Pětka na Ďáblových skalách

Správná pětka tráví prázdniny ve starém majáku na Ďáblových skalách. S novým kamarádem Kutilem a jeho rozpustilou opicí se vydávají na průzkum podmořského tunelu, který je dovede k neuvěřitelnému objevu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4749/big_petka-na-dablovych-skalach-irI-4749.jpg 4.5165

Správná pětka / Slávna 5 19.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Five Go to Demon’s Rock, 1961

Kniha Pětka na Ďáblových skalách

pepa4081

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Hermine108

Tadle správná pětka je hodně napínavá
trochu je mi líto že nepřišli na tajemství
šachty dřív

JancaMia
21.05.2020

nalezeno v knihobudce a pro mě vzpomínka na Zš a 90. léta , tehdy jsem hltala ..

Marunator
05.12.2018

Správná pětka je naprosto skvělá!!! Četla jsem je na základce pod lavicí a naprosto je milovala :-) mám doma i dva díly a občas po nich sáhnu, když si chci odpočinout a úplně vypnout. Už se těším až je budeme číst s dětma :-)

buldozer5
16.12.2016

Snad nejlepší z celé série

Asterix
20.07.2016

Knížku mi poslala babička, půjčila mi ji v knihovně. Nevěděl jsem, jaké dobrodružství mě čeká, ale bylo to super! Knihu jsem přečetl za dva dny.

SPimy
03.01.2013

Se Správnou pětkou jsem vyrůstala na základní škole a tohle byla má poslední. Je to čtení tak do 8. třídy, pak už člověk ta dobrodružství tolik neocení :-) Moc se mi nelíbí nové přebaly knih u nového vydání, milovala jsem ty staré ilustrace, vždycky jsem se tolik těšila na nový díl a dlouze jsme s kamarádkou zkoumaly obal a všímaly si každého detailu.