Vzhůru na kouzelný strom

Země splněných přání. Země hraček. Narozeninová země. To jsou fantastická místa, ve kterých zažívají neuvěřitelně napínavá i legrační dobrodružství 3 děti (Tom, Eva, Tereza) a jejich pohádkoví přátelé. Fantasy série Enid Blytonové, světoznámé autorky mnoha úspěšných a velmi oblíbených knih pro děti, mimo jiné série Tajemství, Záhady či Správná pětka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32588/big_kouzelny-strom-vzhuru-na-kouzelny-s-aH1-32588.jpg 4.694

Kouzelný strom 1.

Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Enchanted Wood, 1960

Kniha Vzhůru na kouzelný strom

Hanamo
předevčírem

Krásné, laskavé a humorné čtení, nejen pro malé čtenáře, vřele všem doporučuji. Je tam spousta veselých příhod, které si děti žádaly číst i několikrát dokola a stále se u nich bavily.

martinka.exner

S dcerkou milujeme příběhy od paní Blytonové. Vím, že vychází v dnešní době spousta "modernějších" ale já na Vílu Hedvábku a Hyenu Hygienu prostě nedám dopustit.

Knihomolka506
19.08.2020

Jako dítě jsem  tu knihu- serii milovala. Nejdřív se mi do  toho nechtělo až po přemlouvání od paní knihivnice, že je ta série skvělá a velmi čtivá tak si říkám, že to zkusím a dobře jsem  udělala. Nádhera!

Kristyna1712
27.03.2020

Nedávno jsem si na mou oblíbenou knížku z dětství vzpomněla, a proto jsem se rozhodla si ji po těch několika letech znovu přečíst. Moc jsem si na děj v knize nevzpomínala, ale zůstal ve mě ten dětský pocit, že to byla opravdu skvělá knížka. Trochu jsem se bála, že se mi ten pocit vytratí, když si ji přečtu teď v dospělosti, ale naopak. Přečtení mě jen utvrdilo v tom, že je to výborná knížka pro děti i milá a zábavná knížka plná fantazie pro dospělé, kteří nechtějí zapomenout na to malé dítě v sobě :).

EtELINKA23
11.07.2019

Jako malá jsem si knihu půjčila v knihovně. Od té doby se mi tak vryla do srdce že jsem jí musela přidat do své knihovničky. Krásné příběhy plné dobrodružství. Za mě určitě super kniha a už se těším až to budu jednou číst dětem.

Taťka Hraboš
10.06.2019

Začal jsem tuhle knihu dětem číst po sérii Jak vycvičit draka, a tak jsem se trochu bál, aby pro ně byla dostatečně atraktivní. Obavy byly ale zbytečné. Co téhle knížce chybí na dramatičnosti a napětí, to bohatě vynahrazuje nápaditostí, fantazií, humorem či výbornými, originálními postavičkami (nejlepší je inženýr Castroll :-) ). Předpokládám, že v podobném duchu se nesou i další knihy autorky, takže si je asi postupně seženeme a přečteme.

martaa33
15.05.2019

Krásná dobrodružná kniha, děti moc bavila.

ramez
07.02.2018

Naprosto skvělá, je mi 49 let a znovu ji budeme dohromady číst s mojí šestnáctiletou dcerou. Zase se krásně nasmějeme