Dvojčata ve druhém ročníku

Dvojčata ve druhém ročníku

Již počtvrté se setkáváte s dvojčaty Pat a Isabelou O´Sullivanovými a jejich příhodami ve škole St Clare. V předchozích dílech prožila děvčata mnoho vzrušujících dobrodružství, ale nakonec úspěšně postoupila do druhého ročníku. I tady je čeká spousta novinek - nová třídní učitelka, dvě nové spolužačky a zcela nezvykle hned dvě nové předsedkyně třídy. A jako v minulých dílech je také zimní semestr druhého ročníku plný překvapení a událostí. Děvčata chystají představení na pomoc Červenému kříži, prožijí napínavý zápas v lakrosu, připraví francouzštinářce nečekaný zážitek, když její talíř při obědě tancuje po stole. O tom všem a mnoha dalších zábavných příhodách se dočtete v této knížce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26704/dvojcata-ve-rocniku-26704.jpg 4.3113

Dvojčata (4.)

The Second Form at St. Clare (1944)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Iva B.
21.04.2015

Když jsem byla mladší, tak jsem tyhle knížky milovala a konkrétně tuto jsem četla snad 10x.. Jak už tady někdo psal, také jsem chtěla být na takovém internátě a nosit uniformu :-)

jaja1989
17.04.2015

nej nej nej co vice dodat jen skoda ze jsem taky nechodila na internat:)

Pakuna
11.09.2013

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. Bylo mi líto, že knihy měly málo stránek a já jsem je měla hned přečtené. Souhlasím s petruska85.

petruska85
20.08.2013

Série o dvojčatech, která je naprosto fantastická. Po přeštení jsem toužila být na takovém internátě a nosit uniformu.

Eneo
02.08.2012

Když jsem četla tuhle sérii, toužila jsem jít na internát :D

Calwen306
14.03.2012

Na celú sériu príbehov o dvojčatách Pat a Izabele mám nádherné spomienky zo svojho detstva. Kniha je veľmi pútavá, zábavná a miestami aj poučná. Túto knihu jednoznačne doporučujem všetkým dievčatám. Ťažko vyberať najlepší diel, všetky časti sú rovnako kvalitné a čarovné!

Megii
31.08.2011

Tahle série Dvojčata se mi moc líbí. Enid Blyton píše s humorem o příhodách dívek. Taky bych ráda dvojče :).