Pětka v pasti

Bezstarostné lyžování a sánkování ve Walesu se změní v napínavé sledování
podezřelého domu,o němž kolují nejrůznější pověsti. Pětka začne pátrat na vlastní pěst, ale tentokrát jde opravdu o život…

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4515/spravna-petka-petka-v-pasti-4515.jpg 4.5174

Správná pětka / Slávna 5 17.

Literatura světová, Dobrodružné

Vydáno: , Egmont (ČR)

Five Get Into a Fix, 1958

Kniha Pětka v pasti

Knihomolka506
30.12.2021

O Správné pětce snad nějak moc psát nemusím protože je velmi slavná. V tomhle díle se lyžování a bezstarostně trávení zimních radovánek promění na chvíle plné napětí a pronásledování ne moc proslulého domu. Kdo v něm bydlí nebo proč je opuštěný?
Další napínavá a nervydrásající story je zde

pepa4081
11.07.2021

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Daniel09
21.12.2020

Jako vždy, pětka nezklamala. Napínavé, nepředvídatelné, poutavé. Rozhodně DOPORUČUJI!!

tichoslapek_
08.06.2020

Tento díl byl opět napínavý, možná jeden z těch nejvíc napínavých. Užila jsem si ho, a těším se na další díly.

Elulilinka1
22.11.2018

Další skvělá kniha, jejíž čtení jsem si vážně užila!!!

Kniha12
18.02.2014

Mam přečtené všechny knihy a VŠECHNY vam je mohu doporučit!Enid Blyton je nej. spisovatelka(s Angela Dorsey a jinymi)

Vendula39
21.09.2013

Správná Pětka mě baví bavilo mě jak byli v chatě a jak vletěli do pasti.Jeto taková dobrodružná knížka.

Pakuna
11.09.2013

Další zajímavé dobrodružství Správné pětky!