Dvojčata zpátky ve škole

Dvojčata Pat a Isabela se po velikonočních prázdninách vracejí opět do St Clare. I tentokrát je ve škole čekají kromě starých kamarádek i nové spolužačky a vzrušující události.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26703/dvojcata-zpatky-ve-skole-26703.jpg 4.3131

Dvojčata (3.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Dvojčata zpátky ve škole

Isew

Na této sérii se mi nejvíc líbí, kromě pohledu do internátního školství v Anglii, jak se holky strašně těší do školy a mrzí je, že kvůli podezření z infekční choroby, musí přijít o celý jeden týden školy. Jak úplně jiný obrázek lásky ke škole než který známe z našich luhů a hájů. Pro českého školáka slušná sci-fi.

haki34

fajn čtení pro holky...dějová linka se v jednotlivých dílech moc neliší, vždy někdo nový, někdo "padouch", někdo správný, nějaká ta lumpárna, sport, půlnoční piknik...ale pokaždé pobaví, zaujme a dobře se čte. Doporučuji !

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

jaja1989
17.04.2015

bozi bozi

lucianusamedved
13.02.2014

Kniha je dobrá na zahánění nudy.

reccal
10.02.2014

Konečně se dočkáváme poměrně reálného scénáře, a sice tehdy, kdy unesou nafintěnou bohatou slečinku a požadují výkupné. Nezasahuje ani národní garda, ani NCIS, ale jen partička internátních slečen v čele s bývalou krasojezdkyní. Tleskám lehkosti, se kterou je tento díl napsaný.

Pakuna
11.09.2013

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. Bylo mi líto, že knihy měly málo stránek a já jsem je měla hned přečtené. Souhlasím s petruska85.

petruska85
20.08.2013

Série o dvojčatech, která je naprosto fantastická. Po přeštení jsem toužila být na takovém internátě a nosit uniformu.

Tajná láska
Tajná láska