Vzrůšo kvůli nové holce

Vzrůšo kvůli nové holce

Do klidné vesničky se stěhuje zámožná rodina. Pro děti na venkově jde o velkolepou událost. Nadšení pomíjí, sotva poznají Anne-Marii. Dívka má, nač si vzpomene. Postrádá však lásku a přátelství. Rozhodne se kamarádit s Veronikou, která bydlí se svou mámou na samotě u lesa. Veronika má na rozdíl od americké holky spoustu přátel, miluje zvířata i přírodu. Aničku si neoblíbila. A přece se stane cosi, co svede obě děvčata dohromady. Jak si porozumí a zda spolu budou vycházet, to si Veronika neumí představit. Zato Anička kuje pikle, až z nich Veronice lezou oči z důlků. V poklidné vsi je díky nové holce všechno vzhůru nohama. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30641/vzruso-kvuli-nove-holce-30641.jpg 3.811

Anna-Marie (1.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

medlovice
22.06.2017

Není mi deset let a tak vidím knihu jinýma očima. Připadá mi napsaná jakoby učitelka dějepisu suplovala český jazyk. Děj není nijak originálni a je celkem šablonovitý. Anna Marie svůj strach z nových lidi a nového prostředí schováva za maskou sebevědomé bohaté holky a tajně závidí obyčejným dětem. A návrat ztraceného otce po pěti letech je dost dětinský.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

Lucka66
15.04.2012

Skvělá knížka kterou jsem zhltla jedním dechem :)