Dvojčata a Claudine

Dvojčata a Claudine

Pátá kniha je opět plná žhavých zápletek. Tentokrát je Pat a Isabela ve 4. ročníku. Jsou tu další nové dívky: neteř prof. francoužtiny Mamzelle - Claudine, dcera nové hospodářky Eilleen a rozmazlený snob Angela. Francouzska Claudine se stane oblíbená, i když nemá - jak děvčata říkají - smysl pro čest. Díky ní prožívají učitelé opravdu "horké chvilky", ale to, co vyvedla při půlnočním pikniku 4. ročníku, všem vyrazilo dech. Tato milá a veselá knížka přináší mladým čtenářům mnoho zábavy, ale také špetku poučení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26705/dvojcata-a-claudie-26705.jpg 4.4117

Dvojčata (5.)

Claudine at St. Clare (1944)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

Mates84
30.11.2017

Stejne jako Spravna petka,to byla kniha meho mladi:-)))

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

MarkétaLore
17.10.2014

17 let zpátky a pořád vzpomínám, co víc je možné čekat od knížky.

jaja1989
17.10.2014

Miluju knizky z tehle serie

reccal
10.02.2014

Můj neoblíbenější díl série, Claudine je dvěma slovy roztomilý svéráz. S chutí bych do toho bazénu skočila taky a otravnou matku strhla s sebou:)

Pakuna
11.09.2013

Další série od Enid Blytonové, kterou jsem četla v dětství a můžu ji doporučit. Bylo mi líto, že knihy měly málo stránek a já jsem je měla hned přečtené.

evča09
16.06.2013

Super knížka !!!
všem holkám (11-13 let) doporučuji !! xD

Lucka66
15.04.2012

Sérii o dvojčatech z St.Clar jsem zbožňovala a tenhle díl patří k mým nejoblíbenějším :)

Calwen306
14.03.2012

Na celú sériu príbehov o dvojčatách Pat a Izabele mám nádherné spomienky zo svojho detstva. Kniha je veľmi pútavá, zábavná a miestami aj poučná. Túto knihu jednoznačne doporučujem všetkým dievčatám. Ťažko vyberať najlepší diel, všetky časti sú rovnako kvalitné a čarovné!

Megii
31.08.2011

Souhlasím s Eliškou. Tuhle sérii bych zařadila spíš do dívčí literatury a rozhodně bych ji nedoporučila klukovi. Mě se moc líbila a všechny díly jsem přečetla jedním dechem.

eliska18
20.08.2011

Myslím, že tahle knížka může pobavit jen holky ;)