Pětka na Ďáblových skalách

Správná pětka tráví prázdniny ve starém majáku na Ďáblových skalách. S novým kamarádem Kutilem a jeho rozpustilou opicí se vydávají na průzkum podmořského tunelu, který je dovede k neuvěřitelnému objevu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4749/petka-na-dablovych-skalach-irI-4749.jpg 4.5155

Správná pětka / Slávna 5 19.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Five Go to Demon’s Rock, 1961

Kniha Pětka na Ďáblových skalách

JancaMia

nalezeno v knihobudce a pro mě vzpomínka na Zš a 90. léta , tehdy jsem hltala ..

Marunator
05.12.2018

Správná pětka je naprosto skvělá!!! Četla jsem je na základce pod lavicí a naprosto je milovala :-) mám doma i dva díly a občas po nich sáhnu, když si chci odpočinout a úplně vypnout. Už se těším až je budeme číst s dětma :-)

buldozer5
16.12.2016

Snad nejlepší z celé série

Asterix
20.07.2016

Knížku mi poslala babička, půjčila mi ji v knihovně. Nevěděl jsem, jaké dobrodružství mě čeká, ale bylo to super! Knihu jsem přečetl za dva dny.

SPimy
03.01.2013

Se Správnou pětkou jsem vyrůstala na základní škole a tohle byla má poslední. Je to čtení tak do 8. třídy, pak už člověk ta dobrodružství tolik neocení :-) Moc se mi nelíbí nové přebaly knih u nového vydání, milovala jsem ty staré ilustrace, vždycky jsem se tolik těšila na nový díl a dlouze jsme s kamarádkou zkoumaly obal a všímaly si každého detailu.

Bílý tesák a jiné povídky
Bílý tesák a jiné povídky