Vzrůšo kvůli nové holce

Vzrůšo kvůli nové holce https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30641/bmid_vzruso-kvuli-nove-holce-KrV-30641.jpg 4 23 3

Anna-Marie série

Veronika žije se svou mámou na samotě u lesa. Má spoustu přátel, miluje zvířata. Do klidné vsi se stěhuje zámožná rodina. Zhýčkaná dcera Anne-Marie má všechno kromě kamarádky. Rozhodne se pro přátelství s Veronikou. Veronika si nedovede představit, jak by si mohla s Aničkou rozumět. Zato Anička kuje pikle, až z nich lezou Veronice oči z důlků.... celý text

Ann98
06.02.2019 5 z 5

Vcelku povedená kniha pro starší čtenáře, která se odehrává v malé vesničce, kam se přistěhuje nová rodina s jedenáctiletou Annou-Marií. Hlavní hrdinka sice postrádala lásku a přátelství, ale myslím, že právě přátelství našla u Veroniky. Ostatně ze samotné Anny-Marie se nakonec vyklubalo taky pěkné kvítko. Kniha pobavila a nenudila.

medlovice
22.06.2017 2 z 5

Není mi deset let a tak vidím knihu jinýma očima. Připadá mi napsaná jakoby učitelka dějepisu suplovala český jazyk. Děj není nijak originálni a je celkem šablonovitý. Anna Marie svůj strach z nových lidi a nového prostředí schováva za maskou sebevědomé bohaté holky a tajně závidí obyčejným dětem. A návrat ztraceného otce po pěti letech je dost dětinský.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!