Dvojčata Pat a Isabela

Dvojčata Pat a Isabela

Dvojčata Pat a Isabela a jejich spolužačky se po prázdninách opět sejdou v internátní škole St. Clare. V tomto semestru přibylo do prvního ročníku několik nových studentek.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26702/dvojcata-pat-a-isabela-9iw-26702.jpg 4.4148

Dvojčata (2.)

The O’Sullivan Twins (1964)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

lenka5954

Knížky mého dětství, ke kterým se ráda vracím i v dospělosti. Líbí se mi doba, ve které se odehrávají, kterou jsem sama nepoznala, takže určitá taková nostalgie a idylka :) holky byly prostě holkami, vymýšlely různé lumpárny...knížky ráda předám své dceři, myslím, že to bude hezký výlet do dob minulých

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Jelen51
01.10.2016

to byly super knížky :-) knihy dětství vážně

pypyes
06.03.2015

knížka mého dětství

jaja1989
27.05.2014

NEJLEPSI KNIZKA MEHO DETSTVI

reccal
10.02.2014

Dívky ve třídě jsou jedna šťastná rodina, nikdo si nezávidí ani lepší oblečení, ani superhypernejlepší telefony, natož aby se snad pomlouvaly a šikanovaly. Dnes utopie, tehdy velké dobrodružství.

Pakuna
11.09.2013

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. V podání Blytonové byl život na internátní škole docela zajímavý.

petruska85
20.08.2013

Série o dvojčatech, která je naprosto fantastická. Po přeštení jsem toužila být na takovém internátě a nosit uniformu.

Guenevra
28.10.2012

Stejně jako ostatní...dvojčata jsem milovala a doma jsem měla celou sérii. Vlastně jsem si tyhle knížky přestěhovala i do nového bytu jako malou vzpomínku na dětsví a jako malé dědictví, pro mou dceru, pokud se mi někdy nějaká narodí :)

dark.ma93
18.09.2012

Frajerky co odjely studovat. Docela vtipné :))

Calwen306
09.03.2012

Na celú sériu príbehov o dvojčatách Pat a Izabele mám nádherné spomienky zo svojho detstva. Kniha je veľmi pútavá, zábavná a miestami aj poučná. Túto knihu jednoznačne doporučujem všetkým dievčatám. Ťažko vyberať najlepší diel, všetky časti sú rovnako kvalitné a čarovné!

Cristina
02.01.2012

Knížka, která ovlivnila mou čtenářskou budoucnost.. Bylo mi jedenáct, možná dvanáct - moc jsem nečetla, to jsem spíše koukala na filmy, když konečně - byla jsem u babičky, nuda mě sžírala, tak mi ona vrazila do ruky tuhle knížku a ať si prý jdu číst. Hodila jsem po ní otráveným, pohledem ale poslechla jsem. Děj mě uchvátil a moje čtenářská kariéra začala. Je to opravdu skvělá knížka..

Miila
01.10.2011

Jako malá jsem příběhy dvojčat milovala :-)

*Véronique*
11.02.2011

Jedna z mých nejoblíbenějších knižních sérií... Když se nad tím zamýšlím, tak asi vůbec ta nej ze všech. Důvod je nasnadě - po přečtení posledního dílu mi bylo moc smutno, že není další...:( Krásné příběhy dospívajících děvčat, trocha nostalgie, naivity, "růžových brýlí", avšak v tak příjemném obale, že čtení dobrodružství těchto povedených dvojčat je radostí!