Příběhy kouzelného stromu

Příběhy kouzelného stromu

Když se Tom, Eva a Tereza odstěhovali na venkov, brzy objevili Začarovaný les s Kouzelným stromem. Spřátelili se s jeho obyvateli, skřítkem Měsíčkem, vílou Hedvábkou a inženýrem Vařislavem Castrollem. Společně s nimi prožívají řadu napínavých dobrodružství při poznávání nejrůznějších pohádkových fantasy-zemí, které se postupně střídají nad vrcholkem Kouzelného stromu. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/186/kouzelny-strom-pribehy-kouzelneho-s-aFW-186.jpg 4.859

Kouzelný strom (2.)

The Magic faraway tree (1943)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

raffi

Knihu som síce čítala až teraz ako veľký "dospelák", ale bavila som sa u nej ja, aj moja dcéra. Ja možno o niečo viac, preto oceňujem úžasný a moderný preklad. Predsa len od napísania uplynulo veľa rokov a chce to nemálo snahy, urobiť starú detskú knihu príťažlivou aj v dnešnej dobe - tu sa to naozaj podarilo.

JaneTrafy
14.11.2015

Úžasné příběhy kouzelného stromu a krásná dobrodružství Toma, Evy, Terezy, Dicka a obyvatel kouzelného stromu :) Ráda se k ní vždy vrátím :)

AničkaŽ
26.05.2014

Nádherná knížka z mého dětství, moc ráda na ní a její pokračování vzpomínám. :)

Blanka S.
11.05.2014

jedna z nejoblíbenějších knížek mého dětství, i když je tomu pár let, co sem jí četla, tak si občas na ni ráda vzpomenu ;))

brčko-A
09.04.2014

Dobrá kniha,ale ten 1díl je lepčí.

mercedes1j8
09.08.2013

Tyto příběhy jsem milovala. Doufám, že je jednou budou milovat i moje děti :D

Eneo
02.08.2012

Tak tuhle knížku jsem četla a přitom jedla perníčky :) Je moc povedená, pro děti doporučuju.

Barbastelle
22.04.2012

To byly krásné knížky. Já se jen třásla, co tam přistane za zemi příště...=) A tak jsem toužila podobný strom objevit.=)

tee
09.02.2011

Kniha, kterou jsem četla asi ve dvanácti letech a pamatuji si ji dodnes.