout, ale u této to bohužel neplatilo. . Ale na oddech dobrý.

Dvojčata v průšvihu
Kečupová mračna

Věra Řeháčková
česká, 1950

všech 136 knih autora

Kniha Prožila jsem něco neuvěřitelného je v

Právě čtených1x